PDA

Zobrazit normální verzi : ban od mrtvé děti v živom plote neoprávněně



Why Not -_-
26-11-13, 13:28
No takže bych začal admin : mrtvé děti v živom plotě mi dal ban urážení spoluhráčů. Ano urážel jsem hráče ale oprváněně každé kolo kempý na sk ve dveřích na dust 2 2006 jednou mi to nevadí když někdo kempí . ale jak už je to vyckrát jsem naštvanej.Napsal jsem mu at nekempí každý kolo na sk a on napsal at nebrečím. Také si mohu myslet o adminovy že to je jeho (kamarád) nebo si také mohu myslet o (nadržování) protože ho ani neslepl nekickl prostě nic a furt valil jsen do mě tím to žádám o un ban výpis s konzole : [AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 88579)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 42 minut a 54 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'urazanie spoluhracov'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): ^.:W[4]rN[!]nG[o.O].: <3
[AMXBANS] Tvuj nick: ^.:W[4]rN[!]nG[o.O].: <3
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:620440115
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:620440115
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.182.93.173
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.182.93.173
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Syn Bota
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (de_dust2_2006)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================== myslím si že jsem ten ban dostal neprávem by ^.:W[4]rN[!]nG[o.O].: <3

Byznis
26-11-13, 13:34
len si tam provokoval a este aj mne si napisal ze nemam mozog v poriadku. Dostal si len kick vratil si sa a este som ti vravel ze sa ukludni.
A ty hned nato NEBO CO ? sprosta otazka ... a ban si si vypytal potom este aj sam ...
Furien 26-11-2013 12:36:54 VALVE_0:0:620440115 90.182.93.173 ^.:W[4]rN[!]nG[o.O].: <3 dej mi ban.
Dostanes co si chcel a potom sem ides este aj ukrivdeny vyplakavat .

Why Not -_-
26-11-13, 13:40
no tak on mi začne první nadávat nic mu neřekneš já mu začnu nadávat a už kick? zajímávé skoro mi to přijde jako sehraná kombinace !!! né že bych měl něco proti tobě ale když už teda dáváš ban tak by ses měl podívat i na druhou stranu toho hráč jako myslel jsem že banujete všechny stejným metrem no asi jsem se zmýlil

mirous
26-11-13, 13:56
Víš, to je zákon padajícího ho***. Ono dávat pokaždé ban za kemp, tak na těch serverech nikdo není. Kempí polovina hráčů a pokud pohár nepřeteče, tak se něco tolerovat musí. V Tvém případě ten pohár přetekl, máš urážek plný chatlog. Kdybys to vzal sportovně a omluvil se, třeba by Ti dal ,,mrtvý plot" kratší ban, protože vyložených vulgarit tam zas tolik není, ale takto ten den přežiješ. To není nijak dlouhá doba.

Why Not -_-
26-11-13, 14:00
aha takže vy říkáte že kdyby se měl banovat každej ban za kemp tak na furienu nikdo není chápu to správně ? tak mi teda řekněte proč když kempí můj kámoš nask tak ho na tom furienu div že ne ukamenujou ale když já něco napíšu ohledně kempu to je v pohodě že?

mirous
26-11-13, 14:06
Já nepíšu konkrétně o Furienu, na ten ani nechodím. Ale všeobecně, tohle není specifické pro jeden server. Prostě občas to někdo v životě schytá a druhý ne. Kdybys nic nepsal, třeba by byl více viditelný ,,kemper" a dostal by ban on. Občas je to o tom, kdo je více vidět. Ty si provokoval a tak si dostal ban. Nic víc, nic míň. Příště ho dostane třeba kemper.

Byznis
26-11-13, 14:06
to nebolo vobec zato co si napisal ohladne kampu . Ten ban bol zato ze si (aj mna) urazal , dostal si iba kick , ani som ti ban nechcel dat , len ked som ti napisal druhy krat ze "dovtedy budes urazat dokym ozaj ten ban nedostanes" tak si este sam napisal daj mi ban. A teraz tu vyplakavas za nieco co si sam chcel.

E: Ban Som ti zrusil zato ospravedlnenie v sprave (nabuduce bud ale kludnejsi a hned nenadavaj na vsetko)

Why Not -_-
26-11-13, 14:10
tímto se omlouvám plotovi za to co jsem způsobil ted to už royepisovat tady nebudu je pravda že jsem trochu vulgárnější na serverech , ale člověk má přece právo se někde vyvztekat když už né v realu tak aspon na csku. myslím že to může někdo LoCk

matis
26-11-13, 14:40
vyriesene - lock