PDA

Zobrazit normální verzi : Hráč měsíce - LISTOPAD/NOVEMBER: NOMINACE



NarutoO
21-11-13, 22:13
Už máte nakoupené dárky? Beat mě honí s anketou, tak to vypadá, že je o ní zájem.

Už se blíží spíš de_survival, takže vybalujte čepice a začněte nominovat!

Pravidla, která prošla změnou od minulého kola jsou červeně označená!

V anketě můžete nominovat hráče v těchto dvou kategoriích:

Hráč Měsíce

Admin Měsíce

Cena pro hráče měsíce: Hráč měsíce získá speciální barvu nicku, VIP na dva měsíce a tento krásný certifiká do podpisu

http://csko.cz/d/JTdfjtnF

Admin měsíce: Získá speciální barvu nicku, VIP na dva měsíce a tento ještě hezčí certifikát do podpisu

http://csko.cz/d/xx5KDhCM

Pokud hráč VIP výhodami právě disponuje, může aktivovat VIP kód po vypršení stávajícího VIP období. Certifikát může používat nejdéle do vyhlášení další ankety. Pokud certifikát z podpisu nestahne, bude vyzván přes soukromou zprávu aby tak neprodleně učinil!
Alebo mu ho matis vymaže!!!

Průběh ankety se bude skládat ze dvou aktivních částí a jedné informativní: z týdne nominace, čtyř dnů hlasování a nakonec slavnostního vyhlášení.

Nominovat můžete do úterý 26.11.2013 do 20:00 na tomto vlákně vámi preferovaného hráče, nebo admina a toho samého dne 26.11. 20:00 do soboty 30.11 20:00 budete mít možnost na vlákně “Hráč měsíce LISTOPAD/NOVEMBÉR - hlasování” a “Admin měsíce LISTOPAD/NOVEMBÉR - hlasování” z nominovaných kandidátů hlasovat pro jednoho hráče v každé kategorii. Termín hlasování zůstane nezměněn. Anekta bude skrytá a vítěze vyhlásíme v 8:00 v neděli 31.11. na vlákně “Vyhlášení ankety Hráč měsíce: LISTOPAD/NOVEMBÉR”

Výběr/charakter nominovaných:

Každý člen fóra může nominovat právě jednoho hráče, nebo právě jednoho admina

- který za tři uplynulé měsíce anketu nevyhrál

- který je aktivní na fóru

- který je aktivní na serverech

- kandidaturu může získat pouze hráč, který nemá ban na fóru, ani ve hře

- v každé kategorii je nominováno maximálně 7 hráčů.

- kandidaturu hráč nabývá pasivně (tzn. ať už o to stojí, nebo ne), v případě nezájmu o titul ho získá titul další hráč v pořadí, pokud se vzdá pouze výhry VIP kódu, zůstane mu titul a VIP kód dostane druhý hráč v pořadí

Pravidla, průběh nominace:

- příspěvky, které nebudou obsahovat nominaci, ale jiný obsah mohou být mazány

- aby byla nominace úplná, uveďte alespoň dva rozumné důvody, proč by měl být hráč nominován

- pište důvody, které mají hlavu a patu, že je někdo aktivní není důvod, ale podmínka pro to, aby mohl být nominován, každou nominaci budeme nově schvalovat všichni tři, pokud někomu z nás příjde jeden důvod nominace mimo, budeme požadovat editaci
(vyhněte se psaní formulací a důvodů: Je to král, Je to pán, Aktivní, je sním sranda, da sa snim pisat, je to proste super hrac, má mě rád a pod.)

- každý měsíc je možné nominovat právě jednoho admina nebo hráče. Nelze nominovat v jednom měsíci i admina i hráče.

- hráč nesmí nominovat sám sebe

- Organizátoři si vyhrazují právo nesmyslné nominace mazat a neumožnit hráči, který nesmyslnou nominací anketu bojkotoval, v tom daném měsíci dále kohokoliv nominovat.®

Doporučujeme dobře promyslet, zda tento konkrétní měsíc chcete někoho nominovat. Je potřeba, aby si hráč vaší nominaci opravdu zasloužil.

Pravidla a podmínky by měly zůstat takto. Pokud uznáme za vhodné je někdy změnit, učiníme tak vždy s vyhlašováním dalších nominací. Pokud máte nějaké připomínky k průběhu ankety, toto fórum k tomu neslouží. Pište soukromé zprávy organizátorům.

Nominovat admina nebo hráče můžete právě TEĎ!

