PDA

Zobrazit normální verzi : Stiznost na admina Jopeph.



joseph.
27-11-13, 21:15
Dobry den,

podavam stiznost na pana admina Joseph.. Tento admin me obvinil s pouzivani team speaku (program na mluveni). Nasledne me bez udani duvodu zabanoval. Prosim o fyzicke potrestani a odebrani admin prav do konce zivota. Dekuji a preji hezky den.

Byznis
27-11-13, 21:17
25 krat na rit a odobrat prava !

J3ZUsSs*
27-11-13, 21:17
Kopiruješ nick admina. A fyzické tresty su zakázane(trestné). Tak čau.

joseph.
27-11-13, 21:19
To jsem udelal nasledne po krivem obvineni, ktere nijak nedolozil. Tohle je poruseni zakladnich lidskych prav tohle se bude resit to si piste a u soudu ve Strasburku!!!

DarwiN
27-11-13, 21:25
?? fyzické tresty ??http://img43.xooimage.com/files/5/2/6/smilley-sado-maso-8bae21.gif

Byznis
27-11-13, 21:25
ty co si fetoval ?

joseph.
27-11-13, 21:28
Ne ja nefetuju to se nesmi kazi to zdravi. Ale porad cekam na svoji odpoved jak nas mohl pan Joseph. obvinit z pouzivani Team Speaku? Co mu na tom vadilo? Ze dostaval hlav1 kazde kolo a neunesl to? Ma pan admin aspon 15 let nebo karticku do knihovny?

Joseph
27-11-13, 21:28
ešte kuknem hltv, keďtak vyčasujem, aby som to radenie mal aj podložené, a ty čo berieš ? si myslím že bola asi dobrá odroda. Alebo ty zato nemôžeš ? ty si dement od narodenia ?

Ja to nemám podložené ? a tú vežičku čo ste spravil. na schodoch to vy ste telepaticky prepojený ? lebo som v chatlogu nenašiel nič také ako spravíme vežičku na schodoch...

joseph.
27-11-13, 21:30
To se jako nesmi delat vezicka?xD to muzes zabanovat kazdeho na publiku! A vy me tvrdite ze fetuju?

joseph.
27-11-13, 21:31
Pan admin neunesl vezicku a dostal šiškéro do hlavy co to tu mate za adminy? Kdo ho prijal? To nemate zadne personalni postupy pri vyberu do admin tymu?

joseph.
27-11-13, 21:35
Po precteni pravidel http://csko.cz/page/pravidla se zde pise ze se nesmi radit protihracum a to se nestalo!! Hrali jsme spolu prosim o vyjadreni.

smeRn
27-11-13, 21:36
Nevím na čem jedeš joseph., ale chci to taky ! :D

J3ZUsSs*
27-11-13, 21:38
Po precteni pravidel http://csko.cz/page/pravidla se zde pise ze se nesmi radit protihracum a to se nestalo!! Hrali jsme spolu prosim o vyjadreni.


Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

matis
27-11-13, 21:38
a akoze co chces?

citat vies? http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%C5%BE%C3%A1dat-o-unban-p%C5%99e%C4%8D%C3%ADst-ne%C5%BE-zalo%C5%BE%C3%ADm-t%C3%A9ma-!!!

joseph.
27-11-13, 21:38
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack
Pise se zde protihracum vy jste na kokainu? My jsme hrali spolu sam jste to napsal ze jsme meli vezicku.

beather
27-11-13, 21:39
jestli si neděláš srandu tak prosím o kontakt na dealera :drool:

matis
27-11-13, 21:40
Pise se zde protihracum vy jste na kokainu? My jsme hrali spolu sam jste to napsal ze jsme meli vezicku.

si normalny? boli ste na TS? tak ste porusili pravidlo a bud rad, ze ten ban je len taky kratky.....

