PDA

Zobrazit normální verzi : KoX!k



Toy
17-11-13, 20:06
VALVE_0:0:1927674052 62.197.226.118 KoX!k

55:22, jak věděl o Lanym za těma krabicema na midu ? sice bylo slyšet, že tam Lany sebere zbraň,ale šel moc na jistotku a ten 2. frag na schody . . to CT walkuje , jak věděl ?


57:03 podle mě divná akce, kor ten předstřel s deaglem + hrko od chvile, kdy ho viděl jak jde ze spawnu tak se z toho pozarohu v horních katech ani nepohnul, a on ho začne děrovat aniž by o něm mohl vědět


58:29 taky docela ulet, jak mohl vědět to, že to CT to chce zatáhnout zpátky na B v těch katách ? nehledě na ten jeho zoom, kdybych takhle defoval tak si určitě nenazoomuju takhle jak on, ale do jinejch míst.


59:34 jak věděl , že ten co vyskočil ze zahrady stojí přesně tam ?


Stojí za to si ho kouknout jeho hru i před vyše uvedenejma akcema, hraje uplně jinak, ani jednou náhodně neděruje, víceméně asi neunášel to že mu to nejde, zapl a hra se uplně liší a najednou mu to padá frag za fragem, zaplej je na 100 % to pozná každej kdo si to koukne, otázka je jen ta, jestli to na ten ban stačí.

DEMO (http://csko.cz/dema/upload/dir/kox.zip)

piratjo
19-11-13, 00:29
Koxik haxor nie je, ale taky "noname I Lany" si urcite za svoj herecky vykon na tomto deme zasluzi pernik

matis
20-11-13, 10:35
demo z 12.9. ???? to co?

inac vyzera clear, skor mi to pripada, ze si s niekym radil na TS

Toy
20-11-13, 15:44
demo z 12.9. ???? to co?

inac vyzera clear, skor mi to pripada, ze si s niekym radil na TS

Prostě jsem vyhrabal starý hltvéčko při koukání jinýho dema . . v tom snad není problém, že to je 2 měsíce starý

Btw, máš pravdu, spíš to bude Tsko, pač když jsem si to koukl znova, tak si s jedním hráčem dropuje zbraňe bez sebemenšího náznaku, že mu ji chce dropnout . .

Takže to na ban není ?

matis
25-11-13, 08:43
Prostě jsem vyhrabal starý hltvéčko při koukání jinýho dema . . v tom snad není problém, že to je 2 měsíce starý

Btw, máš pravdu, spíš to bude Tsko, pač když jsem si to koukl znova, tak si s jedním hráčem dropuje zbraňe bez sebemenšího náznaku, že mu ji chce dropnout . .

Takže to na ban není ?

zial nie je..