PDA

Zobrazit normální verzi : Jump - Podvádění



Leo
20-11-13, 10:55
Zdravím,

nevím kam přesně bych to měl napsat a tady to bude asi nejvhodnější.

Hraji na serveru Jump a našel, nebo vynalezl jsem nový způsob podvádění aby se hráč dostal co nejrychleji do cíle.

Pomocí Hooku se dokážu vystřelit až do cíle :D

Na serveru hraji stále, takže stačí mě tam potkat a já vám ukážu jak se to dělá. Doufám že tuto chybu opravíte.

Můj Nick: Leo

Děkuji.

Zoyer
20-11-13, 10:58
dneska se tam za tebou zastavím a napíšu to podrobně kotlovi

Leo
20-11-13, 11:01
Doufám, že mě za to nezabanujete :D párkrát jsem tuto metodu použil abych se jí naučil co nejefektivněji :D mapu na 30min jsem dokončil za 4 sekundy.. Ale nechci podvádět, tak jsem to sem napsal

Beat
20-11-13, 14:56
Po použítí hooku sa ale čas resetne nie? To je také isté ako keď si dám auto bhop...

Leo
20-11-13, 15:36
Tento problém Beate jsem vyřešil bugnutím rychlosti Hooku ještě před tím než zapnu čas.. při zapnutí času mě rychlost vymrští tak daleko jak si nastavím rychlost v /hookmenu.. za letu jen stačí korigovat směr kam poletím :D proto jsem dokázal mapu na 30 minut, dát za 4 sekundy :D

Zoyer
20-11-13, 15:36
ok napsal sem kotlovi pmku s tím problémem a podrobně sem mu ho tam popsal a dodal i demo. Snad to půjde nějak vyřešit.

Leo
20-11-13, 15:56
Krajní řešení by bylo odstranit Hook :D ale s tím by většina, né-li všichni hráči nesouhlasili a nejspíš by mě ukamenovali, že za to můžu já :D ... omezení tohoto bugu by bylo řešení odstranit /hookmenu ale hook zanechat.. pak už jen vyřešit bug s Duckem při spuštění startu. :D Rád jsem pomohl

Kotel
20-11-13, 17:25
Ten bug uz jsem resil driv, ale mozna se to ztratilo v jine verzi.
Uz by to nemelo jit.

Leo
20-11-13, 17:57
Zkusil jsem to.. nefunguje :D Díky.. Beru věc za vyřízenou. Do doby dokud nevymyslím jiný způsob jak podvádět :D když tak se ozvu na co jsem přišel

See me
20-11-13, 19:05
Dřív to používal jen wosk (Zoid) :D

E: už to nefunguje :) Jen potvrzuju :D

Kotel
20-11-13, 19:16
Skoda, oprava zabrala 5 minut. Ted budu muset resetnout vsechny stats.

EDIT: opravil jsem asi 6 failu, zbytek je ok