PDA

Zobrazit normální verzi : Oldschool - vyjádření k maplistu



P4ndaP4nda
15-11-13, 22:57
Po pár měsících na Oldschoolu jsem se rozhodl udělat vyjádření k tomu, co se tam vlastně hraje, protože se tam pomalu nic jiného neřeší a já bych hrozně rád šel s dobou:


de_airstrip - mapa moc velká a moc jednotvárná
cs_siege - totéž, jen ve větším a jednotvárnějším měřítku
de_bright - některé CT spawny jsou mimo buyzone, jinak trochu nevybalancovaná, ale relativně zábavná
de_cbble a de_forge - 2 v podstatě identické mapy, zrušil bych forge, skoro se nehraje a namá smysl tam mít 2 stejné
de_celtic + de_iced2k - ještě jsem je neviděl hrát, tak proč se s nimi trápit
de_clear + de_village - nehrané a navíc opravdu blbosti
de_scud - mně prostě přijde nehorázně retardovaná, jedna z nejhorších map, co jsem hrál ( a že jsem hrál rok source a tam je retardovaných custom map opravdu hodně), bohužel se votuje "na cooldown", takže tady asi neuspěji
cs_backalley - nehraná, navíc se v ní prostě nedá pořádně vyznat
de_rotterdam - podivné cesty, špatně se pamatuje, nesmyslné střechy a žebříky prospívajcí i špatným sniperům. Já osobně ji tedy miluji, ale vyvotovat se mi ji snad ještě ani nepodařilo.
de_greece -tady se mi chce být sprostým, T pokládají dobou, kdy CT na plant dobíhají, ti navíc musí vyběhnout z pitomého chokepointu (v podobě double-dooru) a ani si tam přes textury nemůžou hodit granáty. V rankuna to není statistika, takže tohle bude můj odhad: stihne se 20-25 kol za 25 minut, z jichž CT vyhrají 3-4. Největší šanci přitom mají na pistolkách, ty ostatní jsou jen úhozy od T, nejspíš kořenící ve ztrátě koncentrace.

Nechci vypadat, jako že tu diktuju svůj názor, jsou to spíš předměty k diskusi a případné diskusi (až na greece, který bytostně nenávidím a vyžene mě od oldschoolu na zbytek večera)

Jinak bych si rád zahrál:

de_contra - stejně jako rotterdam všemi neoblíbená, jen mnou milovaná. Je to sice ošklivka (textury jako na aztec2), ale co se týče gameplaye je parádní (viděl jsem ji i na mixech, dokonce i v movie). Jinak v sourci to byla stálice progamingu
de_kalt - to by byl spíš experiment, jak se na pubu chytne, jak se k ní hráči postaví (mimochodem se na ní odehrál ten legendrární 1v5 knife round ace co znáte, bo neznáš nežiješ :twisted:)

Acid
16-11-13, 09:45
s airstripem už tu něco naznačoval moqq http://csko.cz/forum/showthread.php?21370-OLD-SCHOOL-přidání-mapy/page2

jinak skoro ve všem souhlasim, ale greece není špatná mapa. líbí se mi na ní i to, že to je i ve směs rychlá hra určitě tam nehledáš plant ''3 hodiny'' :)

wocogo
16-11-13, 10:28
Zdravím pando, v poslední době se do map na oldschoolu vážně moc rýpe. Už bych s tím zas tolik šéfíky netrápila, navíc, než se něco někam pohne.........
Spíš bych vyřešila konečně toto http://csko.cz/forum/showthread.php?21370-OLD-SCHOOL-p%26%23345%3Bid%E1n%ED-mapy , přidání starých map.

Nevím, jak rozumět výkladu "de_clear + de_village - nehrané a navíc opravdu blbosti". Obě jsou takové menší, nebo jednoduché, a hrávají se po ránu nebo v noci, když je na serveru třeba 3 na 3. Village je docela často hraná. A jak to myslíš blbosti? Jinak taky clear nemusím, nahradit cs_bank :-p

de_scud - retardovana? Tomu mám rozumět zas jak? Jinak taky ji nemusím.
cs_backelley- jak mužeš napsat argument, prostě se v ní nejde vyznat. Hi hi , tak se ji nauč. Ale taky ji nemusím.
de_rotterdam se hrává, a zapamatovat si ji je docela lehké.
de_greece má tolik nevýhod, že o tom nebudeme ani psát. ALE CT vyhrávat můžou, mockrát jsem to zažila, stačí mět aspon polovicku týmu chytrou.
de_celtic se taky v pohodě hrává, včera večer byla na tej mapě aj sranda.

Ráda bych, než se opět nějaké mapy zruší, ať se nejdřív rozhodne toto http://csko.cz/forum/showthread.php?21370-OLD-SCHOOL-p%26%23345%3Bid%E1n%ED-mapy, stále jsem za navráceni de heat, de abou, vložení de_volare, de_inferno_old, cs_bank

Díky

P4ndaP4nda
16-11-13, 16:25
Zdravím pando...

village a clear - ok, beru zpět, hrávám ve špičce a chápu, že 3v3 můžou být fajn (na fullu jsou nehratelné)
scud - prostě nemá nápad, chodeb je tam pár (dohromady 5) a k tomu ještě 3 z nich vedou prakticky do záhuby (myšleno u T), nakonec prostě všichni seskáčou dírou jak kočky do baráku
backalley - tam jsem snad ještě nedostal zepředu, navíc se taky moc nehraje
greece - ano, i CT můžou vyhrávat, ale ani to té mapě moc nepřidává

RTG
31-01-14, 19:52
de_forge je zbytečné, cbble je lepší
jinak já bych uvítal mapy typu cs_militia, de_chateau, de_dust, prostě ty klasiky, nikde už to na českých serverech snad ani není nebo co? a hraje se tady na nějakém klasik serveru de_aztec ?

a do hlasování o nové mapě dát víc možností, občas je tam jedna mapa horší než druhá (pokud si to dobře pamatuju teda, dlouho sem tam nebyl)

NarutoO
08-02-14, 21:03
Ahoj, v reakci na tento thread jsem podal ->tento< (http://csko.cz/forum/showthread.php?24931-Zalo%C5%BEen%C3%AD-nov%C3%A9ho-st%C5%99%C3%ADlec%C3%ADho-serveru-NEW-MAPZ)- návrh. Pokud s ním souhlasíte, přispějte do vlákna relevantním přípěvkem, palečky netřeba :)