PDA

Zobrazit normální verzi : Kempeni???



Džambulka :D
03-12-13, 21:00
Prave jsem dostal ban, abych vychladl, v poradku, bude se hodit, protoze kamaradickovani adminu uz mam dost. Vysvetli mi tu nejaky admin, jak mam tedy postupovat, pokud vim o hraci, ktery kempi jako tatar, ale beze srandy kempi a nic jineho. Od zacatku, co se prihlasi, konkretne to byl Cegan z lesa ja se i odhlasil a sledoval ho, neustale a neustale na jednom miste s awp, mel skore cca 40:7, takze ani ostatnim se moc nedarilo ho sundat, ale pisu to adminovi a dostanu pouze ban? Jak proti takovym lidem asi postupovat jinak? A pokud je to admin, tak jak postupovat? Oni muzou vsechno? Jen na jednom miste- sledoval jsem ho!!! Vzdycky si tam dosel, tak posloucham.

Hajjas
03-12-13, 21:05
cegan z lesa nekempil na spawne, ale v podstate uprostred mapy - konkretne na mačke (Tuscan)
to, že si ho nevedel zabiť je tvoja chyba
keby kempil s awp niekde na spawne, určite ho upozorím alebo mu dám potom ban

hofy
03-12-13, 21:07
Ban jsi dostal za opakovanou vulgárnost/nadávky. Stačí to nahlásit normálně a ber ohled na to, že přednost má hlášení cheatů, než kemp. Někdy holt můžeš čekat delší dobu.



20:45
dm (steam://connect/csko.cz:27020)
Non steam :P
kamarad muze asi ze?? demente


20:45
dm (steam://connect/csko.cz:27020)
Non steam :P
admine si curak


20:44
dm (steam://connect/csko.cz:27020)
Non steam :P
admine, zadny postih za neustaly kemp s awp????????

Hajjas
03-12-13, 21:27
celý nezmysel toto
keď sme teraz s Matisom zistili, že si vlastne Džambulka, ...

LOCK

matis
03-12-13, 21:28
Pozri kamo, uz ma pekne series...ber na vedomie, ze tvoje nezmyselne spami uz nikoho nebavia a za dalsie na DM je kempmeter, takze asi tak

za dalsie tiez som hral proti cekanovi a nemal som problem ho stretnut kdekolvek a dokonca aj zabit bez probemov, ale ten spam som ti este prekusoval,aj napriek tomu, ze som ta nato upozornil, ale tie dementne reci potom ma uz dostali....sa uvedom, ze niesi jediny na serveri...

a aby si vedel s cekanom nie som az taky kamarat, aby som ho za porusovanie praviediel nepotrestal

+ podobne hlasenia >

20:08 dm2 Non steam :P blen ma wh

Deathmatch 03-12-2013 20:32:50 VALVE_0:0:357488481 89.177.227.130 Non steam :P tlemis se tomu jak porad kempis blene?
Deathmatch 03-12-2013 20:28:13 VALVE_0:0:357488481 89.177.227.130 Non steam :P blene zadnou bez zoomu zbran neumis? lOL
Deathmatch 2 03-12-2013 20:09:41 VALVE_0:0:357488481 89.177.227.130 Non steam :P blene vypni

ono si staci pozriet tvoj chatlog

Beat
03-12-13, 21:31
Teba si ešte pamätám spred 1/4 roka, neustále si tam mal potrebu niekomu nadávať či už je lama, kemper, awpčkar, lucker atď... a spamovať ! pre každú sračku. Ak ťa sere, že má awp tak si ho zober tiež, zoomni, počkaj a zabi dokáže aj easy bot.

Džambulka :D
03-12-13, 21:37
Hajjas...
Neni kemp proste kemp? Ze by melo byt jedno, kde zrovna je? Zvlastni...

Džambulka :D
03-12-13, 21:40
celý nezmysel toto
keď sme teraz s Matisom zistili, že si vlastne Džambulka, ...

LOCK

Jste se mohli zeptat...

