PDA

Zobrazit normální verzi : Unban.. Zakaz CT



DJIkarosis
15-11-13, 13:17
Hráč: Vasicek :*
Typ banu: IP adresa
SteamID: VALVE_0:0:622892496
IP adresa: 89.176.249.33
Udělen: 15-11-2013 - 13:01
Délka BANu: 4320 minut
Vyprší: 18-11-2013 - 13:01 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 23 hodin 58 minut ještě zbývá )
Důvod: [zakaz k CT] Hadzanie zbrani Tckam
BAN dal Admin: Mgr. BuRton (Burton)
BAN dal Server: csko.cz | Jailbreak 2 (jb_oasis)
Předchozí bany: 14

Hned po dostání toho sem se v nas*anosti odpojil..

Za co sem dostal ban? Za házení zbraní který sem neházel.. Nařknuli že jsem hodil Desert Eagle (Deagla) jednomu z Téček takže abych to vysvětlil.. Za 1. Kdo mě zná (DeeJay Ikarosis) tak ví že používám vždy jen Elitky a AUGa občas AWP.. Za 2. toto myslím jen pro Burtona.. Když někdo řekne že sem někomu hodil gunu nemusí to být nutně pravda když ti to potvrdí všichni tak proč ne když ti to řekl ten co jí měl tak nevim proč.. s největší pravděpodopností nevěděl kdo mu jí hodil a tak se přidal k tomu co říkal že já (pro někoho nepochopitelné) ,(jelikož píšu v rychlosti protože sem nas.. asi znáte ten pocit.. a neuvědomuji si pravopisné chyby tak mě pochopte). Zkrátka a dobře mi pár tupců co byly naštvaný že sem jim dal kill když měli zbraň si usmyslelo že mi trošku opepří hraní a jakkoliv mi zařídí ban nebo zákaz k CT (Jedinou Gunu co jsem to kolo hodil věznovi byla M4a1 a když jí nesebral killnul jsem ho jelikož byla pod ním tudiž mi bylo jasné že měl gunu..)
Takže žádám ani nebudu říkat prosím protože nevím proč bych se měl prosit když za to nemohu já.. Aby jste mi zrušili zákaz..

Pac a pusu z autobusu DeeJay Ikarosis

Burton
15-11-13, 14:17
Tčko ma s tou gunou zabilo, takže je evidentné že NIEKTO mu ju hodiť musel, okrem teba tam bolo iba jedno CT ktoré bolo v tom čase úplne inde takže to hodiť nemohlo. Ja si myslím že si vynný, nechám to na posúdení ostatných adminov. Potvrdilo mi to asi 5 Tčiek že si ju hodil ty, a myslím si že páni majú iné starosti ako "zařizovat ti ban".

vikernes
15-11-13, 15:35
No co na tohle pochybuju že u toho byl daší admin či někdo jinej a jestli jste tam byly jen vy 2 a druhý CT byl někde v háji tak je to asi jasný.

DJIkarosis
16-11-13, 12:51
Také by mohlo leckoho napadnout že druhé CT hodilo GUNU a uteklo aby to taky neschytalo navíc mělo za úkol chránit simona jest-li se nepletu! A ten kdo mě zná ví že já se snažim hrát podle pravidel (až na bugování secondarních zbraní) takže žádám o zvážení eště jednou. A jelikož se sekundárky na MINIKULÍCH nedají bugnout myslim tak je tu další důkaz že jsem to nebyl mam u sebe vždy jen elitky a měl jsem a pokud jsem slyšel tak měl DGL ne elitky či tak