PDA

Zobrazit normální verzi : Bankovní účet



AlternativníPravda
14-11-13, 17:51
Vím že se to nějak nehodí na forum k csku, ale i tak potřebuji poradit.

Je mi 17 let a mám naspořeno pár korun, můj stávající účet u čsob mi vynáší úžasných 300 korun ročně ( kdybych se víc koukal po cestě do školy na zem, najdu daleko větší obnos) a to ještě tehdy, pokud tam každý půl rok donesu částku větší než 5 tisíc (bylo mi řečeno na pobočce) výhodami tohoto účtu jsou: vedení, internerbanking, výběr a vklad (na pobočce) zdarma + může převádět (taky zdarma) z mého druhého účtu peníze na tento "spořící"

Základní informace o mně

17 let, student
dostupné banky: KB, ČSOB, GE, UniCredit


Co hledám

studentský účet
slušný úrok (teď je v kurtu 0,01%, tak to ne)
vedení, výběr, vklad, internetbanking zdarma


Takže pokud máte nějaké zkušenosti nebo doporučení tak napište. Díky moc

Prozatím se mi líbí tenhle ten:
https://www.gemoney.cz/lide/ucty/genius-student + https://www.gemoney.cz/lide/sporeni/sporici-ucty/sporici-ucet-genius tak nic, abych získal 1,2% musel bych každý měsíc vložit 7k.

karl0b
22-11-13, 03:04
Chceš zhodnotit znehodnocující se měnu?

AlternativníPravda
22-11-13, 17:01
Kroky ČNB nebudu radši komentovat. Cele je to koupene a kdo o tom vedel dopredu tak si pěkně namastil kapsu
Chtel bych nejaky ucet kde neco vydelam.

trew
22-11-13, 18:37
Na platebních kartách nevyděláš skoro nic. Znám to, také jsem si to pořizoval (max karta junior od ps->zdarma výpisy a výběry) kvůli tomuhle a stejně každej měsíc jsem si vybíral. :D Když chceš spořit, tak nějaké spoření http://www.mesec.cz/sporeni/sporici-ucty/

Slunicko
22-11-13, 18:53
Taky jsem o něčem přemýšlel, jak mám peníze u sebe, tak už je u sebe nemám, protože je hned utratím :D, kdybych je někam šoupnul, tak mi snad něco zbude, tak raďte :D
Mám stejný podmínky, je mi taky 17, tak babo raď

AlternativníPravda
22-11-13, 21:00
Ta kreditka je na druhém účtě.

tyger103
22-11-13, 22:23
Kdyby šlo vydělat nějaký slušnější peníze za vklady cca 5 tisíc,tak by to využíval skoro každý.V dnešní době...radši jdi na pár dnů za rok na brigádu a vyděláš si víc,naučíš se něco a budeš z toho mít dobrej pocit.Pokud však trváš na nějakým zhodnocení peněz,pošli to na LM na M.City x Plznička,na domácí 10 litrů a s kurzem 1,15 budeš mít 1500,- výhru. :thumbup:
Ne,ale fakt,spořící účet?V této nestále době vázat se smlouvou většinou na x roků?Neblázněte,to je skoro jako důchodové spoření,facepalm.
Je to dneska složité...

AlternativníPravda
22-11-13, 22:59
Takže říkáš že má investovat do kotlových serverů ?

3necky
22-11-13, 23:53
Očekávaš od dnešní doby příliš. Nenajdeš žádnou banku, která by ti dala takový úrok, na kterém by si "vydělal".

AlternativníPravda
23-11-13, 07:50
Pouzil jsem spatne slovo. Chci aby ten ucet byl ziskovy.

ZombieBot
23-11-13, 09:39
Až ti bude 18, zkus eMAX od mBanky (asi 2,5%) a nebo u ING termínovaný vklad.

cFc|Lu!z
23-11-13, 10:41
Jen tak naokraj o tom řízeném oslabení měny.

5.11.podepsal Kellner dohodu se Španěly o koupi O2 za 64 miliard Kč- platba měla proběhnout v Kč, Španělé jí dali přednost před Eurem pro její stabilitu. 7.11. devalvovala ČNB Kč o 5 %, 8.11. proběhla směna Kellnerových Eur na Kč, dostal za ně o 5% víc- zisk 3,6 miliard se dělí na 2,5 miliardy pro Kellnera a miliarda pro členy rady ČNB, co hlasovali pro oslabení koruny. Víc v tom není, další kroky ČNB budou následovat, až bude zase probíhat podobný obchod desetiletí....."

Nevím co je na tom pravdy, ale celkem tomu i věřím.