PDA

Zobrazit normální verzi : Unban - moqq



mito111
17-11-13, 23:49
Žiadam o unban, týždeň už dávno prešiel a nič :blink:
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=86294
Pravidla som porušil, bol som potrestaný, ale unban nikde :mad:
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 86294)
[AMXBANS] Mas 1 tyden, 11 hodin, 8 minut a 38 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'kopirace admin nicku'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Fantozzi
[AMXBANS] Tvuj nick: Fantozzi
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2069991839
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2069991839
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.170.242.108
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.170.242.108
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: :moqq
[AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================

hofy
18-11-13, 00:00
Ban máš na tři týdny, takže ti zbývá ještě týden. Admin ti ho ještě potom asi prodloužil, protože jde o opakované porušení stejného pravidla.

mito111
18-11-13, 00:09
Tak admin sa musel určite s koňom zraziť :wall: lebo ja som to urobil prvý krat. Nikdy som nemal za nič ban lebo vždy som hrál podstivo len teraz som si len meno prepísal, lebo som nehral polroka a moja pozícia v top 20 spadla na top 2000.
Čiže :moqq trošku sa uvedom, čo robíš, lebo ja som to urobil iba RAZ !!!!! :censored:

mito111
18-11-13, 00:13
Jasne mi bol dani ban na týždeň, tak žiadam o unban, lebo urobil som čo som urobil, ale bolo to po PRVÝ !!! aj posledný krát. Nech si tu admin/i nerobia čo chcú, a keď pre mňa platia pravidla, tak pre neho/vás tak isto by mali platiť. Čiže prosím o unban , ktorý som mal dostať po týždni ako bolo mi to najprv dané.
Ďakujem, p.s. chcem si isť ešte rýchlo dnes zahrať zombie.

hofy
18-11-13, 00:49
Tak admin sa musel určite s koňom zraziť :wall: lebo ja som to urobil prvý krat.

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=61030

because
18-11-13, 06:16
Ono to bolo takto:
Došiel si s tým nickom na server, tam som ti dal ja ban na týždeň ale keďže to bol nick :moqq tak on dáva 3 týždne. Nechápem prečo kopíruješ nick...

mito111
18-11-13, 10:29
Veď som skopíroval, dostal som týždeň, ale nechapem prečo zase :moqq dal ďalšie 2 týždne navyše do riti, on si robí svoje vlatné pravidla ?!!!:censored:

matis
18-11-13, 10:40
pocuj mlady, krot slovnik, lebo sa ti to moze vypomstit

a za dalsie, vysvetli z akeho dovodu kopirujes nicky inych hracov a este k tomu admina?

miesto toho, aby si si sypal popol na hlavu a ospravedlnil sa, sak aj moqq je len clovek a dokaze odpustat, tak tu len prudis ako wemeno

:moqq
18-11-13, 10:50
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=61030

Aha, Because, ty jsi to banoval taky. Tím se to asi vysvětluje. Takže mu to zobrazovalo tvůj ban a jakmile vypršel, ukazuje to můj. Já totiž jednou za čas projedu chat log a probanuju kopirovani nicku. Takže dostal 2 bany, tvůj na týden (vypršel) a současně můj (jak říkáš, dávám obvykle na tři).


Tak admin sa musel určite s koňom zraziť :wall: lebo ja som to urobil prvý krat. Nikdy som nemal za nič ban lebo vždy som hrál podstivo len teraz som si len meno prepísal, lebo som nehral polroka a moja pozícia v top 20 spadla na top 2000.
Čiže :moqq trošku sa uvedom, čo robíš, lebo ja som to urobil iba RAZ !!!!! :censored:

Já obecně nemám problém takovejhle ban zkrátit na minimum, ale to se tak trochu očekává, že sem člověk nepříjde a nezačne na admina řvát jakej je to koňomrd. Pokud vím, tak pravidlo, kterým se oháníš (že bys musel dostat 1 týden), neexistuje. To, že se ti zobrazoval kratší ban (od because), místo toho mýho, je spíš chyba technickýho rázu. Takže si ještě týden počkej.