Džambulka :D
03-12-13, 21:45
Pozri kamo, uz ma pekne series...ber na vedomie, ze tvoje nezmyselne spami uz nikoho nebavia a za dalsie na DM je kempmeter, takze asi tak

za dalsie tiez som hral proti cekanovi a nemal som problem ho stretnut kdekolvek a dokonca aj zabit bez probemov, ale ten spam som ti este prekusoval,aj napriek tomu, ze som ta nato upozornil, ale tie dementne reci potom ma uz dostali....sa uvedom, ze niesi jediny na serveri...

a aby si vedel s cekanom nie som az taky kamarat, aby som ho za porusovanie praviediel nepotrestal

+ podobne hlasenia >

20:08 dm2 Non steam :P blen ma wh

Deathmatch 03-12-2013 20:32:50 VALVE_0:0:357488481 89.177.227.130 Non steam :P tlemis se tomu jak porad kempis blene?
Deathmatch 03-12-2013 20:28:13 VALVE_0:0:357488481 89.177.227.130 Non steam :P blene zadnou bez zoomu zbran neumis? lOL
Deathmatch 2 03-12-2013 20:09:41 VALVE_0:0:357488481 89.177.227.130 Non steam :P blene vypni

ono si staci pozriet tvoj chatlog

To myslis vazne, ze se tu chces ohanet nejakym kempmetrem? Jako vazne? To vcelku smesny, kdyz vsichni, vcetne tebe vedi, jak tenhle kempmetr funguje :D
jo ty si nemel problem ho sejmout :D zajimavy, ze hral za CT, ty i Hajjas za T, on mel skore cca 40:7, ale ty si nemel problem ho sejmout :D
Tak staci rict, ze kemp neni trestnej a je to vyreseny, bude se kempit. Ale pokud hlasim jasny kemp, dokonce i Hajjas potvrdil(jako pardon, ale kemp je kemp a ne ze kemp na jednom miste neni a na jinym miste ano) a nikdo s tim nic neudela, tak k cemu to v pravidlech?

Zoyer
03-12-13, 21:47
20:08 dm2 Non steam :P blen ma wh

Deathmatch 03-12-2013 20:32:50 VALVE_0:0:357488481 89.177.227.130 Non steam :P tlemis se tomu jak porad kempis blene?
Deathmatch 03-12-2013 20:28:13 VALVE_0:0:357488481 89.177.227.130 Non steam :P blene zadnou bez zoomu zbran neumis? lOL
Deathmatch 2 03-12-2013 20:09:41 VALVE_0:0:357488481 89.177.227.130 Non steam :P blene vypni


po dlouhé době někdo hlásí blena :D
+ já jem na tuscanu někde kempil ? :D

E: k tomu kempeni. cegana jsem videl na kocce jenom 2x za celou dobu kdy sem hral + sem ho potkaval i jinde, ale tak nechcu se nikoho zastavat, protoze sem na kocku moc nechodil.

Džambulka :D
03-12-13, 21:47
Teba si ešte pamätám spred 1/4 roka, neustále si tam mal potrebu niekomu nadávať či už je lama, kemper, awpčkar, lucker atď... a spamovať ! pre každú sračku. Ak ťa sere, že má awp tak si ho zober tiež, zoomni, počkaj a zabi dokáže aj easy bot.

Ano, to se bez problemu priznam, ze me vytaci awp. Ale predevsim presne ty, ktery jen a jen kempi nekde, jako dneska Cegan, to je duvod. A pokud s tim nikdo nic neudela, tak to je potom asi nesmysl mit tu nejaky pravidlo o kempu.

Džambulka :D
03-12-13, 21:52
Nevim, kdo si. Jestli jsem psal, ze kempis, tak zrejme ano...

matis
03-12-13, 21:54
To myslis vazne, ze se tu chces ohanet nejakym kempmetrem? Jako vazne? To vcelku smesny, kdyz vsichni, vcetne tebe vedi, jak tenhle kempmetr funguje :D
jo ty si nemel problem ho sejmout :D zajimavy, ze hral za CT, ty i Hajjas za T, on mel skore cca 40:7, ale ty si nemel problem ho sejmout :D
Tak staci rict, ze kemp neni trestnej a je to vyreseny, bude se kempit. Ale pokud hlasim jasny kemp, dokonce i Hajjas potvrdil(jako pardon, ale kemp je kemp a ne ze kemp na jednom miste neni a na jinym miste ano) a nikdo s tim nic neudela, tak k cemu to v pravidlech?

jasne, ze nie, ja som behal po mape a nikoho som kempit nevidel, a aj som ti napisal, ze nik nekepmi...tak si zacal nadavat...to ze niekoho s wipom nevies sundat, nie je automaticky kemp

