PDA

Zobrazit normální verzi : Zasadne zmeny jailbreaku?



grEy
17-09-11, 13:53
1. Vstup na jailbreak
Pri vstupe na jail (respektive po kazdej zmene mapy) vypisuje na boku akesi prikazy. Bohuzial nie su kompletne, takze k veci:
Prikazy:
- zobrazenie pravidiel /menu
- zobrazenie informacii /info
Obsah informacii (/info) - tyka sa toho zaroven jedna zmena - kazdy, kto chce hrat za dozorcu musi zahrat urcity cas za vezna, viac nizsie
"Za dozorcov ma pravo hrat len ten, kto ma (funkcny) mikrofon a nahratych na jailbreaku viac, ako 72 hod (3dni). Je zakazane akokolvek porusovat zakladne pravidla Kotelne, ako aj pravidla v /menu. Pametajte, ze ulohou dozorcov nie je zbavit sa co najrychlejsie veznov, ale zabavit ich a tym im zabranit k vypuknutiu vzbury."
Upozornujem ze vela hracov stale nepochopilo princip jailu a nastavaju situacie, kedy simon vybere na zaklade (napriklad) jednej otazky toho, co prezije a ostatnych zabije.
Prikazy pre dozorcov:
- pre vyber simona, zaradenie do fronty na simona a otvorenie simon menu /simon (pridat do simon menu stopky, spojazdnit spustenie a vypnutie soccerjamu)
- spustenie boxu /box (povolit pri pocte veznov mensom, ako 10 a iba vtedy, ak nie je - vzbura, prestrelka, schovka)
- zastavenie boxu /stopbox (iba simon)
Prikazy pre veznov:
- zobrazenie vezenskeho shopu /shop (treba dokoncit to bodovanie a rozumne obodovat veci v shope)
2. Zmeny na jailbreaku
Zrusit prikaz "RTV" - nie obmedzit na minuty, ale zrusit. Hraci budu jednoducho hrat az dokonca mapu, ktoru si zvolili.
Zrusit prikaz /nomic - niektori hraci navadzaju dozorcov k tomu, aby to napisali, pretoze sa chcu dostat k dozorcom.
Odstranenie niektorych map - jail_rats - absolutne dementna mapa a neprehladna mapa, spolocna cela pre veznov, jail_indiana - na hradbach su dela, z ktorych pocas (napriklad) hromadneho VD/prestrelky/schovky vezni (alebo aj dozorci) strielaju a kazia tym hru ostatnym) - map na zrusenie je viac, momentalne ma ale napadli len tieto dve
Uprava pravidla o CT zone na mape jail_crime, kde sa ako CT zona musi ratat aj horne poschodie zbrojnice a plosina, ktora z nej vedie az ponad futbalove ihrisko - potom sa hraci a dozorci hadaju, ze na vrchnom poschodi zbrojnice byt mozu, pricom nie je oddelene dvermi od toho spodneho
Zrusit kombinovanie modov - zakazat spustanie prestrelky, pokial je schovka a naopak
Zrusit spustenie prestrelky/schovky, pokial mal vazen predchadzajuce kolo posledne prianie a vybral si volny den
Zrusit spustanie prestrelky pocas vzbury a po 1 minute od zaciatku kola
Kazdy dozorca by mal mat moznost davat VD, pricom sa vzdy vypise, kto to VD dal. Hromadne VD bude moct dat iba simon
Pri prestrelke/schovke moze stlacat tlacidlo pre open, pouzivat prikaz /open (pripadne otvorenie ciel cez /simon menu) iba simon > Toto je uz myslim opravene, ale nie som si isty
Zrusit automaticke otvaranie ciel (myslim) po jednej minute > Kolkokrat sa stava, ze napr. spustim prestrelku a po minute sa cely zatvoria, alebo bol spomaleny simon, ktory minutu daval prikazy (pripadne skoro nic nehovoril) a potom ho zabili, pricom sa otvorili cely a vezni rozutekali (blba zhoda nahod, ale stava sa)
Kazdemu VD by sa mal cas ratat osobitne. Tzn. od doby, ked dostane VD 2 a pol minuty - po uplnuti sa mu zmeni farba na zltu a musi posluchat simonove prikazy
Zmena farieb oblekov veznov:
Zeleny oblek - VD
Cerveny oblek - hladany vezen
Zlty oblek - VD, ktoremu skoncil cas, samozrejme simon mu musi povedat, aby sa vratil, pripadne pripojil k ostatnym veznom, inak prenho prikazy neplatia - moze sa stat, ze simon nezavola ukoncene VD a zakaze skakat. VD bude v tomto pripade moct skakat, ale nejake mudre CT ho zabije, preto pridat toto do pravidiel (nejak rozumne to napisat)
Biely oblek - VIP, admin
Oranzovy oblek - klasicky vezen - to je urcite nevyhoda, kedze oranzovu vidno ovela zretelnejsie, takze napr. pri schovke mensia nevyhoda
3. Zmena niektorych pravidiel
S tymito zmenami by sa mali upravit (pripadne pridat/odstranit) aj nejake pravidla, ale momentalne nemam prehlad o vsetkych pravidlach na servery (samozrejme poznam ich, ale teraz nie som na PC a ine je dodrziavat ich ingame a spomenut si na ne teraz), takze by som poprosil niekoho sikovneho, kto by dokazal prepisat, upravit, pridat a odstranit rozumne pravidla tak, aby uz konecne nebolo tolko bordelu na jaile, ja verim ze sa to da dosiahnut