Joseph
27-11-13, 21:41
Ináč ja som Vám nedal ban za radenie na TS, ale provokáciu, kopiráciu nicku admina a ten nick čo si si založil tu na forku si myslím hovorí za všetko. A šiškéro do hlavy som dostal tak že tvoj kamoš bol dead pekne ti povedal kde som nakoľko si omne nemohol vedieť ani hovno a na toto tvrdenie doložím aj hltv. Ďalej sa k tomu nejdem vyjadrovať lebo to nemá zmysel. A ja niesom s tých ktorý by neuniesl. že dostávajú ale od takých smradov čo si radia alebo maju rovno cheaty to neznesiem.

Zbohom.

joseph.
27-11-13, 21:43
Tim padem mate chybu v pravidlech mate tam napsane nesmi se radit "protihracum" to se nijak nestalo. Takze chyba je na Vasi strane. To jak jsme jednali my se odvijelo od chovani Vas vy jste si zacal my jsme to skoncili.

Joseph
27-11-13, 21:46
Si si to nakoniec pekne prekrútil. :)

matis
27-11-13, 21:46
Tim padem mate chybu v pravidlech mate tam napsane nesmi se radit "protihracum" to se nijak nestalo. Takze chyba je na Vasi strane. To jak jsme jednali my se odvijelo od chovani Vas vy jste si zacal my jsme to skoncili.

Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

teba neucili v skole citat? radili ste si polohu protihracov, zato ste mali dostat permici a hotovo

mirous
27-11-13, 21:49
Fyzické tresty a Štrasburk? No tak tady je možný už fakt všechno. Jednou zařvu na své dítě a ono mě zažaluje do Štrasburku a ještě mě nechá seřezat :D. Jo Joseph, nazávidím Ti :D

joseph.
27-11-13, 21:50
Takze si budu mluvit pres Kacko pres hru a muzete se jit klouzat.

matis
27-11-13, 21:54
Takze si budu mluvit pres Kacko pres hru a muzete se jit klouzat.

skus a uvidis co sa stane a potom sa mozes stazovat aj na lamparni.....

joseph.
27-11-13, 21:56
A jak budete chtit resit situaci kdyz budeme hrat spolu v jedne mistnosti? To dostaneme znovu ban ze si radime?

matis
27-11-13, 22:01
A jak budete chtit resit situaci kdyz budeme hrat spolu v jedne mistnosti? To dostaneme znovu ban ze si radime?

ty to asi nechapes...ak tam budu naznaky, ze vies presne kde su hraci, tak dostanes ban za WH a ako si to urobil nas vobec nebude zaujimat....

joseph.
27-11-13, 22:03
Ale kdyz nebudeme pouzivat zadny komunikacni program tak je to postavene na hlavu jak se pise v pravidlech.

matis
27-11-13, 22:09
Ale kdyz nebudeme pouzivat zadny komunikacni program tak je to postavene na hlavu jak se pise v pravidlech.

tak este raz a citaj pozorne


Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

:moqq
27-11-13, 22:23
Osobne bych na hrace ohledne TS nebyl tak prisnej. Pokud to vypada jako WH, tak banovat za WH i kdyz jde o razeni pres TS/Skype/whatever_else. Pokud hrajou spolu a jeden umre a rekne druhymu kde a jak umrel, tak mi to OSOBNE vubec nevadi, protoze to neni zadnej rozdil od CW/TG/Mix/Gather/whatever_else_2 (samozrejme jinej admin ti rekne ze jemu to vadi a je to o individualnim pristupu, pravidla vsak hovori ve tvuj NEprospech).

Avsak pokud jde o provokace a kopirace nicku admina, tak za takovou cinnost se ban proste dava a pokud jde o nejaky 3 hodiny, tak se tu v podstate ani nemame o cem bavit, je to ban relativne mirny.

Charon35
27-11-13, 22:30
Pan admin neunesl vezicku a dostal šiškéro do hlavy co to tu mate za adminy? Kdo ho prijal? To nemate zadne personalni postupy pri vyberu do admin tymu?
S týmto pomaly. Mali ste to riešiť hneď a nie si dávať jeho nick. Tak kto sa tu správa ako decko?

Ale "radenie" cez TS by som tiež neriešil vôbec, pokiaľ to nevyzerá ako WH.

Joseph
27-11-13, 22:43
Tiez vysvetlené ako aj s BIGR-om. Poprosím o lock.