PDA

Zobrazit normální verzi : menší prosba..



hopik
07-12-10, 23:15
Ať si lidi kempí na enemy spawnu, to je jedno.. Ať si kempí v jailu když jsou takový lůzři, to je mi taky jedno.. Ale ať prosím lidi nekempí v buy zonach a místech, jako je například ten megha žebřík na surf_ninja.. Dost často se najdou takový dementi, co si tam vedvou stoupnou a odstřelujou to.. Návrh: pár dní ban když se to natočí, nebo kick když tam je admin.. kterej tam je doopravdy zřídka.... :)

btw..: ten "timer" bych dával spíš na spawny nebo na obě šikminy toho surfu, někdy se stane že se tam pár lidí poblokuje a pak každej nadává.. :D
btw2.: mapa nějak "surf_medicevals_3v" byla dneska buglá, nešlo jít k teráčům, k CT ani do spectu.. takže si tam surfili 3 lidi :) pokud možno odstranit..:)
dotaz: když se někdo dostane do gun roomu (tam jak na zemi ležej zbraně), smí se je vyhazovat za účelem, aby nezbylo na ostatní? :D

apach29
08-12-10, 03:45
No takze, camp na vlastnim spawnu + jakakoli rampa nebo zebrik je nejdriv za kick a potom ban na 1 den. Banoval bych to na vic, ale Kotel mi doporucil jeden den, ze nechce porad cist na icq stiznosti na prej "neopravneny" ban, tak se toho drzim.

btw: je treba na tom zapracovat, ale neni to zase tak moc problem. Jen na vsechny mapy ten timer dat na stred prvniho surfu, at na to doskoci jak z CT tak z T spawnu
btw2: to je vice takovych, ale na Kotla nenaleham, ma spoustu jinych veci na praci a az to vsechny vyresi, tak mu to vsechno poslu na opravu
dotaz: nesmi, ale to by tam musel nekdo porad spectit a stejne ho treba nechyti, pac bude spectit nekoho jinyho. Je to jen na hraci, jakej je to clovek a jak ho vychovali. Ja si vemu jednu gun a hotovka, ake nejsme vsichni stejni.

Jinak na surfu jsem vice nez na mojem milovanem war3 a jen obcas mam jinej nick. Bohuzel chodim i do prace, tak nestiham vsechno najednou, za coz se hracum moc omlouvam :)

Kotel
08-12-10, 08:35
Ke vsem mapam jsem jeste neudelal spawny. Nejdriv jsem chtel mapy jen pro CT mazat, ale je jich hodne, takze tam jen udelam dost spawnu pro CT.