To je zatial vsetko, co ma napadlo, ak s niecim nesuhlasite, pripadne by ste chceli nieco pridat/odstranit kludne piste, ale nespamujte a nevyvolavajte konflikty/flame. Piste svoje nazory, ak sa vam nepacia tieto zmeny, tak pochopim, nie kazdemu to musi vyhovovat
Ak ma este nieco napadne, tak to dopisem do noveho prispevku, pripadne editnem tento a zvyraznim dopisane veci

grEy
19-09-11, 20:37
Vidim, ze vas naozaj zaujima, co sa tam deje..

Svacinar
19-09-11, 21:18
Já věděl, že jsem ti chtěl někde odpovědět.

Ten počet nahraných hodin je výbornej nápad, myslim, že by se zákazy dávaly méně po tomhle opatření.
RTV dát minimálně po 20 minutách nebo jak píše grEy zrušit úplně, protože je to někdy fakt neskutečný jak rychle se mění mapy.
jail_crime - CT zóna i most ; jb_projetocs - CT zóna i ta místnost před zbrojkou (víc map mě nenapadá)
Dát možnost všem CT rozdělovat VD není dobrý nápad, protože se to bude zneužívat. Je to o tom, aby si ten kdo dal FK přiznal, že udělal chybu a řekl to Simonovi a ten pak dá VD.

Jinak souhlasím se vším ostatním co jsi napsal.

Smile
19-09-11, 21:34
Nechtěl sem už psát ohledně jailu, ale tak pár věcí bych rád napsal.

Zaprvé.
K mapě jail_crime: Vzhledem k tomu, že nahoře nad zbrojnicí je schovaná zbraň, nebylo zřejmě úmyslem autora zakázat tam přístup, navíc jen ňouma by si neohlídal někoho, kdo musí skákat přes žebřík. Osobně bych nechal jen ten spodek, kde jsou zbraně a lékárničky, ale to je můj názor.

Zadruhé.

Zrusit automaticke otvaranie ciel (myslim) po jednej minute > Kolkokrat sa stava, ze napr. spustim prestrelku a po minute sa cely zatvoria, alebo bol spomaleny simon, ktory minutu daval prikazy (pripadne skoro nic nehovoril) a potom ho zabili, pricom sa otvorili cely a vezni rozutekali (blba zhoda nahod, ale stava sa)
Nejsem si jistej, jestli jsem to třeba jen blbě nepochopil, ale on někdo dává příkazy, zatímco jsou ještě vězni v celách? Takovýho profackovat a doživotně mu zakázat hrát za CT. Jak potom mají vězni dělat vzpouru?

Zatřetí.
Když už tam teda chcete mít Simona. Předpokládám, že s tou frontou jsi to myslel tak, že se bude dávat v pořádí, kdy kdo napíše /simon, nebo prostě nějakej ten příkaz. Já bych to prostě udělal tak, že každý kolo by byl Simon jinej člověk od CT, jakmile by jich bylo, třeba, všech pět, tak by se zase šlo od toho prvního, protože člověk co je u CT a ani jednou si nevezme Simona je tam tím pádem zbytečně.

Qviks
20-09-11, 20:55
kedy simon vybere na zaklade (napriklad) jednej otazky toho, co prezije a ostatnych zabije.


Je jasne ze narazis na me a udelal sem to proto ze bylo posledni kolo a zadne hry bych s veznema nestich tak co sem mel delat?

