PDA

Zobrazit normální verzi : Trojský kůň



Cranas
21-11-13, 22:12
Dobrý den,
CounterStrike 1.6 hraji na vašem launcheru už dlouho bez problému až na dnešek kdy mi vyskočilo že tam je troják tak jsem si to odinstaloval. Když jsem si stáhl znova instalačku a nainstalovat tak mi to vyhodilo zase troják když jsem v antiviru dal ať to ignoruje tak se mi hra stejně nespustila a hlásalo to nějaké errory. (Zkoušel jsem i j jiných portálu stáhnout ale to samé.) Kdyby někdo věděl kde je chyba tak se mi prosím ozvěte.
Díky Vojta

MarcelloR
21-11-13, 22:47
čo máš za antivirus ?

Ridik :D
22-11-13, 02:12
pokud mas avg antivirus tak ho odinstaluj a dej si tam napr avast viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?22535-Trojsk%FD-K??-v-Downloadu-Nefunguje-mi-u%9E

shootradar
22-11-13, 10:55
Mě se ve středu stalo přesně to samé, že hra od té doby nejde spustit a vždyy to hodí Trojana Inject2 furt dokola a též avg mám :(

EDIT: Tak jsem vyměnil AVG za Avast a už to fachčí, to asi musela být ve středu nějaká aktualizace AVG, která blokla exe soubor.

3necky
22-11-13, 11:32
Nemusí to být záležitost pouze AVG. Tohle platí u všech antiviráků. Jednou za čas vyjde nějaká aktualizace, která nesmyslně blokne některé procesy. Udělalo mi to několikrát i u Avastu a navíc u legálních programů (pamatuju si, že Avast jednou hlásil trojana v steam.exe). Takže obecně platí chvíli počkat, než vyjde další aktualizace nebo se podívat do virové truhly či její alternativy u jiných AV a nahlásit bloknutý proces jako výjimku.

Cranas
22-11-13, 13:48
Jo díky kluci ano mám to AVG avast jsem pouzival dříve ale přeinstaloval jsem si Windows ok zkusím si tam dát avast

MarcelloR
22-11-13, 15:28
Ak nesťahuješ kraviny, tak ti ani antivírus netreba.

backpase
23-11-13, 20:51
presne sa mi toto stalo s AVG-ckom ja si počkám do ďaľšieho updatu

Kotel
23-11-13, 22:56
U AVG se to stava dost casto.

backpase
24-11-13, 19:02
Dal som všetky zložky CSka ako výnimku a ide to bez problémov

znedlob
24-11-13, 19:12
Místo Avastu bych doporučil Aviru. Dal jsem si jí do PC místo AVG a vůbec nevim že jí tu mám + oproti AVG neni skoro vůbec náročná. Akorát neni v češtině :/.