PDA

Zobrazit normální verzi : HNS Zmeny



Hoppe
05-12-13, 19:01
Zdravím, tak tu su paru návrhy, ako som počul, tak dlho neboli žiadne zmeny alebo pridané nové mapy a často vidieť v chate ako sa hráči stažuju na dokola opakujúce sa mapy...

X->1.Po dovŕšení top statu do ljtopky by zaznel špecialný sound a to všetkým hračom (tak ako godlike) poprípade by sa to odlišovalo fialovou farbou dole v chate (colorchat).
Našiel som stáru verziu jumpstats kde to tak je spravené "tu (https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=87906)"
Dole máte, ale namiesto Dominating by šiel tento sound (http://www.youtube.com/watch?v=jUyp7y3J-h4) pretože dominating znie zle :D (To je len ako príklad tuto staršiu verziu jumpstatu nenávrhujem!)
http://i44.tinypic.com/2hq5dw5.jpg
_____
✔->2.resetovanie ljtopky každe 2/3 mesiace, už asi 2 roky su tam tie isté zabugované, zahaxované ljtopky (kedže Kotel nemá čas a ja mám času veľa , tak by som sa podujal na to :D) - EDIT: (LjTopka sa bude resetovať každy mesiac automaticky)

✔(Opravené)->3.Keď sa nový hráč pripojí napríklad na HnS tak nefunguju mu tie jump sounds (impressive,perfect,godlike...)
A nefunguju tiež ani na serveroch hnsc21,Jump,bhop,JumpTraining (vrátane HnS) takže hráč musí ísť na iný konkurenčný server aby sa mu tie soundy stiahli správne =/
Myslím, že problem bude v tom že soundy sťahuje do sounds/jumpstats/... a správne to ma byť sounds/misc/...

✔->4. Návrhujem znížíť čas zmrazenia freeze granatu

7 alebo 6 sekund je defaultne, zmeniť na 3.5 alebo 3 sekundy

✔->5. "damage on head" Ak Tcko spadne alebo nejak inak dotkne hlavy CTcku uberie hp (napr. 25) tzn. bude musieť skočiť 5x aby zabil CTcko.

✔->6. Keď už nie je na HNS rank tak by sa mohol pridať nejaký ten jednoduchý Point System, myslim že Exolent to má spravené na starom hns plugine...

✔->7. Na HnS Trainingu vymazať zvuk z hooku a odstraniť príkaz /allweapons a nechať tam iba /weapons
_____
X ->8. Zvýšiť max distance u longjumpu na 263

Maps:
hns_virtual (http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/91389/hns_virtual.html)
hns_multiply (http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/19274/hns_multiply.html)
hns_oldtown (http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/59833/hns_oldtown.html)

Despe
05-12-13, 19:16
Já jsem pro, jelikož je pravda že na hns trochu Kotel kašle.. Tu stunned_b2 sem navrhoval a snad dva měsíce to tam leží..

metriox
05-12-13, 19:23
Mapy rád vyskúšam nové, a tú topku by sa zišlo resetnúť. Zvuky mi až tak nevadia, kľudne by mohol byť aj ten dominating.

flexx.said
05-12-13, 19:28
Ne, ne a ne. Ty mapy, který chceš přídat... Tak to nejsem proti, ale ty jumpstaty co chceš jsou snad nejzabugovanější a nejblbější. Lehce se dají bugnout lj přes surf, od zdi, měří to nerealně distance a sync.

Hoppe
05-12-13, 19:56
Jumpstats zostane taký jak je teraz, tamto som dal len ako príklad aby sa vedelo čo som myslel a Kotel to môže použiť a nejako prekopirovať z tej starej verzii na tu novu čo je teraz na serveru (uq_jumpstats 2.42)

GRANDMOTHER
05-12-13, 20:26
Já su rozhodně pro,mapy super a pravda,lj topka je tam strašně dlho...nechajme novým hráčům získat přiležitost dostat se do topky :) supr nápad ;)

Hoppe
01-02-14, 19:31
bump

Kotel
01-02-14, 19:39
Zkusim najit lepsi stats, tyhle jsou uz stare.