Džambulka :D
03-12-13, 21:57
jasne, ze nie, ja som behal po mape a nikoho som kempit nevidel, a aj som ti napisal, ze nik nekepmi...tak si zacal nadavat...to ze niekoho s wipom nevies sundat, nie je automaticky kemp

Ale za to ja preci nemuzu, ze si nevidel. Tezko muzes videt vsechno. Proto jsem to hlasil. A pokud se odpojim a pripojim, abych ho mohl sledovat a vidim, ze je jen tam, po tech 7zabitich se tam pokazde vratil, po kazdem spawnu se tam vratil a porad a nustale byl tam, tak co jineho je kempeni pro tebe?
Nezda se ti zvlastni, ze Hajjas pred par minutama napsal, ze kempil a ty ted, ze nekempil?

matis
03-12-13, 22:07
Ale za to ja preci nemuzu, ze si nevidel. Tezko muzes videt vsechno. Proto jsem to hlasil. A pokud se odpojim a pripojim, abych ho mohl sledovat a vidim, ze je jen tam, po tech 7zabitich se tam pokazde vratil, po kazdem spawnu se tam vratil a porad a nustale byl tam, tak co jineho je kempeni pro tebe?
Nezda se ti zvlastni, ze Hajjas pred par minutama napsal, ze kempil a ty ted, ze nekempil?

este raz a pomaly ... to, ze ja stojim na jednom mieste a este pomerne otvorenom s wipom a situacia mi nedovoli odbehnut, tak to neznamena, ze kempim ale stojim a zabijam :D

tebe snad vadi vsetko....lebo hlasenia typu kempi od teba kazdy den minimalne 30...to aby nikto nesiel na server, ked si tam....alebo hraj DM3, tam wipo nie je

Džambulka :D
03-12-13, 22:15
este raz a pomaly ... to, ze ja stojim na jednom mieste a este pomerne otvorenom s wipom a situacia mi nedovoli odbehnut, tak to neznamena, ze kempim ale stojim a zabijam :D

tebe snad vadi vsetko....lebo hlasenia typu kempi od teba kazdy den minimalne 30...to aby nikto nesiel na server, ked si tam....alebo hraj DM3, tam wipo nie je

Dobry, v poradku, me uz staci, ze kazdy z vas rika neco jineho, to mi ke spokojenosti a vasem obrazku staci, stejne jako o mem. Zkus si este precist jednou, co napsal Hajjas. Dokonce ti tam napsal este misto, kde ON kempil. A ty mi tu chces tvrdit, ze nekempil? :D takze asi staci. Ikdyz jeden admin prakticky potvrdi, druhy se to snazi nejak okecat.
Preji hezky vecer a brzy ve hre.

matis
03-12-13, 22:28
jo bez spat, trepes sprostosti, rano pokecame....on na macke kempil a mas pravdu, hambim sa, ze som mu nedal ban aspon mesiac...fakt prepac, mozem ti to vykompenzovat VIP kodom, alebo ti kupim originalku? mrzi ma to a dufam, ze sa to viac nebude opakovat, urcite sa polepsim..pa pa

Džambulka :D
03-12-13, 22:34
jo bez spat, trepes sprostosti, rano pokecame....on na macke kempil a mas pravdu, hambim sa, ze som mu nedal ban aspon mesiac...fakt prepac, mozem ti to vykompenzovat VIP kodom, alebo ti kupim originalku? mrzi ma to a dufam, ze sa to viac nebude opakovat, urcite sa polepsim..pa pa

Nemusis mu hned davat ban, ale treba ho jen napomenout. A to, ze si to ted nevychytal a byl trosku mimo, tak neschovas za ironii ;)
Je vtipny cist negaci jednoho admina, kdyz soucasne druhy to kvituje, velmi zajimavy pristup adminu a kazdy ma zrejme jine meritko :D

matis
03-12-13, 22:38
Nemusis mu hned davat ban, ale treba ho jen napomenout. A to, ze si to ted nevychytal a byl trosku mimo, tak neschovas za ironii ;)
Je vtipny cist negaci jednoho admina, kdyz soucasne druhy to kvituje, velmi zajimavy pristup adminu a kazdy ma zrejme jine meritko :D

ty si bud somar, alebo totalny somar

citace Hajjas

"cegan z lesa nekempil na spawne, ale v podstate uprostred mapy - konkretne na mačke (Tuscan)
to, že si ho nevedel zabiť je tvoja chyba
keby kempil s awp niekde na spawne, určite ho upozorím alebo mu dám potom ban "

ukaz kde napisal, ze kempil, akurat zabudol napisat slovo bol na macke

potom citaj co napisal dalej.....ci si nie len sprosty, ale aj slepy, a vsetko si prevratis v svoj prospech?



