PDA

Zobrazit normální verzi : We will remember you <3



caHor
01-12-13, 18:12
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Je o tom plný celý internet.
Umrel vo veku 40 rokov.
R.I.P

Acid
01-12-13, 18:16
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p480x480/9513_10151733954040872_1999607795_n.jpg

V listopadu měl výročí 22 let od smrti, tak to sem dám taky! :( :D

Toreto
01-12-13, 18:17
"Ride or die remember ?"
I'll never forget you.
Snáď Toretova banda dokončí F&F 7 na počesť jeho pamiatky a tým ukončia celú túto sériu.
Prajem jeho rodine čo najviac síl.. oni to maju teraz najťažšie.

caHor
01-12-13, 18:21
"Ride or die remember ?"
I'll never forget you.
Snáď Toretova banda dokončí F&F 7 na počesť jeho pamiatky a tým ukončia celú túto sériu.
Prajem jeho rodine čo najviac síl.. oni to maju teraz najťažšie.
V to dúfam ... chcem, aby sa k tomu F&F 7 team vyjadril čo najskôr..
Ešte raz, R.I.P

Toreto
01-12-13, 18:25
V to dúfam ... chcem, aby sa k tomu F&F 7 team vyjadril čo najskôr..
Ešte raz, R.I.P

Vyjadril sa. Natáčanie je pozastavené. Jadro filmu je zrejme natočené, rovnako aj záver,úvod. Ide o to, že vo filme chýbajú zábery s Jordanou a určite aj viacero iných dotáčok. Neviem ako to vyriešia. To teraz ale nie je podstatné.

Volume up
01-12-13, 19:03
Rest in peace :cray:

karl0b
01-12-13, 19:13
teď z něj bude nejlepší herec vesmíru, protože umřel, neupřímné rip se pohrne netem jako lavina, rodinu budou denně otravovat reportéři a novináři s neskutečně falešnym zarmoucenym xichtem, no nepřeju jim to, ať to v pohodě přečkaj

Toreto
01-12-13, 19:20
teď z něj bude nejlepší herec vesmíru, protože umřel, neupřímné rip se pohrne netem jako lavina, rodinu budou denně otravovat reportéři a novináři s neskutečně falešnym zarmoucenym xichtem, no nepřeju jim to, ať to v pohodě přečkaj
Ano, máš pravdu. Dnes som o tomto hercovi prvykrát počul, vlastne som s ním nevidel ani jediný film, nič o ňom neviem. Vlastne aj tu jeho filmografiu, ktorú mám prezretú od vrchu po spodok som nevidel a prianie rodine želám len čisto zo sebeckých dovodov, pretože z toho fakt niečo budem mať.
Keby si bol aspon ticho.

karl0b
01-12-13, 19:28
nebylo to myšlené jako urážka na tvojí osobu, spíš všeobecně, hlavně na sociálních sítích

metriox
01-12-13, 19:29
To že bude na Facebooku to som čakal. To že bude na 9gag som tiež čakal... ale že aj tu post o ňom... hm

Acid
01-12-13, 19:32
To že bude na Facebooku to som čakal. To že bude na 9gag som tiež čakal... ale že aj tu post o ňom... hm

jonooo

Toreto
01-12-13, 19:37
nebylo to myšlené jako urážka na tvojí osobu, spíš všeobecně, hlavně na sociálních sítích
tak to sa ti potom ospravedlnujem

ixtyn
01-12-13, 19:51
teď z něj bude nejlepší herec vesmíru, protože umřel, neupřímné rip se pohrne netem jako lavina, rodinu budou denně otravovat reportéři a novináři s neskutečně falešnym zarmoucenym xichtem, no nepřeju jim to, ať to v pohodě přečkaj
co to je za sracku. kazdy snad pozna ze nejlepsi herec z neho nebude a ani nebyl, je jen sympatak. jestli teda nevis vacsinou neni normalni ze nekdo umre ve 40 kvuli havarce, tak se kvuli tomu rozbehne vacsi "halo" a to jestli nekdo napise svoje rip ("uprimne,neuprimne...") nebo ne je snad jeho vec. Vyjadruje jen svuj zaujem danemu cloveku. Sam dobrepdu rikam ze filmy snim sou vic nez koukatelne.

karl0b
01-12-13, 20:01
jsem toho názoru, že pokud k tomu člověku nedokáže napsat ani 3 slova v rodným jazyce, tak ať radši neripuje vůbec

MarcelloR
01-12-13, 20:13
Normálne mi je až smiešne ako to prežívate všetci :D Nestačí vám, že je toho plný internet ? Musíte to aj tu vopchať ? Denno denne umierajú ľudia(je to súčasť života). Umrie nejaká celebrita, tak sa ide celý svet posrať, ako keby neviem kto umrel, pritom to bol taký človek ako sme aj my... Ja sa nemienim na nič hrať a kľudne poviem, že je mi to absolútne jedno. Prečo som tu nevidel žiadnu tému, keď umreli nejakí ľudia tuto na Slovensku pri autonehode? Prečo nevytvoríte aj im témy a nepíšete to vaše trápne a falošné R.I.P ??? Jedine čo o ňom viete je, že hral v rýchlo a zbesilo a tvárite sa, ako keby vám umrel niekto z blízkych...

