PDA

Zobrazit normální verzi : Unbany



TEX
14-09-11, 19:07
Proc je to udělane tak, že když dostanu zakaz k CT na JB musim čekat až dostane ban dalších 70 lidi až pak prvnich myslim 40 dostane unban?? Me ma dnes zakaz skončit ale musi čekat ale to takhle mužu čekat roky!

Svacinar
14-09-11, 19:24
Ani ne, myslim, že je to tak na 2, možná 3 tejdny. Ale máš pravdu, že je to na dlouho.

TEX
14-09-11, 19:26
a proč to nemohlo zustat ? to bylo dobre ne ?

grEy
14-09-11, 19:31
Hlavne si myslim, ze je blbe hadzat vsetky zakazy do jedneho vreca. Mozno by som spravil list, kde by boli hraci, ktori nemali mikrofon - ti by mali permu dovtedy, kym by nepoziadali o unban na servery s tym, ze uz si zakupili mikrofon. Ostatnych - zakazy za porusenie pravidiel by som trestal casovo. Tzn. ku kazdemu pravidlu by sa priradila doba zakazu - trebars prehadzovanie zbrani 3 dni, nadrziavanie 3 tyzdne.. keby hrac porusil viac pravidiel, tak by sa to zratalo a dostal by zakaz na dobu XY. Kotel pisal, ze by to bolo lahsie prepojit s amxbanmi, ale podla mna je ine mat zakaz k CT a ban.

TEX
14-09-11, 20:15
Spravne grEy, amohli by ste tam přihodit že každou mapu musi byt kazde CT min. jednou simon protože to nikdo nebral dik.