PDA

Zobrazit normální verzi : Přihláška do Kotelna týmu



AnnoyingGreg
13-09-11, 20:45
Zdravím,
rád bych tu o sobě něco napsal návštěvníkům Kotelny.
Je mi 17 let, studuji na SŠEaS obor informatiky v Ústí nad Labem. Moje začátky online gamingu sahají.. když mi bylo nějakých 12-13 let, kdy mě strýc strhnul do světa MMORPG Ragnarok Online. Začínali jsme oba na serveru CzechRO, kde jsme strávili několik nezapomenutelných let zábavy. Již tou dobou jsem narazil ve hře na postavičku jménem Kotel. Příchodem MMORPG WoW jsem i já patřil se strýcem k přeběhlíkům, co si chtěli vyzkoušet něco nového. Nad touto hrou jsem strávil několik let(obyčejný hráč,GM,administrátor). Díky této hře se mi dostalo základům v navicatu,telnetu, administraci fora , mojí poměrně slušné -pasivně naučené angličtiny..či jednoduché úpravy stránek v HTML,CSS. Prošel jsem řadou serverů a skončil na jednom nejmenovaném serveru jako zástupce admina.(3 roky) Serveru se na mé poměry dařilo- cca 150-200 stálých hráčů a přes 500 uživatelů na dnes již mrtvém foru serveru. Později se server dostal pod portál Paříme.cz a rozrostl se o další server. Přibližně rok na to jsem odstoupil z mého postu. Během mojí administrační činnosti jsem se vracel zpět k ROčku se odreagovat..už si ale nevzpomínám jak..narazil jsem tou dobou na Kotelnu, kde jsme hráli s bratrancem. Byl to malý classic server, kde bylo několik skvělých map jako: rats,widlakof aj. Na portálu
jsem asi třetím rokem. Hrál jsem s několika přestávkama na serverech: Classic,později War3FT, Deathrun,AWP,GunGame,Fy,Zombie a nyní jsem si oblíbil JB. CS jsem prakticky jinde ani neměl potřebu hrát. Líbí se mi místní komunita..a troufám si říct, že až na JB jsem navázal nějaké kontakty.
Ted čeho si žádám: Chtěl bych se tu ucházet o post admina-buď globální(jsem schopen se rozkrájet na více serverů), nebo pouze na JB. Zkušenosti na to mám. Jak herní, tak komunikační. Netvrdím že můj chat je neposkvrněný..ale dá mi řada adminů za pravdu, že i oni kolikrát vybouchnou a nějaké to slovo uletí.

STEAM ID: STEAM_0:0:33956258
STEAM: annoyinggreg
Jabber: poskytnu přes PM
ICQ: poskytnu přes PM
Skype: poskytnu přes PM

S pozdravem
Greg

perry
13-09-11, 20:51
Pekne napsana zadost, myslim ze na tvuj vek jsi dost inteligentni clovek, ktery je hoden se uchazet o post admina. Taky se chovas slusne. Ja bych byl PRO

Lynviy
13-09-11, 20:54
Pěkně sepsaná žádost, byl bych i pro všechny servery. Věk je + a myslím si, že si bezkonfliktní..

Larodar56
13-09-11, 20:56
Greg je kliďas, tuhle natočil hardcore-gangbang-counterstrike, které dost pobavilo. Viz. tu:http://csko.cz/forum/showthread.php?2116-Kotelna-Hardcore-Gang-bang
Já jsem pro.

Svacinar
13-09-11, 21:05
Grega znám, je v pohodě, nekonfliktní, na JB to umí, o tm není pochyb. Navíc ta žádost je fakt pěkně sepsaná. Nevim jestli tě Kotel bude chtít vzít, protože adminů je teď asi hodně a čtvrtina je jenom na JB, ale já jsem PRO, aby jsi ty práva měl, i kdyby jen na JB.