mito111
18-11-13, 10:58
Po prvé nie som mladý, po druhé urobil som čo som urobil, priznám si to, dostal som týždeň, vydržal som to celý čas, bez žiadného obchádzania banu a podobne, a keď chcem si ísť zahrať, tak pozerám že ďalší ban, tak nemám byť naštvaný ? Ešte k tomu padne obvinenie, že sa to už opakovalo, čo ma vytočilo do vývrtky.
Mne to príde ako keby si niekto robil čo chce. Inač v tomto prípade by malo byť jedno koho nick som zkopýroval, potrestany som bol týždeň za jediné kopýrovanie tak prosím o unban.
matis, každy by bol na mojom mieste naštvaný, keď ho niekto obviní za niečo čo neurobil (viac krát sa to už stalo,preto vyšší trest) a dostal zbytočne ďalší trest.

matis
18-11-13, 11:10
pozri ja som ta len upozornil, tak sa skus na to pozriet aj z nasej strany...takych ako si ty tu riesime denne desiatky, preto uz nemame trpezlivost s takymto humorom....

:moqq
18-11-13, 12:32
Po prvé nie som mladý, po druhé urobil som čo som urobil, priznám si to, dostal som týždeň, vydržal som to celý čas, bez žiadného obchádzania banu a podobne, a keď chcem si ísť zahrať, tak pozerám že ďalší ban, tak nemám byť naštvaný ? Ešte k tomu padne obvinenie, že sa to už opakovalo, čo ma vytočilo do vývrtky.
Mne to príde ako keby si niekto robil čo chce. Inač v tomto prípade by malo byť jedno koho nick som zkopýroval, potrestany som bol týždeň za jediné kopýrovanie tak prosím o unban.
matis, každy by bol na mojom mieste naštvaný, keď ho niekto obviní za niečo čo neurobil (viac krát sa to už stalo,preto vyšší trest) a dostal zbytočne ďalší trest.

Zjevně to stále zcela nechápeš, takže ti s radostí vysvětlím co se stalo. Dostal jsi 2 bany současně od dvou různých adminů nezávisle na sobě. Jeden od because na týden a druhý ode mě na tři. Tohle se soudí individuálně a každý admin sám posuzuje na jak dlouho banuje. Z historie banů navíc vidím, že nejsem sám, kdo za tohle banuje na 3 týdny. Když jsi se chtěl připojit, tak ti to zobrazovalo jen ban od because a proto jsi měl falešné očekávání, že ti ban po týdnu vyprší, ale ve skutečnosti byly v platnosti oba bany současně a nyní je platný už jen ten můj. Kdyby ti because ban nedal, tak vidíš od začátku rovnou ten můj na 3 týdny. Takže nenastalo nic jako prodloužení banu. Admini v systému vidí dva bany a proto si to Does vyložil jako recidivu, což je pochopitelné.

Není to tedy prodloužení ani ban za druhé provinění. Pouze jinak posouzený ban za stejnou událost. V platnosti je můj třítýdenní ban a vzhledem k povaze tvé žádosti nevidím důvod zkracovat. Odůvodňuješ své chování tím, že jsi naštvaný. Tak poslouchej. Kopíruješ mi nick a ještě mi tu nadáváš. Já mám být naštvaný a nejsem. Je to prkotina, která si nezaslouží ani polovinu času, kterou tu nad ní trávíme. Tobě nechť je přestávka od CS přínosem.

Sayonara.

because
18-11-13, 12:45
Ban odomna si dostal ingame a den potom si dostal ban od :moqq z chatlogu...

mito111
18-11-13, 13:33
Pojdem radšej hrať WoT, tam aspoň nie su admini, ktorí by v tom mohli mať bordel.

:moqq
18-11-13, 16:44
lock