PDA

Zobrazit normální verzi : Furien - CT HP cena



ViRPo
04-12-13, 17:03
Zdravim

Preco zdrazeli HP u CT na furienoch?
Teda ja som mal pocit, ze to bolo celkom vybalancovane
A myslim, ze v menu to ukazuje 30 HP za 3000$, ale da to 25 HP, teda bud je to tam zle napisane, alebo to dava zle mnozstvo

Kazdopadne je to na odskusanie, alebo je to fixne?

Nejako extra mi to nevadi, kazdy ma rovnake podmienky hry, ale musim si prevyknut co kedy si mozem dovolit kupit aby mi do dalsieho kola zostalo dost penazi na moj planovany nakup atd.

Cip3r
04-12-13, 17:07
Dřiv se upravovalo dmg superknife, z neznameho duvodu se zlevnilo hp, a od té doby nebyl furien co byl, teď to bude tak kdo na hp ma tak je bude mít.3/4 serveru kupuje hp.
Takže sk nemělo až takový význam.

Rail
04-12-13, 18:09
Přesně tak...
Mam Sk a ani 1 nedám na 1 ránu...
Furt Hp a někteří ještě při bojích furt dokupujou....

DarwiN
04-12-13, 19:52
som proti zdražovaniu , bola by to dalšia radikálna zmena a mne sa teké zmeny nepáčia

Inak posledného furiena s sk nevidno / aj ked je posledný/

E: Ale Ciper ale myslím si že tebe nerobí problém seknuť aj 4x

Jedno z riešení je zvýšiť dmg sk

Cip3r
04-12-13, 19:57
Zamyslete se, většina hraču o sk přijde hned, hrači si zvykly kupovat 150 hpckem, a furieni moc šanci neměli, většinou museli do 1ctcka seknout 3x.

ViRPo
04-12-13, 22:21
som proti zdražovaniu , bola by to dalšia radikálna zmena a mne sa teké zmeny nepáčia

Inak posledného furiena s sk nevidno / aj ked je posledný/

E: Ale Ciper ale myslím si že tebe nerobí problém seknuť aj 4x

Jedno z riešení je zvýšiť dmg sk

Mas to jedno, ci zvysis cenu jednej strane alebo demage druhej strane

V podstate nenamietam, mozno som chcel aj podtknut, ze tam je preklep, bude sa hrat hold inak, tazsie vznikne overpower

Zoyer
04-12-13, 23:08
Když jsem CT, tak je to moc drahé, ale když jsem T, tak každé CT má ty hpčka, takže mi to příjde levné :D

Eust.
04-12-13, 23:14
Když jsem CT, tak je to moc drahé, ale když jsem T, tak každé CT má ty hpčka, takže mi to příjde levné :D

Fiurovi dojmy z Furienu :D Já bych to u CT zdražil na 3k, přece jen je to tam samej tanker...a ta chyba u T..na to jsem si zvykl.



hej podle toho co sem precetl tak furt zlevnujete/zdrazujete hp a upravujete dmg u sk super mod opravdu :D jednoduche reseni by bylo omezit nakup hp a super knife nastavit tak aby ubiral procentualni cast z max hp protivnika na 2 rany i nejvetsiho tanka co tam bude

Taky zajmavej nápad,dmg SK bych nijak neupravoval,ale to HP bych zavedl tak, že koupit můžeš max. 2x za kolo(u CT), ale u Furienů bych to nechal volný.

Ridik :D
05-12-13, 01:31
hej podle toho co sem precetl tak furt zlevnujete/zdrazujete hp a upravujete dmg u sk super mod opravdu :D jednoduche reseni by bylo omezit nakup hp a super knife nastavit tak aby ubiral procentualni cast z max hp protivnika na 2 rany i nejvetsiho tanka co tam bude

Cip3r
05-12-13, 06:11
hej podle toho co sem precetl tak furt zlevnujete/zdrazujete hp a upravujete dmg u sk super mod opravdu :D jednoduche reseni by bylo omezit nakup hp a super knife nastavit tak aby ubiral procentualni cast z max hp protivnika na 2 rany i nejvetsiho tanka co tam bude
No, když je teď dražší hp, tak je to o něco omezenější.Takže je to v podstatě to samý co si napsal.

havingsexwithanimals
05-12-13, 07:03
Kdyz jsem T tak chci mit sk ale zabit je je nekdy tezky tak si stezuju ze maji hpcka :D ale kdyz jsem CT tak musim mit hpcka jinak to proste nejde :D

Kotel
05-12-13, 12:00
Opraveno.

Rail
05-12-13, 16:25
Fiurovi dojmy z Furienu :D Já bych to u CT zdražil na 3k, přece jen je to tam samej tanker...a ta chyba u T..na to jsem si zvykl.




Taky zajmavej nápad,dmg SK bych nijak neupravoval,ale to HP bych zavedl tak, že koupit můžeš max. 2x za kolo(u CT), ale u Furienů bych to nechal volný.
Pro

Dexter.Morgan
05-12-13, 17:17
Omezit nakup hp (max 2x za kolo jak pise Eustralien) a zrusit neviditelnost u posledniho hrace.

havingsexwithanimals
05-12-13, 22:57
omezit nakup hp (max 2x za kolo jak pise eustralien) a zrusit neviditelnost u posledniho hrace.

pro

ViRPo
06-12-13, 10:55
Obmedzit nakup je blbost, ak niekto kupi 3 krat hp tak kludne... Bude ho to stat 9k, tak nech si to minie, ja ho kludne kuchnem znova