PDA

Zobrazit normální verzi : Mikrofon



UNHCZ
23-11-13, 13:10
Ahoj všichni v Pondělí jsem si koupil novej Mikrák , protože mi furt říkali že mě slyší potichu do v Nastavení Voice Jsem dal všechno na maximum , ale pořád i stím novým mikrofonem mi furt říkaj daj si Volume lagy nemám a někteří mě slyší dobře jiní zase ne .. .

See me
23-11-13, 13:16
Zkus si v ovládacích panelech dat nastavení zvuku a tam si zvyš hlasitost mikraku :)

UNHCZ
23-11-13, 13:17
OK

sQueR~^
23-11-13, 21:04
Nebo se podívej,jestli nemáš ztlumenej voice na steamu.

UNHCZ
24-11-13, 19:36
Tím to není :D

UNHCZ
28-11-13, 12:31
furt mam ten stejnej problem ale nijak se nevyřešil jel jsem do nastavení ve voicu i v komplu a nic porad me slysi potichu ne tak jak minule fakt nevim co stím

DarwiN
28-11-13, 13:32
skus hovorit hlasnejsie alebo si daj mic k ustam

Dzeus
28-11-13, 16:14
Ahoj všichni v Pondělí jsem si koupil novej Mikrák , protože mi furt říkali že mě slyší potichu do v Nastavení Voice Jsem dal všechno na maximum , ale pořád i stím novým mikrofonem mi furt říkaj daj si Volume lagy nemám a někteří mě slyší dobře jiní zase ne .. .

Ja ked som na jb a ty si simon, tak ta pocujem dobre.. nehaj si mic tak ako ho mas teraz...

:D Dal Ta Bhoper:D
28-11-13, 16:55
Nech si ony kupia sluchatka .

`Dr[.E.]nkY.:)
28-11-13, 17:28
Prosim tě Unihoc když jsem byl na JB a tys byl simon tak jsem tě slyšel normálně.. buď z tebe dělaj vola, nebo ty sluchátka za 20kč z tesca nejsou až tak super jak si oni myslí..
E: Co máš za mikrofon, zajímalo by mě jestli s tím nemá víc lidí problémy

Grakon2702
28-11-13, 17:32
I já tě slyším dobře, to si vězni s tebe akorát dělají lehraci, i ze mě si párkrát dělali legraci. Dokonce došli jednou až tak daleko, že dělali, že mě vůbec neslyšeli, že prej mi jde vidět jenom ikonka zapnutého mikrofónu. Já to pak jak tard všechno kontroloval a přitom jsem měl všechno dobře nastavené. No tak si ze mě udělali dost hnusno ale vtipnou standu no :D. Každopádně příště řekni, ať si oni dávají sluchátka nahlas, že ostatní tě slyší normálně.

Mr.N0b0dy
28-11-13, 17:56
Kolikrát se to stalo i mě, nebo jsem to dokonce dělal také, že jsem si z nich dělal srandu, ale teď si spíš myslím, že jenom chce 100 příspěvků na toho Stálého člena, protože od té doby, co se ptal na fórku jak ho získá, tak ani ne za 2 týdny už má tolik příspěvků....

See me
28-11-13, 18:39
Nějak bych neřešil kolik má příspěvků, ostatně Does jich má podstatně více za 11 měsíců. Tím ho nechci urazit nebo si ho znepřátelit :D

Btw...Myslím že můžete lock.

UNHCZ
29-11-13, 15:21
Tak jo díky za vaše tipy a názory a Narážky takže to LOcknem