PDA

Zobrazit normální verzi : Uban .. Váš admin na hlavu



Besex
27-11-13, 21:44
Zdravím chtěl bych požádat o unban.. sice mám ban na 1 hodinu ale nechápu to absolutně.. :DD podezříval sem NONSTEMAKA z cheatu..
a já napsal toto.. a pak to pokračovalo.. :D

-pistolnik : bakelants jsi trapny..
-pistolnik : nonstemak zaplej..
Váš admin hned napsal toto :DDD - KOF! : drz uz hubu
-pistolnik : pisu neco tobe ?..
Váš admin - KOF! : drz hubu ti rikam
-pistolnik : hraj proti nemu a uvidis tupce..
Váš skvělej admin -KOF! : omluv se, mas na to 10 vterin
a co tohle je ?.... chtěl bych požádat o potrestání.. toto není chování normálního admina.. :) ''At tolik nehulí''... :D
a pak sem napsal jen toto.
pistolnik : ty jsi borec :D
a najednou ban klidně se koukněte na hltv to tam máte doufám .. :) děkuji za odpověd ;)
kdyžtak KOFI! steam id "KOF!" 3517 STEAM_0:1:31943062

matis
27-11-13, 21:52
bol som tam .....pises sprosti, admin ta upozornil, dokonca ta kickol a nedal si si povedat

Besex
27-11-13, 22:05
sproste ? :DDDD koukni na hltv co sem napsal :) jedine sproste bylo si myslim že tupce :) :DDDDD kouknete se na hltv toto nemá období .. :D

mirous
28-11-13, 09:25
Nikomu nemáš nadávat, hodinovej ban je zbytečný řešit, už Ti dávno vypršel. Na druhou stranu, v chatlogu jsem opravdu nic jiného nenašel a nic sprostého. Výjimečně budu souhlasit s hráčem, ale za toto takto banovat a psát ze strany admina tímto stylem, to mě trochu připadá spíš na vyšší ego než na objektivní přístup. Sorry, ale tohle řešit jsou úplné malichernosti.

Besex
28-11-13, 18:57
TO sice jo. Mě šlo jen o princip.. Já vím že sem měl ban jen na 1 hodinu. Ale kdo tam první začal nadávat ? :))

Montty non skill
28-11-13, 20:00
No, nic ve zlém, ale tak trochu KOF!ho chápu. Jestli někdo začne prudit místo toho, aby psal přes "!" tak pokud byl ten ns zaplý, tak se lekne a uteče. Několikrát se mi to stalo a je lepší takového hráče vyhodit, než nechta pak hrát cheatera jen proto, že do něho někdo pořád ryl a upozorňoval, že je zaplý. Pokud máš podezření, tak piš přes "!" Stylem : Server dust2, hráč amater (nick hráče) má asi zaplé wh, ab, sh, kempí, nadává ( prostě důvod proč voláš admina ). Pokud máš pocit ( ale může to být jen tvůj pocit, protože admin bývá ve specu ), že nepřišel na zavolání, tak napiš znovu. Nespamujte ale admin chat, nepište dotyčnému ať vypne, nenadávejte mu, prostě jako by nic. Jinak tím pokazíte třeba chytnutí a usvědčení cheatera. Taky mějte v patrnosti, že admin musí natočit demo!!! Nebanuje hned po příchodu!!! Takže za mě byl ban v pořádku. Příště se uklidni a vyhneš se zbytečnému banu....

matis
29-11-13, 07:30
Kolega Monty to poznamnal myslim dost vystizne, navyse ti ban vyprsal....takze lock

a nabuduce trosku klud...dik