ZEUS
13-09-11, 21:15
Žádost je pěkně napsaná, jsem pro globální tzn. práva na všechny servery.

chmod a+x /bin/laden
13-09-11, 21:25
čtu dobře? telnet?? myslel jsem že se tato prehistorická záležitost je známá jen fousatým pamětníkům!!
Jsem PRO za předpokladu, že se buď vyvaruje delším příspěvkům na fóru nebo že trochu delší texty začne členit do odstavců :D

Víc takových žádostí jako je tato a umřu na nedostatek hnidopišských podnětů

Flash
13-09-11, 21:29
Nebudu se vyjadrovat k zadosti, protoze to nema smysl, napsany to je dobre a ty ses v pohode.
Jen bych se chtel zeptat, jestli na serverech hrajes jen jako AnnoyingGreg nebo mas este jiny nicky? Protoze jestli ne, tak mas na vsech serverech dohromady nahrano 5 hodin (nepocitam Zombie, Deathrun a GunGame, protoze tam nejsou HLStats), takze bych rek, ze bys byl jen dalsi fulltime admin na JailBreak a v tom ja treba nevidim zadnej prinos... kdyz je na classiku potreba admin a do konzole si hodim vypis, tak jich tam je napaskovanych 5 a na classik obcas ani jeden z nich nedorazi.

Ja osobne jestli bych mel vzit nejakyho admina, tak by to byl Bia... kazdopadne to neber osobne, prosim, protoze proti tobe absolutne nic nemam. :)

AnnoyingGreg
13-09-11, 21:34
čtu dobře? telnet?? myslel jsem že se tato prehistorická záležitost je známá jen fousatým pamětníkům!!
Jsem PRO za předpokladu, že se buď vyvaruje delším příspěvkům na fóru nebo že trochu delší texty začne členit do odstavců :D

Víc takových žádostí jako je tato a umřu na nedostatek hnidopišských podnětů

Jo,čteš dobře ... telnet!:D S telnetem nás učí ve škole na datových sítích . Náš admin mi to zařídil jako jedinný přístup do databáze tehdy.

EDIT:
@Flashh:Aktualně hraju jenom s tímto nickem. Můj plně nahraný čas těžko dohledáš ( jiná ip , jiný stroj ) Problém docházet na jiné servery nemám.:)

chmod a+x /bin/laden
13-09-11, 21:39
Jo,čteš dobře ... telnet!:D S telnetem nás učí ve škole na datových sítích . Náš admin mi to zařídil jako jedinný přístup do databáze tehdy.
No máš můj respekt... ale používat dneska telnet, to je jako používat logaritmické pravítko místo kalkulačky.
Už nebudu rušit, ať tuhle seriózní žádost o admin nenarušuje můj off-topic :smile:

grEy
13-09-11, 21:41
Ja hovorim ano. :shifty:

Flash
13-09-11, 21:50
@Flashh:Aktualně hraju jenom s tímto nickem. Můj plně nahraný čas těžko dohledáš ( jiná ip , jiný stroj ) Problém docházet na jiné servery nemám.:)

Ja verim, ze s tim nemas problem a ani nechci dohledavat tvuj nahranej cas, protoze je mi jasny, ze tu mas neco odehrano... jen me jde o to, ze proste dalsi admin, co bude porad na JailBreaku, kde je chvilema i 5+ adminu misto toho aby se vzal Bia, kterej je na classiku 24/7 je podle me trosku hloupost.

Kazdopadne nejlepsi by asi bylo kdyby Kotel chtel vas oba, protoze ses jeden z tech inteligentnich lidi a byla by skoda nechat tvoji zadost jen tak lezet.

SudHowen
13-09-11, 22:03
PRO, začínali jsme hrát spolu. Jsi hráč který se určitě hodí na admina.

Práva bych mu dal ale jenom na JB.

1488.6
13-09-11, 22:14
vypadá to že budeš admin;) žádna negativita,... Jsem taky pro:)

1488.6
13-09-11, 22:36
Nič proti tebe, po čase by ťa prestalo baviť behať napríklad na taký klasik kebyže každý deň ti príde cez "!" 12 správ a z toho 10nebude mať WH a ty si sa zbytočne trepal z JB, podľa mňa je viac treba adminov čo hrávaju normálne mody (nič proti dr,hns,jump a pod.) pretože vždy je aspoň 3/4 adminov na JB a kedže, ty si viac typ na JB, neviem vážne nie.. ak budeš mať tie práva, tak budeš.. vážne nič proti tebe a tvojej žiadosti a navíc miluju tě broučku a chci s tebou miminko :)

hmm:D to bude asi vážny:)

