PDA

Zobrazit normální verzi : Pls UNBAN!



>ZEDNIK<
03-12-13, 19:16
:sad:dali ste mi ban zato ye nemam microfon! omg l ja mam mic a delal jsem hodnekrat simona lidi vam to potrvdej jestli si me pamatujou!!!!!! prosim moc vas prosim unban nic yleho nedelam necheatuju neheatuju nedavam fk!!! atd...
jenom chci abych mohl zase k CT protoze za T me to moc nebavi . no bavi ale ne tak jako za CT!!!!

Napsal:
>ZEDNIK< Proste stavi!

Nihilia
03-12-13, 19:18
Já umět česky moc dobře, ale tvoje slova ja vůbec nerozumět...

Počkat na vyjádření admin :-)

>ZEDNIK<
03-12-13, 19:21
sorry za gramotnost jsem zvykli nepsat diakritiku a na anglickou klavesnici takze chyby pls nerez

PRAETORIAN
03-12-13, 19:30
:sad:dali ste mi ban zato ye nemam microfon! omg l ja mam mic a delal jsem hodnekrat simona lidi vam to potrvdej jestli si me pamatujou!!!!!! prosim moc vas prosim unban nic yleho nedelam necheatuju neheatuju nedavam fk!!! atd...
jenom chci abych mohl zase k CT protoze za T me to moc nebavi . no bavi ale ne tak jako za CT!!!!

Napsal:
>ZEDNIK< Proste stavi!

http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%C5%BE%C3%A1dat-o-unban-p%C5%99e%C4%8D%C3%ADst-ne%C5%BE-zalo%C5%BE%C3%ADm-t%C3%A9ma-!!! tohle si přečti a zkus to znova

>ZEDNIK<
03-12-13, 19:50
Dobrý den.
Dostal jsem ban na 7 dní na CS jailbreik servru, přesněji na JailBraik1
Důvod:údajně nemám microfon! Což je omyl!!!!!Dělal jsem simona hodněkrát, povidal jsi s ostatnimi hrači a odpovídal na otázky.
takže si to třeba ověřte ale já jsem dostal neprávem ban!
Nick na CS: >ZEDNIK< Proste stavi!
Zabanovaný nick: >ZEDNIK< Proste stavi!
Steam id: VALVE_0:0:1345297651
Zabanovaná ip: 88.102.124.102
Ban mi dal admin: Mgr.BuRton
Server: csko.cz I jailbreak
PS: budu moc rád když mi ten ban na 7 dní zkrátíte protože jsem ho dostal nepraven!!
nejspise delali zkousku a ja jim do mikrofonu zrovna neodpovedel to bude asi ta pricina takze je ten ban zbitecny!!!

Děkuji za čteni.
Psal hrác s nickem: >ZEDNIK< Proste stavi!

Burton
03-12-13, 23:40
Takže :
1. Keď sa ťa nabudúce bude pýtať admin na mic. tak niečo povedz a nečum jak ryba vo vode.
2. Ten ban nie je iba za no mic ( asi som to tam mal napísať) prišiel som na server a u CT bolo 6 ľudi z toho iba jeden si napísal simona, dalšie kolo som vás pojednom vyzýval a nikto nič.
Byť u CT nie je iba o tom mať mic, ale vedieť simonovať, čo ty očividne nedokážeš, alebo si ma o tom aspoň nedokázal presvedčiť. Za týždeň ti ban skončí potom si možeš simonovať.

>ZEDNIK<
04-12-13, 17:37
:( sedmn dni hele a mel jsem to dobre napsany mislim jako aby ses v tom vyznal_?