Hoppe
01-02-14, 19:44
Jumpstats maš tam najnovší len to stahovanie sounds maš tam zle

Kotel
01-02-14, 20:29
Ted uz jo.
Distance granatu je 240

Despe
09-02-14, 18:52
Na ts, mi napsal nějakej šéf, nevybavím si už nick, psal jestli by nebyl Kotel ochoten přidat na c21 tuto mapu
http://code21.se/?p=map_overview/c21_banzai_pics
znám jí, hrál sem jí, takže taky bych jí tam chtěl.. :D

Hoppe
18-03-14, 22:26
bump :P

slepice
18-03-14, 22:48
To restartování topky je dobrej napad)

Hoppe
18-03-14, 23:33
topka sa už resetovala asi pred mesiacom

Hoppe
20-04-14, 13:24
bump

Romisak
22-04-14, 22:07
Všetky tvoje návrhy sú super.Ale mal by som taký nápad, ze do ljtop sa dostanú iba hráči ktorí majú na servery nahrané cez 5hod (iba priklad) pretože hneď po resete je uz cela topka zacheatovana a takto by sa tomu aspoň mierne mohlo zabrániť... Napríklad príde rusky gadzo s trawkov skoci si pár 259 vidí, ze sa nedostal do topky a tak sa oduje a ide prec.

Kebabko
22-04-14, 22:48
trawke sa snad zabranit ani neda ... ale z kazdej sidky / vidky / ipcky sa mozes dostat do topky daneho jumpu iba raz tym padom ked bude spamovat godlike lj ten rusky gadzo (259) tak v tej top 10 lj bude iba raz ale tomu co pises by sa malo zabranit ale neviem ako .. behom 2 dni ti tam dojde 10 cheaterov so strafe hackom a uz je to cele zaspamovane ... nerealna ochrana jediny anticheat ale nepoznam taky ktory rozozna trawku / mar1ka podla mna ani neexistuje zatial taky anticheat..

GRANDMOTHER
22-04-14, 22:51
Všetky tvoje návrhy sú super.Ale mal by som taký nápad, ze do ljtop sa dostanú iba hráči ktorí majú na servery nahrané cez 5hod (iba priklad) pretože hneď po resete je uz cela topka zacheatovana a takto by sa tomu aspoň mierne mohlo zabrániť... Napríklad príde rusky gadzo s trawkov skoci si pár 259 vidí, ze sa nedostal do topky a tak sa oduje a ide prec.

To není špatný nápad.. :-)

halelujah
22-04-14, 23:19
ak viem topka je topka o tom že tam budem každy hrač ma tu istu šancu sa do nej dostať.

Hoppe
23-04-14, 00:19
Všetky tvoje návrhy sú super.Ale mal by som taký nápad, ze do ljtop sa dostanú iba hráči ktorí majú na servery nahrané cez 5hod (iba priklad) pretože hneď po resete je uz cela topka zacheatovana a takto by sa tomu aspoň mierne mohlo zabrániť... Napríklad príde rusky gadzo s trawkov skoci si pár 259 vidí, ze sa nedostal do topky a tak sa oduje a ide prec.

Super nápad ale.. také niečo určite nie je ľahke naprogramovať chcelo by to nejako zjednoduchšiť - napriklad by to započítavalo connecty na server, novému hráčovi by sa zapisovali staty do topky až po 10 alebo 15 pripojeniach na server

Romisak
23-04-14, 01:09
Super nápad ale.. také niečo určite nie je ľahke naprogramovať chcelo by to nejako zjednoduchšiť - napriklad by to započítavalo connecty na server, novému hráčovi by sa zapisovali staty do topky až po 10 alebo 15 pripojeniach na server

To myslím uz je jedno,ako sa to spraví, ale hlavne,aby tam neake opatrenie bolo.
Ten anticheat myslím vie rozpoznať iba kz hack,ale teoreticky by sa možno dal neak naprogramovať aj na ostatne hacky...No stým je certovská práca.