EDIT: jak moc to je vážny? ;)

AnnoyingGreg
13-09-11, 22:39
Nič proti tebe, po čase by ťa prestalo baviť behať napríklad na taký klasik kebyže každý deň ti príde cez "!" 12 správ a z toho 10nebude mať WH a ty si sa zbytočne trepal z JB, podľa mňa je viac treba adminov čo hrávaju normálne mody (nič proti dr,hns,jump a pod.) pretože vždy je aspoň 3/4 adminov na JB a kedže, ty si viac typ na JB, neviem vážne nie.. ak budeš mať tie práva, tak budeš.. vážne nič proti tebe a tvojej žiadosti :)

na minulém projektu jsem dělal 3 roky daleko otravnější úkoly,více náročné atp.takze vim jak nevděčná a někdy otravná práce to je. :) hrával jsem i dále zminene mody/nemody.neni problem se k nim vratit. nebudu jako admin uprednostnovat JB.




EDIT: jak moc to je vážny? ;)
jako názor pozorovatelky a hráčky? :))

1488.6
13-09-11, 22:50
jako názor pozorovatelky a hráčky? :))
noxy si ráda hraje;) ...:D

BAWSON
13-09-11, 23:04
Mas velkou sanci ty prava dostat, ale i presto vaham jestli ti dat ANO/NE. Uz nekolikrat jsem zazil, ze hraci kteri zadali prava na Jail, tak byli strasni andilci apod. a kdyz dostali prava, tak se to hned obratilo a zacli je vyuzivat ve svuj prospech. Kdyz to tak vezmu, tak mas u me plus, ze nerikas podobne blbosti jako napriklad "bezte do skleniku", takze gramatiku celkem ovladas. Proc to vubec pisu? Nevim.. asi se nechci znova spalit. No, kazdopadne pokud ti nevzroste nos do aleluja, nebudes se chovat jako imbecil a kral serveru po udeleni prav, tak k tve zadosti nemam skoro zadnou pripominka az na to, ze pulka textu je o nejakem ragnaroku. Takze davam ti sve pozehnani, ÁNO.

MARTiii
14-09-11, 01:37
Nemyslim si bawsone. Je to pohodar a urcite takym i zustane. Takze pro.

Kotel by si mohl udelat mensi pruzkum, admini+cas+obsazeniserveru a podle toho urcit, kolik je potrebnych a volnych mist pro adminy na ten a ten server.

72 Virgins
14-09-11, 03:04
Pro - Ale nevim jestli je potřeba globál. Nevím jaký máš zkušenosti ze všemi servery. Některý servery maj svoje specifika a je tam potřeba velká zkušenost a znalost pravidel. Prostě by sis měl vybrat to, kde jsi si vážně jistý v kramflecích.

H M
14-09-11, 10:17
jo jo jo

AnnoyingGreg
17-09-11, 01:17
Pro - Ale nevim jestli je potřeba globál. Nevím jaký máš zkušenosti ze všemi servery. Některý servery maj svoje specifika a je tam potřeba velká zkušenost a znalost pravidel. Prostě by sis měl vybrat to, kde jsi si vážně jistý v kramflecích.
Hrával jsem jistou dobu na všech serverech. Takže problematiku dost ovládám. V těch kramflecích bych ted z fleku zvládnul: Classic, Knife, DR, AWP, GunGame, DeathMatch, War, Furien, Zombie a samozřejmě JB. Takže asi většinu. Rád se ale přizpůsobim serveru, kde je admina více potřeba. To že ted mám oblíben mod JB a knife ještě neznamená že budu trávit den jen tam. .)

SudHowen
17-09-11, 13:06
Grečku, práva si zasloužíš. Fakt bys je měl dostat. Ale na classik ne.. Vím jak hraješ na mixech. Vím že je to něco jiného ale prostě ne. Tam by měl dostat práva Svačinář a dUrA. Popřípadě BiA Fz

hopik
17-09-11, 14:19
snad nejlepší žádost co tu kdy byla, jasně pro :)

Svacinar
17-09-11, 20:31
Na Class by měl mít práva Bia, o tom žádná.

