PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o unban



KloB
17-11-13, 18:56
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 87726)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): MotherFucker
[AMXBANS] Tvuj nick: Kl0B
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.99.89.158
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.99.89.158
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: PWS^| tyger103
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub (de_dust4ever)

Omlouvám se ale můj krétenskej brácha po tom co jsem mu dal do držky !! se přiznal že měl wh už jsem mu smazal cs s počítače,zahral jsem si cs po dlouhý době na tomto serveru,jsem hrál vždycky máme stejnou ip na internet v měnění ip adrese se nevyznám prosím vás o unban at si můžu ještě dneska zahrát .) jak ho uvidím hrát csko hodím mu compa z okna zmrd jeden ještě jak zapíral nervy jak svin !! ://

hofy
17-11-13, 18:57
Ať ti brácha koupí originální hru, se kterou se připojíš. Bohužel ani za bratry se unban nedává.

KloB
17-11-13, 19:10
je mu 13 prachy nemá mě je 25 a nevím jestli by se mi to nějak vyplatilo jsou to jen tři kila ale tolik to využívat nebudu abych si to kupoval .)

KloB
17-11-13, 19:15
navíc jsem si dneska zahral po dlouhý době a docela mě to chytlo jako za starejch časů :D on se jenom připojil taky to vůbec nehraje jen dneska byl prostě ten den ale netušil jsem žu bude takovej zmrd a bude používat takový píčoviny sám jsme to nikdy nepoužil pls tak aspon na dnešek já jedu zítra na pracovní cestu tak mě zítra můžeš zabanovat .)

J3ZUsSs*
17-11-13, 19:15
Tak máš smolu.

human
17-11-13, 19:15
cez vianoce kupis za 2€

KloB
17-11-13, 19:32
mno tak to tedy asi budu muset když s tebou není domluva,ještě ke mě budeš arogantní co si jako myslíš ? registroval jsem se omlouval se za svýho brachu s ponížením sem ti slušně psal !! ale víš co seru vám na csko.cz těch serverů jsou miliony akorát jsem byl zvyklej hrávat na tomhle škoda že mají adminy a správce jako jsi ty !!

R3S
18-11-13, 22:34
jj mazej jinam beztak bys nám užitek nepřinesl a ty kecy si nech od cesty