Karl0s
21-09-11, 10:20
Nejsem si jistej, jestli jsem to třeba jen blbě nepochopil, ale on někdo dává příkazy, zatímco jsou ještě vězni v celách? Takovýho profackovat a doživotně mu zakázat hrát za CT. Jak potom mají vězni dělat vzpouru?

takhle se to dává úplně běžne, je úplně logický že nebude dávat rozkazy, až se mu vězni rozutečou

Kotel
21-09-11, 10:38
Na co stopky?

Karl0s
21-09-11, 11:28
Na co stopky?

když zbejvá pár vězňů, simon uspořádává runy na čas , přes překážky a tak.. já občas řikám že neuposlechnutí rozkazu do 5 vteřin zabíjim, jako nějaký extra smysluplný využití tam neni, je to jen pro tohle imo

Kotel
21-09-11, 12:20
Soccerjam na jb nefunguje uplne. Mic se nehejbe s hracem, ktery ho vzal. Opravit to mi zabere zrejme moc casu, takze to zatim nechavam byt.
Jinak by melo jit vse, jak napsal grey. Udelal jsem vic zmen, tak se asi objevi bugy.

grEy
21-09-11, 17:40
Ok, dik. Tie stopky sa v niektorych situaciach zidu
Este ta poprosim, aby si uz konecne odstranil tie skiny (ked niekto napise model zombie, tak sa mu zmeni skin na zombie alebo model sas, model barney). Je to aj na deathrune a predpokladam, ze aj na niektorych ostatnych serveroch, neviem, neskusal som.
a pridaj prosim pravidlo: Je zakazane zabijat veznov podla farieb.

Kotel
21-09-11, 19:16
Na ostatnich serverech modely nejdou menit? Zadna funkce na to v pluginu neni, takze je to zahada.

grEy
21-09-11, 19:19
Praveze som to skusal iba na deathrune a jailbreaku, a na oboch to fungovalo. Na ostatnych som to vobec neskusal, takze neviem.

AnnoyingGreg
21-09-11, 19:27
Stačilo by to přidat do /menu pravidel na JB. A nemusí se nic vymejšlet. Na JB to kazí hru a je to otravné...když chce ale někdo na DR skákat jako zombík, tak at si skáče. :)

grEy
21-09-11, 19:29
Teraz som si spomenul, ze sem na forum niekto kedysi davnejsie daval screen z deathrunu, kde mal nejaky hrac skin barneyho. Ten, co to sem hadal chcel vediet, co to je a ty (Kotel) si mu odpovedal, ze barney. Bohuzial tu temu najst neviem, ale velmi dobre si to pametam a bolo to pomerne davno, takze toto je urcite dlhodobejsi problem, akurat vela hracov o tej zmene skinov nevedelo.

Kotel
21-09-11, 20:31
Me model nejde zmenit, asi je tam nejaka podminka, i kdyz jednou se mi to povedlo asi pred mesicem.

Larodar56
21-09-11, 21:14
Jde tam i více modelů z jiných serverů, např.: model nemesis_zk, model predator_zk a podobně. U CT to ani tak moc nevadí mít skiny. Na jiné servery jsem skiny nezkoušel, pokud by to šlo třeba na War3FT, stačí si za T napsat do konzole model sas a dělat tam bordel. Na DM FFA by se mohly dost zneužít ty "postižené" skiny jako je barney, gordon apod.

Také bych trošku prodloužil VDčko, někdy dá Simon VD skoro po uplynutí času a už mu dává rozkazy, zrušil bych naopak možnost dát volný den po uplynutí času.

grEy
21-09-11, 21:27
..

Kazdemu VD by sa mal cas ratat osobitne. Tzn. od doby, ked dostane VD 2 a pol minuty - po uplnuti sa mu zmeni farba na zltu a musi posluchat simonove prikazy

Larodar56
21-09-11, 21:33
Hups.

grEy
21-09-11, 21:44
Vidis, laro, laro, to je tak, ked necitas pozorne. :P
EDIT (pre svacinarov prispevok podomnou): On to snad upravi :pif:

Svacinar
21-09-11, 21:44
S tim VD to je Kotlovi potřeba napsat asi osobně.

EDIT (pro grEye): Dneska jsem si s nim psal, na tohle jsem si už nevzpomněl, tak zejtra (když už je v těch změnách).

