PDA

Zobrazit normální verzi : Ban za NK knife 1



mike12
03-12-13, 19:18
Zdravím, dostal jsem ban na 3 dny za to, že jsem přeskočil hráče na aceru.. přitom ten, kterého jsem přeskočil dostal ban na 3 hodiny.. Tak nějak nechápu.. Prosím o unban, přijde mi to jako nesmyslný ban za to, že jsem jednou přeskočil protihráče a zabíjel dál.. :) Děkuju..
Nick: ^#m!k3#^
Typ banu: IP adresa
SteamID: VALVE_0:0:1780316783
IP adresa: 90.176.218.5
Udělen: 03-12-2013 - 18:55
Důvod: NK
BAN dal Admin: s4mpon3k?

human
03-12-13, 19:19
Ked je to raz v pravidlach, tak by sa to robit nemalo. Ja obvykle nato upozornim a ked ma ignoruju, tak dam slay, popripade kick ale bam je podla mna blbost.

E:Fake neviem, co s tebou poslednej dobe je ale uz sa prosim ta preber!!! Napisal by som ti to do AF ale tam pristup nemas vdaka tvojim emo naladam.

mike12
03-12-13, 19:23
Dobře, ale já jsem přišel na server, že si chvilku zahraju.. šel jsem jedno kolo, zabil asi 4 lidi a potom přeskočil jednoho.. Myslím, že ban na 3 DNY je fakt moc. Nevaroval mě, ani nic.. :/ ještě když ten druhý dostal jen na 3 hodiny.. Budu moc rád, když dostanu unban.. :)

hofy
03-12-13, 19:27
Já tohle ani nebanuju, pokud hráči nezdržují hru (což se skokem a duckem na mostě rozhodně neděje). Připadá mi hloupost banovat to a ano - sám jsem dřív NK na aceru praktikoval, ale teď už na to kašlu a hraju. Když se mě hráči ptají, jestli mohou (za mojí přítomnosti mohou), tak je upozorním na to, aby si dávali pozor na ostatní adminy, neb někteří hledají cokoli, co je možno zabanovat. Chod serveru to určitě nenarušuje.

Rozsáhlá diskuze na tohle téma je už tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?8798-Nap%26%23367%3Bl-st%ED%9Enost-nap%26%23367%3Bl-udivenost), ale žádný závěr se neudělal. Měli bychom se tedy domluvit na nějakém jednotném trestu. Když už to někomu tak vadí, tak bych to řešil max kickem. Ale ban na 3 dny? To je podle mě dost přehnaný.

mike12
03-12-13, 19:36
Dobře a ban tedy budu mít na ty 3 dny ?

human
03-12-13, 19:38
To zalezi na fakeovi

mike12
03-12-13, 19:42
Ten mi připadá, že mi dává ty bany už naschvál.. když má příležitost :/ Takže si počkám 3 dny.. ach.. ale nedává mi smysl to, že mi dal ban na 3 dny, když jemu dal jen na 3 hodiny..

mike12
03-12-13, 19:43
Přitom jsem zabil fakt všechny před ním a on si tam klekl, tak jsem ho přeskočil a hrál dál.. Fake mě zabil a ban..

fake?
03-12-13, 20:21
E:Fake neviem, co s tebou poslednej dobe je ale uz sa prosim ta preber!!! Napisal by som ti to do AF ale tam pristup nemas vdaka tvojim emo naladam.[/QUOTE]

Co to meleš? jaký mý emo nálady?! o AF ani nestojím a ani jsem nikdy nestál a navíc , v nejbližší době stejně zvažuji odebrání práv , takže mi by to bylo k ničemu .Teď k tobě mike- historii banů máš celkem pestrou a když vidim , že děláš opakovaně to , za co jsi byl už párkrát zabanovanej , beru to jako provokaci. NK si tam dáváš pořád neustále s někým a máš to v pravidlech. Já ti UB nebudem dávat. Skus oslovit pana Kotla , jestli ti on ten ub nedá.

mike12
03-12-13, 20:31
:D bereš to jako provokaci? víš proč je moje historie banů tak "pestrá" ? .. protože většina banů byla udělena adminem Fake?
Že stále dávám NK ? Na to jsi přišel zase kde? Jinak, můžeš mi vysvětlit, proč já dostanu ban na 3 dny, když ten tvůj kamarád tam dostal jen na 3 hodiny ? :)
Jen hledáš důvod k tomu mě opět zabanovat.
Minule jsi mi dal ban ještě na větší dobu.. taky za NK..
Je mi jasné, že mi unban nedáš.. Kašlu na to, počkám si ty 3 dny..
Děkuji ti za tvůj čas ty Admine.

human
03-12-13, 20:34
Prihovorim sa za teba u Kotla lebo toto je na hlavu padnute.

mike12
03-12-13, 20:36
Děkuji ti Jolo :)

mike12
03-12-13, 20:40
Ale nemusíš.. já si hold počkám ty 3 dny :/

matis
05-12-13, 07:07
Takze ban zruseny, ale ta upozornujem, tvoje spravanie je dost casto nevhodne a porusovanie pravidiel ti tiez nerobi problem...takze pozor nato!!!