GRANDMOTHER
01-05-14, 20:15
Zdravím,když už se tu diskutuje o tom HnS apod. abych zbytečně nezakládal další thready...chtěl bych aby se na HnS přidal rank a top15,vím že Kotel toho teď má mrtě hodně ale časem by se to možno zhotovit mohlo...+ by se přidali ještě příkazy /me a /hp + bych chtěl aby se tam udělal nějaký způsob Levlů,ti kteří hrají na Rayishu ví o čem mluvím,nemuselo by to být stejný jako tam,ale nějaký způsob achievmentů,lvlů apod...NEmyslím tím např: 3 lvl +10% speed ale aby hráči měli pro co hrát a ještě aby se achievmenty připočítávaly do hlstats místo avardů na zbraně.... díky za přečtení

E: vím že většina bude proti tomu ranku,ale vemte si že půlka CT si skáče FJ,a díky ranku možná přestanou,naberete více hráčů a všichni CT budou plnit cíl modu...je to jen návrh,nesfackujte mě..

Hoppe
01-05-14, 21:28
ohľadom toho ranku tak si pozri 7. bod na prvom prispevku ja to stale editujem... a pokial ide o achievementy tak je to super napad ale pochybujem že sa do toho pusti kotel, prešlo polroka od toho čo som mu písal o prvom navrhu (bod 1.) a za ten polrok som pridaval dalšie návrhy...všetko čo spravil za posledné 2 roky je to že resetoval ljtopku a pridal paru mapy =/ takže pochybuje že sa dakedy vôbec do niečo pusti robiť....(a tym nemyslim pridať mapy alebo zmeniť nejaké cvary)

GRANDMOTHER
01-05-14, 21:43
Jsem si vědom toho že Kotel nemá moc času,proto by nebylo od věci kdyby (jak udělal to že na forku jsou moderátoři) i někomu jinému dal přihlašovací údaje aby mu pomohl,editu jsem si nevšiml zacož se omlouvám.

DelteN
01-05-14, 21:46
Zdravím,když už se tu diskutuje o tom HnS apod. abych zbytečně nezakládal další thready...chtěl bych aby se na HnS přidal rank a top15,vím že Kotel toho teď má mrtě hodně ale časem by se to možno zhotovit mohlo...+ by se přidali ještě příkazy /me a /hp + bych chtěl aby se tam udělal nějaký způsob Levlů,ti kteří hrají na Rayishu ví o čem mluvím,nemuselo by to být stejný jako tam,ale nějaký způsob achievmentů,lvlů apod...NEmyslím tím např: 3 lvl +10% speed ale aby hráči měli pro co hrát a ještě aby se achievmenty připočítávaly do hlstats místo avardů na zbraně.... díky za přečtení

E: vím že většina bude proti tomu ranku,ale vemte si že půlka CT si skáče FJ,a díky ranku možná přestanou,naberete více hráčů a všichni CT budou plnit cíl modu...je to jen návrh,nesfackujte mě..

Ten nápad som mal dať patentovať

Newbik
02-05-14, 14:30
Zdravím,když už se tu diskutuje o tom HnS apod. abych zbytečně nezakládal další thready...chtěl bych aby se na HnS přidal rank a top15,vím že Kotel toho teď má mrtě hodně ale časem by se to možno zhotovit mohlo...+ by se přidali ještě příkazy /me a /hp + bych chtěl aby se tam udělal nějaký způsob Levlů,ti kteří hrají na Rayishu ví o čem mluvím,nemuselo by to být stejný jako tam,ale nějaký způsob achievmentů,lvlů apod...NEmyslím tím např: 3 lvl +10% speed ale aby hráči měli pro co hrát a ještě aby se achievmenty připočítávaly do hlstats místo avardů na zbraně.... díky za přečtení

E: vím že většina bude proti tomu ranku,ale vemte si že půlka CT si skáče FJ,a díky ranku možná přestanou,naberete více hráčů a všichni CT budou plnit cíl modu...je to jen návrh,nesfackujte mě..

Ten rank a /me a /hp mi přijde spíš na Classic než na HnS a achievmenty... chci vidět jak bys je navrhl ... 50x vyskoč a dostaneš 10 bodu do hlstats?:D

GRANDMOTHER
02-05-14, 14:50
Achievmenty se nebudou vztahovat k ranku,rank bude normalni jako napr. na classicu a co se tyce tech lvlu tak za zabiti hrace dostanes napr 10xp za hs dostanes 15xp navic za zabiti ve vzduchu 35xp apod.,pak by tam byl nejaky "jump meric",ze napr 150 000x vyskocis a dostanes napr. 100xp.. :-)

Kotel
02-05-14, 17:14
Super nápad ale.. také niečo určite nie je ľahke naprogramovať chcelo by to nejako zjednoduchšiť - napriklad by to započítavalo connecty na server, novému hráčovi by sa zapisovali staty do topky až po 10 alebo 15 pripojeniach na server

Stejnou věc už mám udělanou pro adminy a spešly, takže by to nebylo složitý.