Smile
21-09-11, 22:02
takhle se to dává úplně běžne, je úplně logický že nebude dávat rozkazy, až se mu vězni rozutečou

Nemyslel sem, jako že řekne "Po otevření cel do klece" a podobně, ale to jako někdo říká třeba "skákejte" dokud jsou zavření v celách?

Karl0s
21-09-11, 22:11
Nemyslel sem, jako že řekne "Po otevření cel do klece" a podobně, ale to jako někdo říká třeba "skákejte" dokud jsou zavření v celách?

to začli dělat až podlední dobou , většinou noobové (ti/ty dotiční/né určo ví) , třeba kdo nečupí kill apod. , v tom s tebou souhlasim, je to jen zpusob jak se elegantne zbavit afkeru

grEy
22-09-11, 14:36
Este poprosim pridat pravidlo o zakaze stlacania CT tlacitok, ked uz za to admini banuju (ako pozeram vypisy z chatu)
Tzn. je zakazane stlacat akekolvek tlacidlo, ktore moze istym sposobom ohrozit ostatnych veznov/dozorcov..

Larodar56
22-09-11, 19:48
Někdy se stane bug na jb_mountains a to když se v boxu objeví ostny, které jsou z náhody, při tom nebyla spuštěna

Lynviy
22-09-11, 20:01
To není bug... to někdo jen pustí z minulého kola a potom to nabíha...

Karl0s
22-09-11, 20:34
zakazat kazdy druhy kolo prestrelku nebo schovku, ted to tam je furt, kid se dostane k simonovi a furt leti schovka nebo prestrelka

TheFinrod
22-09-11, 20:45
Spíše prodloužit přestřelku, protože 10 sec na spuštění př. je málo... Aspoň 20 sec.

Svacinar
22-09-11, 23:10
Pepine fakt nepiš, když o tom nic nevíš. Přestřelka už jde normálně spustit a nemusí to být do 10 sec.
Karlosi asi narážíš hlavně na loptika...tak ten dneska dostal zákaz.

grEy
15-10-11, 14:30
Pre Kotla:
Pridat pravidlo, za ktore sa bude banovat - Zakat stlacania CT tlacitiek (plati aj pre VD!)
Pridat pravidlo, za ktore maju CT pravo zabit T - Zakaz teamkillu (napr. autom), pokial to simon nedovoli

Hraci zas "vyje..li" s prikazom /weapons a davaju si po dve zbrane, pozri sa na to a nejak to uprav (respektive zoberu zbran zo zbrojnice a druhu si daju, nie som si isty).

EoL
15-10-11, 15:54
grey tym prvym mas pravdu.. VD pride na skuter a zacne zdrhat prec a potom zoberies aj ty skuter zabijes ho alebo on teba a uz je hadka na svete..

H M
15-10-11, 16:07
+ /box - ať může zapnout jenom simon

Kotel
15-10-11, 16:53
+ /box - ať může zapnout jenom simon
Fakt?

grEy
15-10-11, 23:42
Kotel prosim ta uprav este tie dve pravidla, lebo Larodar je moc tucny a zas mele, ze tlacitko k hudbe nie je CT tlacitko a ze ho ako VD moze pustat, akurat ze ked hovori simon a hra hudba, tak to hrozne vyrusuje. Napis tam ze vazni nemozu stlacat akekolvek tlacitka, ktore zneprijemnia hru ostatnym hracom alebo vyrusuju simona. Plati samozrejme pre VD, dik. Vidim, ze ludska hlupost je fakt nekonecna a ludia uz nevedia, co vymysliet, takze tie pravidla budu casom dlhsie ako ustava slovenskej republiky.

eronex
16-10-11, 00:57
takze tie pravidla budu casom dlhsie ako ustava slovenskej republiky

:DD Presne:) Ludia vymyslia ešte vela veci neboj:ˇ)

grEy
16-10-11, 01:14
Pri schovke ide zahadnym sposobom zabijat CT. Pozri sa na to. A zda sa mi, ze ked napisu pri prestrelke CT /weapons, tak im da gunu.. (neoverene)
EDIT: Myslel som nech sa na to pozre Kotel.. :twisted:

eronex
16-10-11, 01:18
A zda sa mi, ze ked napisu pri prestrelke CT /weapons, tak im da gunu.. (neoverene)

Jop,da im to guny ale nemožu ich vytiahnuť:)..

Kotel
16-10-11, 18:00
Vyrusovani simona uz je v pravidlech.