Toreto
01-12-13, 20:32
Normálne mi je až smiešne ako to prežívate všetci :D Nestačí vám, že je toho plný internet ? Musíte to aj tu vopchať ? Denno denne umierajú ľudia(je to súčasť života). Umrie nejaká celebrita, tak sa ide celý svet posrať, ako keby neviem kto umrel, pritom to bol taký človek ako sme aj my... Ja sa nemienim na nič hrať a kľudne poviem, že je mi to absolútne jedno. Prečo som tu nevidel žiadnu tému, keď umreli nejakí ľudia tuto na Slovensku pri autonehode? Prečo nevytvoríte aj im témy a nepíšete to vaše trápne a falošné R.I.P ??? Jedine čo o ňom viete je, že hral v rýchlo a zbesilo a tvárite sa, ako keby vám umrel niekto z blízkych...
Samozrejme, že nejaké RIP je totalna pičovina, ak to človek nemyslí vážne. Ale prečo by som si takto nemohol uctiť pamiatku niekoho na koho som čumel do bedne a videl som ho vo filmoch, o ktorých ostatní ľudia zrejme ani nevedia, že vyšli, pretože ho poznajú len z F&F. Je to rovnaké ako s hokejistami, ktorí umreli pri páde lietadla. To, že sa niekto s nimi nestretával osobne znamená, že je trápne uctiť si ich pamiatku ?
To, že toľko ľudí nanho spomína asi niečo znamená .. z vyjadrení jeho priateľov a hercov, čo s ním pracovali je vidno aký to bol človek. Logicky, že by som držal hubu a nerozpisoval ti to tu ak by som o nom nič nevedel a poznal ho max ako nejakého Briana Oconnera.
Vieš, ľudia nepíšu tieto RIP a podobne obyčajným ľudom, pretože ich nepoznajú a skade by aj ? Paul je slávna osobnosť, ktorú videli nespočetnekrát .. a prišlo im to zrejme ľuto. Rovnaké prípady ako Heath Ledger, Andy Withfield. Ja natom nevidím nič zlé, ak to človek myslí vážne a nepíše to len tak na parádu, aby bol frajer.

3k a Jerry
01-12-13, 20:45
Odešel člověk řeší ho pulka světa, umře někdo druhej a nevzpomene si na něj nikdo maximálně tak hrobník při házení poslední lopaty.
K životu to patří jak tady píšou na fb jsem to čekal aj na YT, ale to že se to bude všude řešit ho zpět nevrátí..
Vím že je rozdíl když umře někdo populární kdo se věnuje charitě apod. věcem, ale umřel člověk a k životu to patří někdo po sobě nechá 5 malejch dětí někdo 1 dospělejší neuděláš nic..

MarcelloR
01-12-13, 21:06
To, že začne každý spamovať všade R.I.P mi príde trápne a nie ako prejav úcty. Väčšinu, ak by si sa spýtal, tak týždeň do zadu či majú radi Paula Walkera, tak by ani nevedeli, že kto to je. Ale zrazu umrie a začne niekto posielať obrázky a písať R.I.P, tak už sa zrazu aj ostatní hrajú ako keby ho poznali od malička a tvária sa ako im to je ľúto, pritom sa len prispôsobujú väčšine a hrajú sa na niečo a to neznášam. Nehovorím nič, ak sú to jeho známi alebo verní dlhoroční fanúšikovia, tak proste oni to aj ťažko berú a naozaj to preciťujú, ale niekto ani slzu nezroní, ale na internete sa hrá ako ho to strašne zasiahlo. Hokejisti zasa. Všetci neskutočne zronení a to aj ne-fanúšikovia hokeja, ktorí ich prvý krát videli, až keď sa stala tragédia. Ja úprimne som vôbec nesmútil za českými hokejistami, veď som ich ani nepoznal, tak nevidím dôvod, ale za Demitru mi vyšla slza, lebo som bol jeho fanúšik a pozeral som sa na neho od malička, aj som videl veľa rozhovor, ale určite som nikde nespamoval to trápne R.I.P, ale radšej si pozrel videá s ním... keby to aspoň ľudia napísali vo svojom jazyku a neopičili sa po Amerike.

Giussepe
01-12-13, 21:12
http://hugelolcdn.com/i460/216675.jpg
http://hugelolcdn.com/i/216687.gif

PS: Pro ty, kteří by mě chtěli hejtovat, přečtěte si 1. příspěvek v tomhle vlákně.

