PDA

Zobrazit normální verzi : |UnBan|<-++->Stížnost!



Grow3r
24-11-13, 20:03
Dobrý den,
chtěl bych požádat o UnBan ale v první řadě ta Stížnost!
Podávám stížnost na Admina "J3ZUsSs". Důvod?: dává bany za nic.. Pár kol po sobě štěstí + pár let zkušeností ze serveru aim atd..
Prostě nedokáže uznat, že není zas tak dobrý jak si myslí..! K té stížnosti by to mohlo být vše, takže teď přejdeme k UnBanu.. -_-.
Chtěl bych požádat o UnBan, protože si myslím, že to bylo jen z toho důvodu, že si Pan [Dítě] J3ZusS myslel, že používám cheaty! Můžu se akorát přiznat, že jsem v tu dobu měl Autobhop (Což cheat není!!!) a ještě jsem měl vylepšení míření (Což cheat též není!). To by asi mohlo být vše co bych zde chtěl vypsat.

Hráč: Som Lama =(^,^)= *F!fa*
Typ: banu IP adresa
SteamID VALVE_:0:0:1534180037
IP adresa: 82.142.81.167
Udělen: 24-11-2013 - 19:37
Délka BANu: Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod: Wallhack + Aimbot
BAN dal: Admin J3ZUsSs* (J3ZUsSs*)
Omlouvám se vám za to, že jsem vám to sem nedal z konzoly, ale csko už stáhlé nemám.. Důvod?: blblo a zpomalovalo mi PC....:/ Doufám že vám to nevadí.
Děkuji..

J3ZUsSs*
24-11-13, 20:05
Tak iba pre zaujímavosť hráča ----> http://csko.cz/dema/upload/dir/somlama.dem

Bezdak
24-11-13, 20:06
Fajné že ses přiznal. Přečti si pravidlo 14.
http://csko.cz/page/pravidla
Demo k banu nebude ani potřeba.

Shamino
24-11-13, 20:11
OK čau

Montty non skill
24-11-13, 21:24
Dobrý den,
chtěl bych požádat o UnBan ale v první řadě ta Stížnost!
Podávám stížnost na Admina "J3ZUsSs". Důvod?: dává bany za nic.. Pár kol po sobě štěstí + pár let zkušeností ze serveru aim atd..
Prostě nedokáže uznat, že není zas tak dobrý jak si myslí..! K té stížnosti by to mohlo být vše, takže teď přejdeme k UnBanu.. -_-.
Chtěl bych požádat o UnBan, protože si myslím, že to bylo jen z toho důvodu, že si Pan [Dítě] J3ZusS myslel, že používám cheaty! Můžu se akorát přiznat, že jsem v tu dobu měl Autobhop (Což cheat není!!!) a ještě jsem měl vylepšení míření (Což cheat též není!). To by asi mohlo být vše co bych zde chtěl vypsat.

Hráč: Som Lama =(^,^)= *F!fa*
Typ: banu IP adresa
SteamID VALVE_:0:0:1534180037
IP adresa: 82.142.81.167
Udělen: 24-11-2013 - 19:37
Délka BANu: Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod: Wallhack + Aimbot BAN dal: Admin J3ZUsSs* (J3ZUsSs*)
Omlouvám se vám za to, že jsem vám to sem nedal z konzoly, ale csko už stáhlé nemám.. Důvod?: blblo a zpomalovalo mi PC....:/ Doufám že vám to nevadí.
Děkuji..

Jakákoliv úprava hry je nedovolená na všech servrech.... Admin dělá svou práci tak jak má. Stížnost a žádost o ub se zamítají.

matis
25-11-13, 07:04
AB tam je....

ziadost sa zamieta - lock