PDA

Zobrazit normální verzi : Forko



Volume up
28-11-13, 01:10
Ahoj.

Chtěl bych požádat o unban na forum. Chci bejt jako normální hráč, bez banu na forku. Užírá mě že se nemohu k ničemu vyjádřit, že nemohu něco navrhnout na zlepšení serverů, nebo něco v tom smyslu. Prosím mody aby mně tu na forku nechali, však to mé banování pochází z úplně banality, jestli si někdo pamatuje. Bylo to někdy v polovině prázdnin, těsně po tom co jsem přišel o spešl práva na jailu, dostal jsem banán na 14dní abych vychladnul, já ten ban odešel protože jsem to chtěl nějak s Treyem a .. Pinerem (?) (nevim jestli to tak bylo) dořešit, choval se jak vocas, a já samozřejmě taky. Dejte sem třeba anketu, nechci psát hovna, prostě se jen občas k něčemu vyjádřit. Fakt prosím, druhou šanci si zaslouží každý. Však já i uvažoval o tom že si koupím nové originální cs (complete pack), že bych si změnil ip a začal tu s čistým štítem. Sere mě to, ani nevíte jak, jsme jenom lidi, mějte trochu pochopení.

Volume

matis
28-11-13, 07:05
trosku nechapem, si tu a sancu mas, tak sa spravaj ako sa mas, neporusuj pravidla a vsetko bude v poriadku...ci akoze co teraz potrebujes?

Volume up
28-11-13, 07:08
Nemám, kdykoliv založím nový účet do týdne má ban. Ikdyž se jen na něco zeptám, př. téma Zamrznutí kde se mi Sedly pokoušel pomoct se zasekávání ns cska. Já dostal permu na nynější účet a téma se smazalo.

matis
28-11-13, 07:10
no mas zabanovany len jeden ucet, tak prosim uz klud a uzivaj si slobodu, neporusuj pravidla, prispievaj len tam kde smies a nespamuj.....

Volume up
28-11-13, 09:00
zabanovanych uctu tu mam asi 5.. 6 ? Ted nevim, každopádně bych vrněl kdyby mi tento účet zůstal nezabanovaný.

matis
28-11-13, 09:21
ok uzavrime to tak, ze ty sa budes spravat ako sa patri a my ti nedame ban...ok?

Tupelko
28-11-13, 14:37
ok uzavrime to tak, ze ty sa budes spravat ako sa patri a my ti nedame ban...ok?
jop, to mě napsal do pm. lock