E> vlastne potom aj ty si kempil, lebo som ta videl zabit min. troch hracov z jedneho miesta....

Mr.Hol
03-12-13, 22:40
No velice plodna diskuze - radost si pocist pred spanim!
Pozice na kocce byla mnou (kdyz jsem hraval s wipem) taky vyhledavana, velmi dobre strategicke misto. To ze je nekdo slab1 a nesunda hrace ktery ma VZDY 1 stranu nekrytou neni nas problem.
Neco jineho je T spawn na vlakoch (kde je zkusenejsi hrac v obrovske vyhode). Pokud se tam hrac spawne a zabiji "pribihajici" ci "kolemjdouci" enemy tak nekempi. Pokud jeho hra VZDY smeruje prave k tomuto mistu po opakovanych respawnech - dostane napomenuti. Totez plati o T spawnu na D1 a spouste jinacich map.

Jinak by me zajimala tva definice kempu. Diky moc za vysvetleni.

Džambulka :D
03-12-13, 22:53
ty si bud somar, alebo totalny somar

citace Hajjas

"cegan z lesa nekempil na spawne, ale v podstate uprostred mapy - konkretne na mačke (Tuscan)
to, že si ho nevedel zabiť je tvoja chyba
keby kempil s awp niekde na spawne, určite ho upozorím alebo mu dám potom ban "

ukaz kde napisal, ze kempil, akurat zabudol napisat slovo bol na macke

potom citaj co napisal dalej.....ci si nie len sprosty, ale aj slepy, a vsetko si prevratis v svoj prospech?



E> vlastne potom aj ty si kempil, lebo som ta videl zabit min. troch hracov z jedneho miesta....

Koukam ze o svuj prospech se snazis spis ty. Zajimavy, ze zviraznis jen to, co se ti hodi, ale to kde je to jasne receny, kde Hajjas pise o kempeni, tak to radsi ne?

"cegan z lesa nekempil na spawne, ale v podstate uprostred mapy..."

Tohle je ti malo? Tady pro tebe neni receno, ze kempil? Timto to neni receno? To uz by si me ale sakra rozesmal.
Prijdes mi uz trosku ztraceny matisku...

Mr.Hol
03-12-13, 23:01
UPROSTRED MAPY SE NEDA KEMPIT! si slab1 a proto ho nesundas!
Odpovez mi na otazku! DEFINUJ KEMP abychom vedeli JAK postupovat!

Džambulka :D
03-12-13, 23:07
UPROSTRED MAPY SE NEDA KEMPIT! si slab1 a proto ho nesundas!
Odpovez mi na otazku! DEFINUJ KEMP abychom vedeli JAK postupovat!

Uprostred mapy :DDD
Jak ty velmi rad pises vsem lidem na chatu, ikdyz na tebe nikdo nemluvi, jak jsem si vsiml: "Nepis"
Jelikoz i sam Hajjas uznal, ze to byl kemp, jen na jakemsi pro nej podivnem miste, o cem se tu bavis? Ze bych nepoznal kemp? Aha, proc to tedy Hajjas sam uznal?
To ze se snazis zastat Matise kamarada, to je hezke, ale on uz se z toho nedostane, ze rekl, ze o kemp neslo a druhy admin Hajjas rekl, ze o kemp slo. Jen kockujte chlapci, me jste ten vas bordel a jak si to delate podle sebe a ne pravidel timhle ukazali ;)

Mr.Hol
03-12-13, 23:10
ja se nezastavam, nestavim se na stranu nikoho!
Jen se chci zeptat jak postupovat v pripade ze te potkam na serveru! O nic jineho mi nejde...

Džambulka :D
03-12-13, 23:13
ja se nezastavam, nestavim se na stranu nikoho!
Jen se chci zeptat jak postupovat v pripade ze te potkam na serveru! O nic jineho mi nejde...

Nevim, zkus treba strilet...

Mr.Hol
03-12-13, 23:17
Beru na vedomi. Ovsem v pripade ze nekoho 3x zabijes ze stejneho mista pocitej z me strany BAM za kemp! tesim se na brzke shledani :-)

matis
03-12-13, 23:18
chod spat