Pri schovke ide zahadnym sposobom zabijat CT.
Cim jde zabijet?

grEy
16-10-11, 18:27
Zbranou. Akurat ze vyrusovanie je v pravidlach pre CT. :)

Larodar56
16-10-11, 23:21
Stále se čeká na vymazání retardovaných map typu d4x a saw a stále více retardů tyto mapy volí.

eronex
17-10-11, 08:01
Stále se čeká na vymazání retardovaných map typu d4x a saw a stále více retardů tyto mapy volí.

Stebou suhlasim..

H M
17-10-11, 19:06
Rozhodně ty zabugované mapky smazat a přihodit něco nové.

kiro
18-10-11, 10:49
A mohli by ste pridat grab??

AnnoyingGreg
18-10-11, 17:41
Přidej Kotle na otestování:
http://www.gamebanana.com/maps/159948
http://www.gamebanana.com/maps/142462
Ty mapy tam už jsou ohraný


Dále
Během schovky nemůžou psát do chatu ani admini. Tzn. že nejde /ban /unban apod.

eronex
18-10-11, 18:10
http://www.gamebanana.com/maps/142462
+ jednu čo som našiel celkom dobru pre viacero ludi:
http://www.gamebanana.com/maps/134464


Tuto chcem:O

H M
18-10-11, 18:56
jail_indiana (http://www.gamebanana.com/maps/154034)
jail_dead (http://www.gamebanana.com/maps/154193)
jail_nuke (http://www.gamebanana.com/maps/156229)
jb_snow (http://www.gamebanana.com/maps/155405) - asi lepší verze "jb_mountains"

eronex
18-10-11, 19:16
jail_nuke a jail_dead vyzeraju celkom fajnee..Indiana by som zaškrtol je to moc velka mapa ...Hlavne je to pre T nevyhoda velka..žiadna šachta,cela z gunov a maš len jedno miesto pre unik...

Svacinar
18-10-11, 20:39
jail_dead (http://www.gamebanana.com/maps/154193)
jail_nuke (http://www.gamebanana.com/maps/156229)

Tyhle dvě vypadaj dobře. Indiana se škrtla, protože se T navzájem zabíjeli z těch ochozů a samozřejmě zabíjeli i CT.

grEy
29-10-11, 10:23
Kotel drobna chyba, ale predsa. Ked je PP (napr deagle duel) a jeden z nich spacha samovrazdu - trebars tym, ze skace na trampoline a padne na zem, cim sa uplne zabije, tak sa to bugne a duel by akoby stale prebiehal. Sprav to tak, aby aj po samovrazde duel skoncil a ten co prezil samozrejme vyhra. Dalsia vec - ak sa nahodou podari vaznovy pri PP zabit vsetky CT, tak nech dostane automaticky VD, bude to dobre (a najlepsie len ak bude 3 a viac CT)

Damon
29-10-11, 23:45
jail_dead (http://www.gamebanana.com/maps/154193)
jail_nuke (http://www.gamebanana.com/maps/156229)


Jsem pro přidání těchto 2 map myslím si že budou dobré.

SandyMan !
30-10-11, 10:29
Kotle ale na 100% je potřeba prodloužit ten limit při přestřelce , nebo aspon zakryt na 10 s. věznum oči .... :) (Výhled) Něco se s tím musí udělat ...

LOLParkour
30-10-11, 18:31
hej ja bych chtel at se pri schovce vynuluje AFK limit sem bol zakempeny a najednou me to kicklo z duvodu AFK

Kotel
30-10-11, 18:53
Musis obcas pohnout mysi.

H M
10-11-11, 00:41
rozhodně bych přidal tuhle mapu je fakt luxusní
TeRNeT_Niva (http://www.gamebanana.com/maps/149751)

Larodar56
10-11-11, 08:35
rozhodně bych přidal tuhle mapu je fakt luxusní
TeRNeT_Niva (http://www.gamebanana.com/maps/149751)

Tahle mapa je jedna z nejhorších a dá se tam snadno bugnout do textury, rozhodně nepřidávat.

Rosi! xP
10-11-11, 16:17
Jsem pro přidání těchto 2 map myslím si že budou dobré.

Taky jsem PRO

Luccy
14-11-11, 17:29
Nešel by to jako skin pro VIP CT? http://www.gamebanana.com/skins/screens/109531?screen=3
VIP T ? http://www.gamebanana.com/skins/screens/103775?screen=1

Karl0s
14-11-11, 17:33
ne, nešel, protože tohle neni gs

Luccy
14-11-11, 17:36
Já bohužel nevím jak je to na jejich JB nikdy jsem tam nebyla..

