PDA

Zobrazit normální verzi : Nedorozumění, prosím napravit



Dreiwer
28-11-13, 15:03
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 88749)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): |[Drei]wer|
[AMXBANS] Tvuj nick: |[Drei]wer|
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1008709064
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1008709064
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 193.165.228.166
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 193.165.228.166
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: mrtve deti v zivom plote
[AMXBANS] Server: website

Dobrý den rád bych vyřešil nedorozumění... na serveru FUN sem měl docela masivní skore byla mapa Buzzkill a tu zkrátka umím je to moje nejsilnější mapa a zřejmě tu došlo k nedorozumění že mám wallhack ... žádnej wallhack nemám hraju cs už opravdu dlouho a né že bych se vytahoval svým uměním jen spíš chci říct že už mám nějaké zkušenosti a cheatery považuji za ubožáky... sám sem byl dříve admin ale jsou to 4 roky zpátky a byl jsem adminem i na CSS ... chápu že ani admin není neomylný ale rád bych toto nedorozumění napravil protože vás server patří k nejlepším a podle mě bezkonkurenčním na 1.6 a nerad bych o to přišel ;)

předem díky, |[Drei]wer|

Joseph
28-11-13, 15:14
Počkaj si na demo... a to na ktorom portály ti dali práva na ns ? ja som ťa včera spectoval zopár máp ale mal som tak max 1.čas... Takže múdra veta na každého sa raz príde sa o5 potvrdila.

GJ Byznisko. .)

Byznis
28-11-13, 15:15
pozeras do stien a velakrat si siel na istotu na spawn rozbehol si sa az vtedy ked si vedel ze tam nik neostal , alebo ked tam ostali 1-2 hraci, to mi doslo asi najviac divne a zamna si to wh mal ,nech sa nato pozru admini.
http://csko.cz/dema/upload/dir/dreiwer.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/dreiwer2.dem

Joseph
28-11-13, 15:29
http://csko.cz/dema/upload/dir/drey.dem tu je ešte moje demo.

Dreiwer
28-11-13, 15:57
no jak myslíte já jsem dospělej člověk a hádat se s vámi nehodlám PC hra pro mě není celej život ale mrzí mě to protože sem si na vašem serveru vždy rád zahrál ;) když na mě zas padne nostalgie po 1.6 zahraju si hold jinde ale já WH opravdu neměl jen poslouchám a něco málo sem se naučil za těch pár let

matis
28-11-13, 16:03
pozri, nikto nieje dokonali, demo tu je, tak si pockaj na vyjadrenie ostatnych adminov

Byznis
28-11-13, 16:06
Ked posudia admini ze tam wh nieje , tak mi nerobi problem sa ti ospravedlnit a mozes kludne hrat . Moj nazor je - ze si wallhack mal.

because
28-11-13, 16:07
Počkaj si na demo... a to na ktorom portály ti dali práva na ns ? ja som ťa včera spectoval zopár máp ale mal som tak max 1.čas... Takže múdra veta na každého sa raz príde sa o5 potvrdila.

GJ Byznisko. .)

Musim ti trocha oponovat Joseph. Su portaly, ktore davaju prava aj na NS, sam som mal prava na NS pred dvoma, troma rokmi.

Dreiwer
28-11-13, 16:18
jak psal because ... měl sem práva ale je to delší dobu .. dřív byli servery na 1.6 úplně jiné ... ještě si pamatuju server KILLZONE.CZ .. nejlepší a nejhranější portál podle statistik :) a mrtve deti v zivom plote ... jasne ja te chapu a at admini posoudí cokoliv já to beru :) nejsem malé dítě co by se hádalo však je to jen hra

Dreiwer
28-11-13, 16:19
a mimochodem můžu se zeptat jak zapnu to demo? který program na to mít atd.? doteď když sem dělal videa tak přes fraps

Joseph
28-11-13, 16:31
Nejde mi do hlavy ako taký skúsený admin nevie ako sa púštajú demá.

Dreiwer
28-11-13, 16:49
proč se do mě navážíš? jak říkám já to nikdy nepotřeboval já natáčel přes fraps a to sem byl nucen natáčet jen jednou ... co na tom nechápeš?

Byznis
28-11-13, 16:58
tak , a teraz vidiet ze klames , admin ak si bol tak by si mal vediet ako sa nahravaju alebo prehravaju dema. Takze admin si urcite nikde nebol. Este som nezazil aby niekde admini natacali dema cez fraps , alebo aby admin natocil iba 1 demo...

J3ZUsSs*
28-11-13, 17:01
WH máš

Dreiwer
28-11-13, 17:04
no neklamem adminem sem byl ale jak myslíš jak říkám nejsem dítě abych se hádal

because
28-11-13, 19:07
Klamar... Ked by si mal UB ziadost tak by ta hlavny admin poslal do riti za to ze by si to mal cez fraps...

metriox
28-11-13, 19:38
WH tam je.

Montty non skill
28-11-13, 20:05
no neklamem adminem sem byl ale jak myslíš jak říkám nejsem dítě abych se hádal
Nejsi možná dítě, ale ani jsi nebyl adminem. To co tady zkoušíš, je jen parodie na tvou osobu. Každý kdo dělal admina a seznámil se cheatingem musí vědět jak přehrát demo ze hry. Zkoušel jsi VLC player? Jo a to wh tam je....

matis
29-11-13, 07:33
Takze tu ani nie je co riesit

cheaty sa potvrdili, tym padom sa ziadost zamieta - lock