PDA

Zobrazit normální verzi : žádám o unban k CT dulezite..!



vranys
16-09-11, 19:59
Ahoj jak jistě výte, mám takou špatnou příhodu z new noťasem a chci to už vyřešit tímto žádám ounban k ct herní jméno H3ROin | VranyS. Hraju poprvi na new notasu a mam zničeho nic zákaz k Ct už sem si i znova kupovala Vip a na starym PC se stejnou Ip zakaz nemama ps lsem i kotlovi a ten rikal že mi pomuze ale neodepsal jeste pls ADMINI o unban..

vranys
16-09-11, 20:12
Dobře ale to se mi zruší VIP c ose msi ted koupil ne ? :((((

Smile
16-09-11, 20:15
Pokud máš pořád tu SMS, tak ho akorát obnovíš...

vranys
16-09-11, 20:16
jojo mam jí tak fajn skusim to no jinak díky za ochotu oboum :) hele a co kdžy to nepude ? date mi unban ?? protže ja sem fakt nic neudělal :)

vranys
16-09-11, 20:26
Já sem vážně nic neproved ... to by mi to asi na tom starym Pc nefungovalo :) tam sem normálně hrál a všechno :) a sem to skoušel odinstalovat a mit jenom na to new ale nic pokud to pude to čo si mi radil tak ti dam co budeš jenom chtít :DD .. :)

AnnoyingGreg
16-09-11, 20:43
Sám od sebe ti BANán k CT nepřiletěl. BAN k CT platí zřejmě pouze na valve/steam ID.

vranys
16-09-11, 20:46
Ale gregu já fakt žádný pravidla neporušil an starym PC mam stejnou IP a tam za CT hrat muzu a navic na new notasu kde mam zakaz sem tam jeste CSko nehral ...

vranys
16-09-11, 21:01
Hele Duro tak to nejde to cos mi radil pořád píše že mam zákaz dáš mi pls ten unban ??..

vranys
16-09-11, 21:39
prosím o další vyjádření admina na můj stav presumkce neviny a prosím, aby ohodnotil muj stava popřípadě dali unban..!_

grEy
17-09-11, 09:00
Pokial nebude v /ban(liste) tvoj nick, tak by si mal pravdepodobne dostat unban. Nepostrehol som, ze by si hral pod inym nickom a zakaz plati (pokial viem) na IP adresu co znamena, ze ju mozes zdielat s niekym, kto ma zakaz. Neviem isto, treba sa spytat Kotla.

vranys
17-09-11, 09:53
A tyses teda do toho banlistu koukal a nenašel si me tam ?? protože me dura poradil abych Csko stahnul na stary ma pres USB ho pretah na new a pak aninstaloval jenze ani ot nefunguje uz sem si tu koupili VIp a stále nechápu proč mam zákaz ..tohle se muzefakt stat jenom me :(( a kdyby ste me v banliste nenasli tka to bude ass bugle ne nedje to nejak odbugovat ??

grEy
17-09-11, 10:07
Neviem, ako sa tam kuka.. :yay:

vranys
17-09-11, 10:11
Cože ty to nevíš ?? ale buben i bawson se mi tma minule koukali když sem měl zákaz tak jakto že tyto neumíš ?
:(((((((

BAWSON
17-09-11, 10:20
Nevim o tom, ze bych se tam "minule" koukal. Ale kdyz jsem se ted dival, tak tvuj NICK tam neni. Bud to bude nejakej problem s ip a nebo nas vodis za nos a hral si pod jinym nickem. Nic jineho me nenapada.

vranys
17-09-11, 10:25
Bawsone ja opravdu nehrla pod jinym nickem ježiši :((( ja sem si koupil new notas a chtel sem hrat na JB za CT jenže mi to psalo že mam zákaz tak sem si akorat koupil vip . Ale na starym mi to vsechno fungovalo tka jak ma a mam tam stejnou IP a pak mi dUra poradil abych stahnul CSko na starym a pres USB dala na new a nainstaloval, ale to nefungoval :((( a už sem psa li kotlovi tak doufám že se to vyřeší ale já fakt nehraju pod jinym nickem každej me zná pod H3ROin|VranyS :(((

