PDA

Zobrazit normální verzi : S prominutím demence admina



DeagleTatik
30-11-13, 15:11
Nazdar ... chtěl bych se zeptat na jednu otázku . Dextre , můžeš mi prosím vysvětlit proč ve hře banuješ za chat ale nebanuješ za AB a WH ?
Fakt je to ta věc kterou nechápu . Proč prostě nebanuješ za AB ? Bylo uplně jasné že má kostelník AB , celý server tě tam žádal o BAN a ty odejdeš ? Já nevím ? Ale si sprominutím asi jeblý ...

Nejakej Muerteeee
30-11-13, 15:16
To si já osobně nemyslím jak znám dextera tak banuje právem a jen cheatery.

mirous
30-11-13, 15:49
Pozor na pusu. Nemuselo by se Ti to vyplatit, neumíš psát slušně? Proč jste ho tedy nenatočili a nepostli sem? Pochybuji, že by admin odešel pokud mu psal celý server, aby se na dotyčného nepodíval. Ono to co se zdá 10-ti lidem jako AB, vůbec AB být nemusí. Kdybychom banovali všechny, o kterých si deset hráčů myslí, že má cheaty, tak bych musel mít ban i já.

Rail
30-11-13, 16:21
Ahoj Tatíku :)
Kostelník možná AB měl, ale znám ho trochu déle a takto to dával vždy :)
Dexter šel asi 2x spect a jestli se mu to nezdálo, tak my s tím nic nenaděláme :)
Navíc Dexter se tam pak hned vrátil ale už tam nebyl...
Zdraví Railik :)

E: My s Leem sme se ho snažili točit, ale vy ste hned začali AB AB a potom pokud měl, tak vypnul...
A jak říká Mirous měl si tk točit nebo vzít aspoň Ipinu....

Dexter.Morgan
30-11-13, 17:50
demence hrace toto...staci napsat jednou,ze ma cheaty, ale on ne, napise mi to 1000x.Tak jsem se odhlasil a dal si fake nick.Se nedivim ze vypnul, kdyz spamujete adminovi ze ma cheaty.Priste mi pis pres !

mirous
30-11-13, 18:38
:D :D Přesně tohle miluju, když půl hodiny spectuju blbečka s WH, čekám na třetí čas a ty dementíci milionkrát napíšou: Mirousi XY má wh banuj ho, blbeček se odhlásí ale špatnej sem já :D

matis
30-11-13, 19:13
lol ty si strasny looser, napisat taku sprostost chce odvahu...:D

daj si sprchu - lock