Kotel
19-05-14, 08:03
max distance pro vsechny skoky je 290, nikde se tam nerozlisuje vzdalenost pro jednotlive skoky
na ranku jsme se uz dohodli, ted nejde na zadnem serveru, bude az za tyden
cislo 1 vypada jednoduse, ale znamena to prepsat spousty radku kodu kvuli 1 hlasce, takze je casove vice narocne nez vsechny ostatni body, proto jsem radeji udelal ty ostatni

Hoppe
20-05-14, 00:13
max distance pro vsechny skoky je 290, nikde se tam nerozlisuje vzdalenost pro jednotlive skoky

to je divné, na iných serveroch som videl v topkach aj 260+ lj a tu je max 259.9 v topkach a pochybujem že v tejto dobe nejaký nový hack nedokaže skočiť nad 260+... a možno to je iba kvôli inému jumpstats pluginu...no nič o to ma požiadal jeden hráč či by sa nedal zvýšiť ten maxdistance pretože on by to aj dokazal skočiť(samozrejme bez hacku :P) len si nie je isty či mu ten stats vôbec ukáže keď to skočí...


na ranku jsme se uz dohodli, ted nejde na zadnem serveru, bude az za tyden
tak keď pridaš ten rank (i keď radšej by som bol za ten point system s topkou ale to už je jedno :D) tak nezabudni zapnuť aj to aby pridavalo fragy T-čkam za prežitie kola


cislo 1 vypada jednoduse, ale znamena to prepsat spousty radku kodu kvuli 1 hlasce, takze je casove vice narocne nez vsechny ostatni body, proto jsem radeji udelal ty ostatni

to si chcel robiť pomocou toho starého jumpstats pluginu čo som tam pridal Alebo si chcel nejako inak spraviť ?
----
A dík za tie ostatné veci... :D :thumsup4:
----

EDIT2: aha ty si to už dal na server :O to som nečakal, že to tak rychlo spraviš, teraz som to skušal a chce to ešte veľa úpravy
Počul som od hráčov, že je to dosť otravne ked niekto skoči 220 a napriek tomu hodi ho to do tej topky aj na poziciu 20 a hlási tu hlášku (dominating) preto by to chcelo trochu obmedziť.

1. prvom rade na hns,c21 daj zakázať /wpnljtop to tam vôbec netreba je to zbytočne pretože tam niesu zbrane a topka so zbranami tam nie je potrebna (na trainingu to môže ostať)

2.potom keď sa niekto dostane do topky tak v chate mu to napíše zelenou farbou prečo zelenou? potom sa to v chate stráca, nechaj to tak ako to bolo predtým defaultne na tu zltu farbu

tiež ked už skoči niekto ten stats do topky tak v chate napiše iba
[jumpstats] Hoppe is now 19 in bj top with 244.254974
ale chýba ešte toto (neukazuje to)
[jumpstats] Hoppe jumped 244.254 units with BhopJump! (100aa)
to sa stáva iba keď sa skočí stats do ljtopky, pri maptopke to funguje ukazuje obidve vety ale u stats do ljtopky ukazuje len tu prvu vetu...

3. potom dalo by sa to obmedziť aby ta hlaška sa spuštala iba na staty Long Jump,CountJump,DCJ,MCJ,SCJ,BJ,SBJ a iba na leet staty (iba na červene staty :D) ??
tiež aby sa ta hláška nepuštala ked niekto skoči na poziciu 19 alebo 15 v topke(tiež pisali hračí že je to dosť otravne), ta hláška by sa spuštala iba keď niekto skoči na 10 a nižšie miesto v topke

dufam že mi je rozumieť a sori za chibi pyšem to dosť neskoro :D:lazy:

Kotel
20-05-14, 13:51
2.potom keď sa niekto dostane do topky tak v chate mu to napíše zelenou farbou prečo zelenou? potom sa to v chate stráca, nechaj to tak ako to bolo predtým defaultne na tu zltu farbu