Acido, NarutoO, matis


Nominovaní:

Admini

Tupl (Mr.Hol)
Miruska
Facened
3necky
Bezdak
Eustral!en
Leryx

Hráčí

Gregyy
kNAz
Beat
Acido
3k a jerry

Kazki
21-11-13, 22:24
Naruto

- fajn clovek, s ktorym sa da v klude a slusne popisat
- kazdy mesiac si neha zalezat a vyrazne sa podiela na "sutazi" Hrac/Admin mesiaca

NarutoO
21-11-13, 22:53
Naruto

- fajn clovek, s ktorym sa da v klude a slusne popisat
- kazdy mesiac si neha zalezat a vyrazne sa podiela na "sutazi" Hrac/Admin mesiaca

Ahoj, je mi líto, ale já nesplňuji pravidla:

minulý pátek jsem si nechal dát ban na na vlastní žádost na NS, abych nehrál v práci :( http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=87375
takže jsem mimo hru

Jinak si toho velice vážím.. :)

Despe
21-11-13, 22:59
Admin měsíce : 3necky [má fajn ab(pěkné hlavy), vyzná se, tudíž umí skvěle poradit]

Mohu i hráče měsíce? :-D

E NarutoO: Tato nominace je v pořádku
E matis > OK

NarutoO
21-11-13, 23:25
Admin měsíce : 3necky [má fajn ab(pěkné hlavy), vyzná se, tudíž umí skvěle poradit]

Mohu i hráče měsíce? :-D

#pravidlo: Každý člen fóra může nominovat právě jednoho hráče, nebo právě jednoho admina

takže.. pokud se vyčerpá kategorie, nechávali jsme minulý měsíc nominovat do druhé kategorie. Pouze v tomto případě je možné napsat dvě nominace, ale jak vyplývá z podmínek - platná je vždy jen jedna. Je to proto, že je nás tu hodně, tak aby mělo více lidí možnost nominovat!

Přeju ti hezký den a díky za nominaci!

Despe
21-11-13, 23:47
Jop, dobrá tedy. :)

Ridik :D
22-11-13, 01:34
Kotel udrzuje kotelnu aktualni a nahore ale nevim jestly je to hrac nebo admin :D

NarutoE: Nominace schválena

E: by Acido, tady ještě nevím, budeme to muset ještě dovymyslet

matis
22-11-13, 07:12
Kotel udrzuje kotelnu aktualni a nahore ale nevim jestly je to hrac nebo admin :D

mala by byt dalsia kategoria : sef mesiaca :D:D:D:D

inac nominujem : hraca menom kNAz

- je to snazivy chlapec
- je aktivny
- hlasi vela cheaterov

NarutoE: Nominace schválena

E: by Acido: schvaluju

Facened
22-11-13, 07:16
Beat
• je aktivny
•hlasi cheaterov

NarutoE: Napiš prosím ještě jiný důvod, než že ja aktivní, díky :)

E: •Správa sa na úrovni


E: By Acido, schvaluju
E2: By NtO, též schvaluji

The Frisco
22-11-13, 10:46
Hráč měsíce: Gregyy

- Aktivní ve hře
- Aktivní i na fóru, zájem o lepší jail..
- Je to týpek :)
- Plní dobře svoji úlohu spešla
- Dokáže zabavit

Acido: prosim uveď ještě jeden důvod :)

E: by Acido, ok
E NarutoO: za mě též ok

See me
22-11-13, 18:11
Admin měsíce: Miruska.

- Na jailu si dokáže udělat pořádek.
- Aktivní na fóru i ve hře.
- Všichni ji milujou :D

E: by Acido: za mě ano
E: by NarutoO, taky jí miluju, takže ok :P
E: by matis: taky ma miluje..ok

Shamino
22-11-13, 20:33
Nominuju admina Tupl

- Aktivní ve hře i na fórku
- Dokáže pomoci
- Slušný a pohodový admin

E: by Acido, jo
E: NtO schvaluje, pěkná nominace, Shaminko

J3ZUsSs*
22-11-13, 22:27
Facened má svoj názor , pomáha, banuje , chodí na hlásenia. Aktívny na fore. Rozumný.

E: by Acido, ok
E: NtO ook

Kubelas
23-11-13, 18:54
Smooke Umí si na JB udělat pořádek a je v klidu kamarád :). Pořád se chová stejně práva ho ani trochu nezměnili.

