PDA

Zobrazit normální verzi : Drogy



Mr.N0b0dy
17-11-13, 15:02
Zdravím všechny,

Mám tady menší návrh ohledně Drog: Napadlo mě, že by se mohl dát jenom určitý počet Drog... například 3 T maximálně... Když si vezmete, že jeden "Feťák" dokáže udělat pěknou vzpouru... tak například 5 "Feťáků" už je asi fakt dost. Co to takhle omezit na maximálně 3 Feťáky?..

Okomentovat prosím... je to jenom návrh

Grakon2702
17-11-13, 18:25
Drogy jsou vězeňská pomůcka, která dokáže pomoct hráči i při atrakcích. Uvedu příklad: Simon dá box nebo závod o pěti vězňů s tím, že poslední 3 v cíli přežívají. Nějací tři joudové si koupí drogy a co ti zbylí dva? Znevýhodnění jenom kvůli limitu počtu zfetovaných vězňů. Za mě ne.

Mr.N0b0dy
17-11-13, 19:05
A Glock tě nenapadl?... btw. Kdo dřív přijde, ten dřív.....

Gregyy
17-11-13, 22:03
Ono to tak špatný nápad není, je pravda, že se mockrát nestává, že by mělo nějak moc lidí drogy ve stejné kolo, ale když se například sejde 5 lidí co mají fety tak se to těžko zabíjí :D
Ano, drogy slouží i na atrakce, ale na druhou stranu většina lidí kupuje drogy čistě na vzpouru(Nebo někdo na box) a ten je většinou ve dvou.
Takže kdyby se to omezilo například na ty 3 vězně nebyl bych proti

E: Grakone, kolikrát se ti stalo, že byl závod pěti lidí a víc než 3 z nich měli 12K..

kono159
17-11-13, 22:29
co tak dat taku picovinku za par slupov, ze si vazen moze kupit ako real fety, ze bude mat obraz predlzeny, tak to bolo aj pred tym, vcelku haluz