PDA

Zobrazit normální verzi : Un-ban



BranKO
19-11-13, 20:32
Zdravím, ak by to bolo možne tak by som požiadal o un-ban: BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 76
Couldn't open file overviews/bb_revenge_snow.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 87900)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 22 hodin a 40 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Blokovani hracu na spawnu bloky'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): brandoN
[AMXBANS] Tvuj nick: brandoN
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:128675
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:128675
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.237.168.2
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.237.168.2
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Hamster
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilderZombie (bb_inferno_iplay)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ===============================

Fakt sorry ako, moja chyba, pravidla mi nejde načitať a som na tom servery nováčik. Áno dal som tam tu krabicu úmyselne. Veľa ľudi to tam tak davalo skôr, tak som myslel že je to ok. Som spešl na servery jb, ale bb modom nemám žiadne skúsenosti. Stačilo upozorniť, nie som ten typ hráča, žeby zámerne porušoval pravdila. Poprosil by som o un-ban aspoň na jb, ešte raz sa ospravedlňujem a za pochopenie ďakujem...

hofy
19-11-13, 20:42
Ahoj,

ban jsem ti zrušil a věřím, že ses dostatečně poučil. Jde o to, že díky blokům, které jsi dal do spawn-pointu, nemohli CT hrát jedno kolo a jejich vynaložené úsilí při stavbě kempu, bylo tedy zbytečné.

BranKO
19-11-13, 20:48
Ok, ďakujem za pochopenie, skúsim s tym oldpackom niečo spraviť aby mi išlo menu.

matis
19-11-13, 20:49
Vyriesene - lock