Psal jsi, ze to mam rozlisit jinou barvou. Je tam bud zelena, bila nebo defaultni.


tak keď pridaš ten rank (i keď radšej by som bol za ten point system s topkou ale to už je jedno :D) tak nezabudni zapnuť aj to aby pridavalo fragy T-čkam za prežitie kola
Fragy pujde tezko pridat. Body to dava normalne.




tiež ked už skoči niekto ten stats do topky tak v chate napiše iba
[jumpstats] Hoppe is now 19 in bj top with 244.254974
ale chýba ešte toto (neukazuje to)
[jumpstats] Hoppe jumped 244.254 units with BhopJump! (100aa)

Tech 100aa tam muzu pridat, ale prijde mi to zbytecne. To tam bude u kazdeho skoku stejne.



3. potom dalo by sa to obmedziť aby ta hlaška sa spuštala iba na staty Long Jump,CountJump,DCJ,MCJ,SCJ,BJ,SBJ a iba na leet staty (iba na červene staty :D) ??
tiež aby sa ta hláška nepuštala ked niekto skoči na poziciu 19 alebo 15 v topke(tiež pisali hračí že je to dosť otravne), ta hláška by sa spuštala iba keď niekto skoči na 10 a nižšie miesto v topke

Pokud mi bylo vyčítáno, že jsem tento stěžejní bod nepřidal, tak to přece nebudu zase omezovat. Už jsem nad ním strávil víc času než na všech ostatních dohromady a tahle úprava bude zase na několik hodin. Nezlob se, ale tohle musím odložit, protože na jiných serverech je třeba udělat důležitější věci.

Hoppe
20-05-14, 14:03
Psal jsi, ze to mam rozlisit jinou barvou. Je tam bud zelena, bila nebo defaultni.
Tak skús tu bielu, uričite lepšie ako zelena...


Fragy pujde tezko pridat. Body to dava normalne.
Ake body ? žiadne body tam nie su nie ?


Tech 100aa tam muzu pridat, ale prijde mi to zbytecne. To tam bude u kazdeho skoku stejne.
Tak to skús pridať je to zvyk :D stale ukazuje prve poziciu v topke
[jumpstats] Hoppe is now 19 in bj top with 244.254974
a pod tým výpis zo statu
[jumpstats] Hoppe jumped 244.254 units with BhopJump! (100aa)


Pokud mi bylo vyčítáno, že jsem tento stěžejní bod nepřidal, tak to přece nebudu zase omezovat. Už jsem nad ním strávil víc času než na všech ostatních dohromady a tahle úprava bude zase na několik hodin. Nezlob se, ale tohle musím odložit, protože na jiných serverech je třeba udělat důležitější věci.
Ja som hlavne chcel aby si toto trochu obmedzil =/
Nemôžeš to aspoň (na tu dobu pokym to neopraviš inokedy) nastaviť aby sa ta hláška spuštala od leet statov ?
Pretože to huči a otravuje hráčov aj keď niekto skočí 220 distance napriklad -.-

Kotel
20-05-14, 14:53
Jde to, ale ne hned. Kdyz nebudu mit cas na testovani,tak muze byt server treba 2 dny nehratelny.

Hoppe
20-05-14, 15:03
radšej teraz ako zas o pol roka ne ? =/

metriox
20-05-14, 15:05
Ak máš veľa práce tak stačí aby si upravil to čo vravel hoppe, aby to neznelo vždy ked niekto skočí 220 lj, iné zatiaľ netreba, toto jediné je celkom otravné

Hoppe
21-05-14, 03:26
http://www.sendspace.com/file/6h1m0k

Pepe333
28-06-14, 00:13
Veľmi Super Práca , Konečne sa dá na servery pre niečo hrať a hráči sa snažia . :)
:strongbench:

GRANDMOTHER
28-06-14, 00:16
Stejně se najde nějaký hloupý CT co se někde zašije a skáče si Long Jump s Wčkem ...

Pepe333
28-06-14, 00:18
Stejně se najde nějaký hloupý CT co se někde zašije a skáče si Long Jump s Wčkem ...

To sa nájde vždy :-) Treba viac adminov na server , aj ked Hoppe sa snaží byť čo najviac :)