E matis > ok
E Naruto: Prosím, zkus editovat ještě jeden důvod, než že je kamarád. To by tu pak mohl každý nominovat každého.. :) Dík za pochopení

Toy
23-11-13, 19:01
Admin měsíce - Eustral!en

Chová se pořád stejně, práva ho nijak nezměnily

Chodí na hlašení ( když hlásím já, tak mi napiše na steam, když leftne a nestihne dotočit tak i přesto má snahu danýho kodera najít a zabanovat )

Rozumím si s ním a máme dost podobný názory na pár věcí

Je v klidu . . lamí Rcčka :happy:

E matis : OK
E Narut: Ok

Vampire
23-11-13, 20:39
Hráč měsíce: Acido

-vymyslel tuhle akci
-je aktivní jak na 1.6, tak na GO
-je zábavný
-je rocker
-ví co chce

E matis : OK
E Narut: Přidávám, těžko se Acid bude chtít neschválit :D :D

Hajjas
24-11-13, 09:19
admin mesiaca: Miruska

Tupl sorry, je proste krajšia :)

E matis > Mirka uz je nominovana, zmen na niekoho ineho

Acid
24-11-13, 14:08
Hráč měsíce: Acido

-vymyslel tuhle akci
-je aktivní jak na 1.6, tak na GO
-je zábavný
-je rocker
-ví co chce

E matis : OK

dík :D :D

because
24-11-13, 16:59
Nominujem: Bezdak

- Je to vyborny moderator
- Stara sa o GO servery
- stara sa o TS
- A to je asi vsetko :D

E: by Acido, ok
E: by matis : ani za Boha :D:D:D:D OK
E Narut: homeless added...

NarutoO
26-11-13, 19:44
Protože se blíží uzavírka, je možnost nominace hráče, kterého budu schvalovat sám, protože už se to blíží.

Sám nominuju 3k a Jerry


jak hraje nwim, ale je to prima cápek co se umí postarat o vinohrad
ohledně vína poradí všechno a to bez nejmenší ironie
nejí maso a to obdivuju, sám ho jím též málo



~NtO~

E. by Acido, souhlas

Byznis
26-11-13, 19:45
Miruska !

3k a Jerry
26-11-13, 20:07
Protože se blíží uzavírka, je možnost nominace hráče, kterého budu schvalovat sám, protože už se to blíží.

Sám nominuju 3k a Jerry


jak hraje nwim, ale je to prima cápek co se umí postarat o vinohrad
ohledně vína poradí všechno a to bez nejmenší ironie
nejí maso a to obdivuju, sám ho jím též málo



~NtO~
Ja ješte slyšel jak si ptáčci štebetali žeprej dobrovolně mění nicky pro rank a je to laskaví a hodný chlapec, každopádně souhlasím s tebou ..
Jinak má rád kočky, psy moc ne ale pokud vam na tom záleži tak i ty psy mam rád..
Samozřejmostí jsou časté scházení a povídaní s imaginarníma kamošema..
V neděli chodím na mši svatou, kde dám dobrovolně 10 korun do košíku a hned mě hřeje na srdíčku.
Když zrovna nepomáhám starým lidem v domově důchodců zadarmo, tak rád čtu enycoklopedie (wtf prostě ty chytré knížky), nebo odbornou literaturu, abych se naučil novým poznatkům..
Vote 3k a Jerry Thenk yu..

Acid
26-11-13, 20:26
já bych i věřil tomu, že to Jerryn může vyhrát :)

3necky
26-11-13, 21:21
Nazdar,
psal jsem to už kolegům do AF a tady mi to přijde taky jako vhodné.
Já se teď plánovaně stáhnu na 3 měsíce do ústraní, což s sebou nese odinstalování steamu, nulovou aktivitu tady na fóru, TS a všude kde jste mě mohli potkat. Tímto děkuju knazovi za nominaci (a ocenění mého AB samozřejmě), ale zbytečně bych zabíral místo, takže mě můžete škrtnout a knazovi dát možnost nominovat někoho jiného.
Do konce týdne se tu ještě budu potloukat, ale pak už budete mít ode mě konečně pokoj.

3k a Jerry
27-11-13, 21:23
Nominovat můžete do úterý 26.11.2013 do 20:00 na tomto vlákně vámi preferovaného hráče, nebo admina a toho samého dne 26.11. 20:00 do soboty 30.11 20:00 budete mít možnost na vlákně “Hráč měsíce LISTOPAD/NOVEMBÉR - hlasování” a “Admin měsíce LISTOPAD/NOVEMBÉR - hlasování” z nominovaných kandidátů hlasovat pro jednoho hráče v každé kategorii. Termín hlasování zůstane nezměněn. Anekta bude skrytá a vítěze vyhlásíme v 8:00 v neděli 31.11. na vlákně “Vyhlášení ankety Hráč měsíce: LISTOPAD/NOVEMBÉR”

Mladej kde to vázne ? Moj fandpejdž už čeká :/

Acid
28-11-13, 10:11
Mladej kde to vázne ? Moj fandpejdž už čeká :/

sorry za zpoždění...