Karl0s
14-11-11, 17:39
to taky netvrdim, teď to víš :-)

Kotel
15-11-11, 13:50
Pridat by sel, ale pak by nebylo videt, kdo je simon, kdo ma volny den, kdo udelal vzpouru. Nebo ten skin muzou mit treba jenom dozorci.

Luccy
15-11-11, 15:10
Tak simon by měl ten skin který teď má normal ostatní NO VIP dozorci ten co mají a VIP dororci ty narvhované, a VIP vězni by se při vzpouře mohli klasicky změnit na červený skin.

AnnoyingGreg
15-11-11, 19:35
Pridat by sel, ale pak by nebylo videt, kdo je simon, kdo ma volny den, kdo udelal vzpouru. Nebo ten skin muzou mit treba jenom dozorci.
Ten vězeňskej hlavně vypadá, jako by ti měl ten vězen každou chvilku vyvést popelnici. :)

Larodar56
17-11-11, 23:53
Teď jsem si vzpomněl na jednu věc: Někdy se stane, že si hned na začátku kola koupí vězeň granát, na to simon spustí přestřelka a vězeň má po granátě. Bylo by dobré s tím něco udělati.

Navrhuji 3 možnosti při přestřelce nebo schovce:
- Granát mu zůstane a poslouží mu jako pomůcka při přestřelce.
- Granát mu zmizí ale další kolo se mu opět objeví a to i když umře.
- Vrátí mu to peníze.

Amazing-Zajic
18-11-11, 11:22
Hele tak jak to bude s tím nahraným časem? Pak by se snížil počet o dost u CT a pochybuji že to CT měli lehčí protože pak by se o dost změnil počet a T by skoro vždy vyhrávali až na vyjímky...

Rosi! xP
18-11-11, 16:47
Jsem proti těm skinům pro VIP. Tyhle sice nevypadají něják luxusně, ale aspon je v tom přehled.

Larodar56
30-11-11, 19:32
Někdy se stane, že 3 lidi zároveň zmáčknou M, 2 a zároveň se napojí k ct a tím způsobem vznikne team např.: 10 T vs. 7 CT. Pokud s tím je možné něco udělat, bylo by to fajn.

Další problém, který mi a jiným lidem vadí je to, že když napíšu /simon, tak čekám že budu další kolo simon, ale nebudu neboť předchozí simon umřel a mě to dá automaticky simona čímž ztratím další kolo simona a to mě hodně štve. Většinou se k simonovi ani nedostanu.

Karl0s
30-11-11, 19:37
ten simon je schválně, umře simon a CT se minutu dohadujou, kdo si ho vezme, takhle je přidělen automaticky prvnímu v řadě
omezte vzpoury a tyhle situace nebudou nastávat :-)

Larodar56
30-11-11, 21:05
To je mi jasný ale nemusel by hráči rušit další kolo simona.

Amazing-Zajic
01-12-11, 14:17
Nuke ujde jak kdy ale pro větší hráču se jim moc nelíbí.....

Jihlavanka:)
30-12-11, 16:15
Teď jsem si vzpomněl na jednu věc: Někdy se stane, že si hned na začátku kola koupí vězeň granát, na to simon spustí přestřelka a vězeň má po granátě. Bylo by dobré s tím něco udělati.

Navrhuji 3 možnosti při přestřelce nebo schovce:
- Granát mu zůstane a poslouží mu jako pomůcka při přestřelce.
- Granát mu zmizí ale další kolo se mu opět objeví a to i když umře.
- Vrátí mu to peníze.


A nebo by simoni mohli dat vědět s předstihem a vězni by si pomůcky nekupovali.

TheFinrod
30-12-11, 16:52
A nebo by simoni mohli dat vědět s předstihem a vězni by si pomůcky nekupovali.

A co když má někdo pomůcku 3 kola? (zůstane 3 kola naživu). Sorry, ale trochu nedomyšlené..

H M
30-12-11, 18:17
Ještě bych možná udělal "když hráč zabije CT např.se sekáčkem ,tak aby ho další kolo měl automaticky jako bonus za kill"

Jihlavanka:)
30-12-11, 18:49
A co když má někdo pomůcku 3 kola? (zůstane 3 kola naživu). Sorry, ale trochu nedomyšlené..

Já se vyjadřoval k nakupování pomůcek na začátku kola. Jinak vězni pomůcka zůstane, pokud přežije ne? Za tři kola bude mít na další pomůcku.