PDA

Zobrazit normální verzi : anticheat



tyger103
13-09-11, 20:25
Zdravím,mám dotaz ohledně anticheatu na NS,jeden nejmenovaný majitel portálu mi dal na tom portálu ban za WH a já se ho marně snažím přesvědčit,že cheaty nepoužívám,ale k věci:
Bylo mi napsáno,že když jsem NS tak to,že necheatuji,mohu dokázat způsoby: zakoupení steamu,natáčení dem nonstop-tyto 2 možnosti se mi nezamlouvají.Nebo použití anticheatu či cheat blockeru,googloval jsem,ale nic extra jsem o tom nenašel.Tak se chci zeptat,či neznáte nějaký anticheat na NS a jak pracuje. Dík

znedlob
13-09-11, 21:09
Pokud si dobře pamatuji, tak anticheat neni 100% . Jeden místní skill hráč zde už dostal BAN od anticheatu za SH. Ale byl to BUG. Je možné že si "majitel" stáhl anticheat s chybama.

tyger103
13-09-11, 21:22
On mi to napsal v tom smyslu,že já mám mít nějaký anticheat,vím že u steamu existují programy pro ověření,že mám CS "čistý" a pak si to můžu dát do profilu třeba když hraju ligu,ale u NS jsem na nic nepřišel.

BAWSON
13-09-11, 21:24
Asi myslel x-ray. Nejsem si jistej, ale dela to nejaky screeny a posila nekam na net. Pokud jsem se spletl, tak sorry, v takovejch vecech se moc nevyznam.

apach29
13-09-11, 21:40
Ja bych to resil tak, ze bych mu rekl "dodej mi demo, kde mam hack a pokud neni, chci unban." Neni moji povinnosti tocit svoje IE dema nonstop na NS serveru. Pokud ti to takto neuzna, je to low portal a vyhybal bych se mu obloukem.

kashpi
14-09-11, 09:08
Nejspíš asi fakt myslel X-RAY jak psal Bawson, to jsou jedny z nejlepších anticheatů, protože v náhodným intervalu udělá screen obrazovky v CSku. Jenže plno lidí se splabším PC by si potom nezahrálo, protože je docela náročnej.
Když sem adminoval na jiným portálu, před několika rokama, tak jsem používali SSC, ten neměl chybul, byl malinkej a taky odesílal screenshoty, jenže už se nevyvíjí :(
Ale to co říká apache je dost dobrá obhajoba. Pokud tě chcou za něco zabanovat, tak by měli mít důkazy, jinak je to hodně low portál :)

Kotel
14-09-11, 12:52
Kazdej anticheat na serveru, co znam, ma bugy a banuje hrace za nic. To je ovsem dan za to, ze hrajes zadarmo.

tyger103
14-09-11, 18:18
Nejspíš asi fakt myslel X-RAY jak psal Bawson, to jsou jedny z nejlepších anticheatů, protože v náhodným intervalu udělá screen obrazovky v CSku. Jenže plno lidí se splabším PC by si potom nezahrálo, protože je docela náročnej.
Když sem adminoval na jiným portálu, před několika rokama, tak jsem používali SSC, ten neměl chybul, byl malinkej a taky odesílal screenshoty, jenže už se nevyvíjí :(
Ale to co říká apache je dost dobrá obhajoba. Pokud tě chcou za něco zabanovat, tak by měli mít důkazy, jinak je to hodně low portál :)

On by měl admin dodat demo,ale zrovna mi ho dal pan majitel portálu,jediné co jsem se dozvěděl bylo,že viděl dost a locknul téma :D tak jsem musel založit další :) ,ale díky všem za info :)