PDA

Zobrazit normální verzi : GaySeries Siberia v2



foxik
15-09-11, 12:15
Baf,

Neviete prečo mi jedno slúchatko len tak zrazu mohlo prestať vydávať zvuk? Jedného dňa zrazu prestalo ísť, druhý deň nešlo celý deň, potom (3. deň) išlo, vyplo, išlo, vyplo, teraz (4. deň) znova nejde.... Už keď ako išlo (tretí deň) a potom prestávalo postupne proste v priebehu 5sekúnd sa zvuk 3x utĺmil, 1x sa utĺmilo 1. slúchatko ktoré nejde, 2x sa útĺmili obidve a 3x prvé (slúchatko) prestalo ísť a na druhom sa tiež zvuk stĺmil, ale ide....

Chyba nie je v kompe ani na kábli, je v tom slúchatko, ktoré sa nedá rozobrať... keby sa našla dobrá duša čo by len si aspoň len myslela kde môže byť problém a jeho riešenie nech napíše, díkes .

bones
15-09-11, 13:06
Urcite nie je poskodeny jack? Skus to zapojit bez tej prislusnej redukcie alebo to skus pootacat, mozno sa to nejako vysunulo a netreba ziadnu specialnu opravu. Ak je chyba v sluchatku, tak to daj reklamovat, ina moznost ti asi nezostava.

Karl0s
15-09-11, 18:09
takovej problem sem mel, kdyz sem jednou usnul ve meste na lavicce u mhd zastavky, probudim se a druhy sluchatko nejede :D, k tvymu problemu asi neporadim, me u levnych sluchadel nesel mikrak poradne, dokud sem tim jackem neotocil spravne, asi neco s jackem

Charon35
16-09-11, 10:53
Mne presne tak blblo ľavé sluchátko. Preto mám nové. Zlý kontakt vo vnútri sluchátka. Pokiaľ to máš v záruke daj to im. Pokiaľ nie, nekupuj prehnane drahé sr*čky :) Ide o to, že pri týchto ide všetko cez ľavé ucho, ak sa pokazí spoj v ňom, môže ti odchádzať jedno, alebo druhé sluchátko, podľa polohy kábla k sluchátku (ja som to riešil lepiacou páskou a obmotaním kábla okolo mic., ale nestálo to za nič). Ale nevylučujem ani ostatné, hore uvedené, možnosti :) To len z vlastnej, nedávnej, skúsenosti.

Lynviy
16-09-11, 14:46
Charone mě se to stávalo u sluchátek za 300 Kč, teďka mám za 3000 Kč a ještě se mi nic takového nestalo, bude to nejspíš tím kabelem..

Charon35
16-09-11, 21:03
Charone mě se to stávalo u sluchátek za 300 Kč, teďka mám za 3000 Kč a ještě se mi nic takového nestalo, bude to nejspíš tím kabelem..
No to si trafil. Stáli 10 €, ale na druhú stranu si ich musím zastať. Mal som ich 2 roky a na priváte používal ako slabé repráky. Kvalita stála za prd, ale za tú cenu mi poslúžili. Teraz mám za 30€ tak som zvedavý koľko mi vydržia. Ale dať 70 až 150 € za sluchátka... sory, mám aj iné a dôležitejšie výdavky. ;) Pokaziť sa môže všetko, aj keď tam necháš mesačnú výplatu.

grEy
17-09-11, 09:03
Mam sluchatka za 7 euro a vydrzali mi asi rok a pol (a v podstate este stale drzia). Zvuk v pohode, to ci ide z lava alebo z prava na CS som v nich v pohode pocul. Este ich pouzivam, ale mam presne to iste - slaby kontakt. Obcas mi vypadne jedno sluchatko a musim pohybat tym kablom, ktory vedie z jedneho sluchatka do druheho a potom to zas fachci. Stane sa to raz za cas, takze si nestazujem..