EoL
17-09-11, 10:28
Vcera vranys si hovoril ze mas spolocnu ip s dragog a ze kôli nemu mas ban a pritom po zadani amx_ip som videl ze tam nieje nic spolocne.

vranys
17-09-11, 10:34
Eol ja sem jenom opakoval to co mi rekla " Lucca " ta říkala že sekoukala do banlistu a mam stejnou IP jako dragog takže to neni moje chyba ale podle me to bude se sdilenim steam id assi :((

BAWSON
17-09-11, 10:38
Mas pravdu, neni to IPckou, ale mas stejne "valve_id" s hracem (*DC*)Smajdova Mama*(-_-)*.

vranys
17-09-11, 10:39
já si to myslel protože už jeden hráč chmode... psal že se mu stal oto samé a ja kse to dá vyřešit ?? stahnout znova csko nebo jak ? ja se vtomhle moc nevyznam :/

BAWSON
17-09-11, 10:41
Tak mozna by pomohlo stahnuti noveho cska tady z kotelny. Jinak nevim.. budes se muset zeptat kotla.

vranys
17-09-11, 10:46
Ä ono se zmnění steam id když si stahnu new csko nebo mi zustane tohle starý ?..

Lynviy
17-09-11, 11:05
Zůstane ti starý..

vranys
17-09-11, 11:18
aha twl :(( a co stim teda mam dělat ? :(

grEy
17-09-11, 14:19
Mas steam alebo nonsteam? Ak nonsteam, tak by ti malo pomoct to, ze si stiahnes CS odtialto.

vranys
17-09-11, 17:17
Já steam zatim nemam mam nonsteam (pokud to znamená že mam staženou verzi CSka)...

vranys
17-09-11, 17:17
gRez a nefunguje to skoušel sem to 3x stáhnout nainstalovat a nic pořád mi to píše že mam zákaz.. :(

vranys
17-09-11, 18:30
Hele tak uy mi to nepise nic kddyz napisu /simon takze uz je to assi v poradku :))

BAWSON
17-09-11, 18:34
Ted jsem se dival do banlistu a pulka zakazu k CT zmizelo, takze to je duvod, proc ti to ted fakci.

vranys
17-09-11, 19:03
Mno to sem mco rád víš co ale já sem zákaz nedostal bud má někdo stejnou Ip nebo nevim ale ja fakt zákaz k CT nedostal :)) to ti přísahám..

chmod a+x /bin/laden
17-09-11, 19:50
Mno to sem mco rád víš co ale já sem zákaz nedostal bud má někdo stejnou Ip nebo nevim ale ja fakt zákaz k CT nedostal :)) to ti přísahám..
VALVE_0:0:1227732658 H3ROin | VranyS
Ne, nikdo nemá stejnou IP adresu, ten zákaz je na Valve ID, je tvůj a už to proboha pochop že ti ten zákaz nikdo nezruší!

vranys
17-09-11, 22:31
Hej si normállní ? ja to vim už od včerejška že to neni Ip ale steam id a dozvěděl sem se to od tebe když si to psal někde tady na forku že si měl stejný problem a zákaz už nemam !!

chmod a+x /bin/laden
17-09-11, 23:47
Hej si normállní ? ja to vim už od včerejška že to neni Ip ale steam id a dozvěděl sem se to od tebe když si to psal někde tady na forku že si měl stejný problem a zákaz už nemam !!
Ty jsi ale výplach... kdyby sis přečetl mou odpověď na ten tvůj nesmyslný post, nikdy bys tohle nevypustil z pusy. Přečti si ho alespoň teď kliknutím na tento odkaz (http://csko.cz/forum/showthread.php?2213-Probl%E9m-sd%EDlen%E9-VALVE-ID&p=37005&viewfull=1#post37005).

Jenom hledáš výmluvy a snažíš se chytit každého stébla, které by tě mohlo vytáhnout z toho srabu ve kterém jsi.

Nemám rád, když se někdo překrucuje moje slova!

http://www.motivateusnot.com/resize.php?name=LzM3OC9Gb3JldGhvdWdodC1UaGluay1iZW ZvcmUteW91LWFjdC00YjVmMzU0YWQ0Mzk2LmpwZw==&w=550&h=1200