MarcelloR
01-12-13, 21:18
http://img.pr0gramm.com/2013/12/shzbjrl.gif

caHor
01-12-13, 22:23
ak vás to nezaujíma tak tu nehejtujte do piče

Trey
01-12-13, 22:41
Keby ho to nezaujíma nedá si prácu s hľadaním obrázkov
E: Prispejem do diskusie
So, I heard Paul Walker died in a car crash
I guess that's why they don't call him Paul Driver


BTW. Mám tu spoiler z F&F. V najbližšom diely Brian O'Conner zomrie

BranKO
02-12-13, 13:39
To, že začne každý spamovať všade R.I.P mi príde trápne a nie ako prejav úcty. Väčšinu, ak by si sa spýtal, tak týždeň do zadu či majú radi Paula Walkera, tak by ani nevedeli, že kto to je. Ale zrazu umrie a začne niekto posielať obrázky a písať R.I.P, tak už sa zrazu aj ostatní hrajú ako keby ho poznali od malička a tvária sa ako im to je ľúto, pritom sa len prispôsobujú väčšine a hrajú sa na niečo a to neznášam. Nehovorím nič, ak sú to jeho známi alebo verní dlhoroční fanúšikovia, tak proste oni to aj ťažko berú a naozaj to preciťujú, ale niekto ani slzu nezroní, ale na internete sa hrá ako ho to strašne zasiahlo. Hokejisti zasa. Všetci neskutočne zronení a to aj ne-fanúšikovia hokeja, ktorí ich prvý krát videli, až keď sa stala tragédia. Ja úprimne som vôbec nesmútil za českými hokejistami, veď som ich ani nepoznal, tak nevidím dôvod, ale za Demitru mi vyšla slza, lebo som bol jeho fanúšik a pozeral som sa na neho od malička, aj som videl veľa rozhovor, ale určite som nikde nespamoval to trápne R.I.P, ale radšej si pozrel videá s ním... keby to aspoň ľudia napísali vo svojom jazyku a neopičili sa po Amerike.

Vidiš? po ňom ostane aj niečo na tomto svete, po tebe ani pes neštekne tak čiiit.

Acid
02-12-13, 13:43
vidiš? Po ňom ostane aj niečo na tomto svete, po tebe ani pes neštekne tak čiiit.

:ddd

MarcelloR
02-12-13, 14:07
Vidiš? po ňom ostane aj niečo na tomto svete, po tebe ani pes neštekne tak čiiit.


Nauč sa čítať s porozumením, lebo to čo si napísal, tak je úplne mimo. Oponuješ mi tu s niečim, čo absolútne nevyplýva z kontextu toho čo som napísal ja. A ja mám ešte dosť času nato, aby som niečo dokázal, tak isto ako aj ty a všetci čo sme tu. Nesnáž sa za každú cenu ponížiť iného, lebo akurát sám zo seba urobíš kreténa ako aj teraz. Ja píšem o jablkách a ty začneš písať o hruškách... moc toto

BranKO
02-12-13, 14:33
Nauč sa čítať s porozumením, lebo to čo si napísal, tak je úplne mimo. Oponuješ mi tu s niečim, čo absolútne nevyplýva z kontextu toho čo som napísal ja. A ja mám ešte dosť času nato, aby som niečo dokázal, tak isto ako aj ty a všetci čo sme tu. Nesnáž sa za každú cenu ponížiť iného, lebo akurát sám zo seba urobíš kreténa ako aj teraz. Ja píšem o jablkách a ty začneš písať o hruškách... moc toto
Ideš niečo písať o hate? Pozri sa čo si predviedol ty. Keď chce svoj pocit vyjadriť takto, tak nech to spraví a neviem čo je teba do toho, že ako on si uctieva jeho pamiatku.

Acid
02-12-13, 14:48
nehádejte se na jeho hrobě

The Frisco
05-12-13, 20:17
Co tu furt řešíte. Chtěl projevit úctu svému oblíbenému herci a tím to hasne.

Facened
05-12-13, 20:23
http://www.youtube.com/watch?v=-DaXqIY3beo

Johny Pampeliska
05-12-13, 20:28
Byl to dobrej herec, ale to asi pro všechny co spojoujou auta a pro nás mladší generaci, jeho série rychle a zběsile byla fajn. A´t se má tam nahoře dobře.

NarutoO
05-12-13, 21:03
Ahoj, zjistil jsem to dneska, fejkbook nemám. Je to pro mě dost zvláštní situace, protože zrovna minulý týden jsem zkouknul všechny díly F&F a postavy mi neobvyklým způsobem přirostly k srdci. Je mi to upřímně moc líto a je mi z toho smutno.

3k a Jerry
14-12-13, 21:43
Nějak jsem tohle nesledoval a neřešil moc, ale co jsem čuměl tak že na vzpomínkovů jízdu v Brně dorazilo 2000 řidičů ..
Což je podlě mě dost velkej nářez na to že to byl amík ..