Luccy
17-09-11, 20:44
Gregu, tobě bych ty práva dala když budeš slušný ,ale to jsi ,kdyby jsi chtěl nějak pomoct není problém :) tak přeji GL&HF :)

uNfaiL
18-09-11, 00:16
ano

lightworker
18-09-11, 01:25
Je to robot a preto nedokáže objektívne zhodnotiť správanie hráča, čo by mohol byť problém, keby niektorí hráči mali iný štýl ako on. A hlavne na JB, tam by takto vznikali najväčšie konflikty...

AnnoyingGreg
18-09-11, 15:43
Dnes mi byl udělen status admina na Kotelně. Chci tímto příspěvkem uzavřít mojí žádost, poděkovat všem za jejich názory podpory nebo nesouhlasu k mé žádosti..a popřát tak novým moderátorům hodně pevné nervy. Na závěr zde chci zveřejnit mou PM od chmoda a slíbit, že budu plnit chmodovo přání. Pomáhát Kotelně nadále se držet jako TOP CS portál.

Ahoj AnnoyingGregu,
chci se jen krátce rozloučit, protože už tak nějak nevidím smysl zústávat na Kotelně, když tu Kotel toleruje Jur0ba.
Sice jsme jsme toho my dva moc spolu nenahráli, ale znám tě z fóra a vím, že jsi fér chlap se kterým stojí za to se osobně rozloučit. Drž dál Kotelnu nad vodou tak, jako jsi to vždycky dělal - snad se ti to splní, snad se staneš tím adminem a cheaterům vytřeš zraky.
Nevylučuju, že se na Kotelně nikdy nepotkáme, ale zřejmě to bude jen na skok a dost pravděpodobně budu hrát na NS pod anonymním nickem, abych lidi moc nedráždil.

Fro
18-09-11, 15:46
Greg užívaj si práva :) a nezabudni na povinnosti.

negative
18-09-11, 15:55
čo dodať, vitaj v admin teame.

Svacinar
18-09-11, 16:08
Congrats.

MARTiii
18-09-11, 16:16
Viitej :thumbup:

ZEUS
18-09-11, 16:18
Tož tedy vítej no :-)

grEy
18-09-11, 16:18
Vitaj :)
PS: Krasny avatar

Charon35
18-09-11, 16:50
Dnes mi byl udělen status admina na Kotelně. Chci tímto příspěvkem uzavřít mojí žádost, poděkovat všem za jejich názory podpory nebo nesouhlasu k mé žádosti..a popřát tak novým moderátorům hodně pevné nervy. Na závěr zde chci zveřejnit mou PM od chmoda a slíbit, že budu plnit chmodovo přání. Pomáhát Kotelně nadále se držet jako TOP CS portál.

Ahoj AnnoyingGregu,
chci se jen krátce rozloučit, protože už tak nějak nevidím smysl zústávat na Kotelně, když tu Kotel toleruje Jur0ba.
Sice jsme jsme toho my dva moc spolu nenahráli, ale znám tě z fóra a vím, že jsi fér chlap se kterým stojí za to se osobně rozloučit. Drž dál Kotelnu nad vodou tak, jako jsi to vždycky dělal - snad se ti to splní, snad se staneš tím adminem a cheaterům vytřeš zraky.
Nevylučuju, že se na Kotelně nikdy nepotkáme, ale zřejmě to bude jen na skok a dost pravděpodobně budu hrát na NS pod anonymním nickem, abych lidi moc nedráždil.

Hm, aj mne písal. Dúfam, že si to ešte rozmyslí. :/

Inak gratulujem. ;)

J, super avatar :D

Rixie
18-09-11, 17:18
Vítej gregu ! :)

Spider25
18-09-11, 18:11
Ja by som ty tie práva určite dal aj keď nehram na JB ale jak tu čítam si schopny. Ale nanič to pišem aj tak tie prava maš dakedy určite zahram na JB. Ale trebalo by viac adminov na Maxi. S pozdravom Sp!d3R.

SudHowen
19-09-11, 00:23
Blahopřeji. :))

Ridik :D
19-09-11, 11:01
CG Gregu !