PDA

Zobrazit normální verzi : Fun Cod:MW



KaVoPiC
26-11-13, 20:45
Ahojte dostal som taký nápad... mohol by sa zrobiť nový server ako COD ale išlo by o to...

Každý hráč by na každú mapu dostal RANDOM lvli na RANDOM classe 75-150 classy by sa dali expiť len cez tu jednu mapu potom by proste sa dostali iné lvli na dalšiu mapu... niečo také na server že by bolo napr. Rusher kolo kde by všetkým hodilo na Rushera alebo niečo také :)) nedali by sa dropovať itemy ale bolo by niečo ako sklad na 3 itemy (možnosť využiť len jeden) pridať aj nejaké NEVYHOVUJÚCE itemy napr. jedovatý šíp (-20 hp možnosť odhodiť po 3 kolách) alebo niečo také

boli by tam nejaké funny skiny na postavy napríklad simpsonovci vs grifinovci alebo niečo také... a ešte nejaké také funny veci :))

Mňa osobne by to bavilo a myslím že aj dosť ľudí... malo by to asi väčší úspech ako Capture Base...

aspoň by sa ukázalo kto to hrá kvôli lvlom a kto for fun :))

Tak ďakujem za pozornosť a príjemný zvyšok dňa

KaVoPiC A.K.A Trojsky Kon :DD

Acid
27-11-13, 15:01
nevim, jestli by to byla taková sranda... :D

lynx
27-11-13, 19:03
No myslím, že to bude baviť v tomto móde len malú skupinku ľudí. Ono hráča motivuje hrať znovu tento mód hlavne preto, že robí lvl, a furt si ho tam nájde keď sa opäť vráti. Privítal by som skôr iné zmeny, napr. na cod:mw2 premazanie všetkých map okrem "fy" máp, hráčov tam býva pomenej, takže by to mohlo ten server kus oživiť. my2cents

KaVoPiC
28-11-13, 08:15
lynx ale potom aj nejaký limit ľudí keď len fy napr 10 +2 vip

Byznis
28-11-13, 09:59
ja by som tam hlavne zrusil to prechadzanie cez seba , lebo sa hraci buguju pri spawne a ked je napr snow alebo male mapy tak na zaciatku prejde cez teba aj super

shootradar
01-12-13, 09:08
ja by som tam hlavne zrusil to prechadzanie cez seba , lebo sa hraci buguju pri spawne a ked je napr snow alebo male mapy tak na zaciatku prejde cez teba aj super

Se mě stalo několikrát na snowu, že začalo kolo, já se s comandem rozběhl a další comando proti mě běželo s sebou jsme proběhli i když jsi máchl nožem.
Jinak to přecházení není špatné třeba na hunticu, kde zase ale lidi se jak ... blokují za ct, když se leze tím úzkým průlezem do místnosti a už se z toho nedostanou ani výskokem, ale furt lepší, než když tam za T ze spawnu bežím z úplnýho konce a teď vždy nějací mudrcové se rozběhnou na úplně špatnou stranu spawnu a nebýt procházení, blokne mě a čumíme tam na sebe 10 sekund.