PDA

Zobrazit normální verzi : chyba pri prehravani dema



Cip3r
06-12-13, 13:42
Při otevíraní jakéhokoliv dema se mi vypne csko s touto chybou

Fattal error
-LoadTGA: only type 2 and 10 targa RGB images supported

Kdyby někdo věděl co stím, budu rád za každou radu.

Cip3r
06-12-13, 13:59
Jo, ale už dávno, tohle se mi ukazuje až teď.

Britny
06-12-13, 15:04
Je to nedávno co Valve měli další upgrade a tím zamezili oldpack. Dokud nepřejdeš na jejich patch tak ti dema už přehrát nepůjdou a oldp už taky nepůjde. Takže i na některé mapy nebo servery se nedá napojit. Mě to třeba dělá na celém Aimu.

peta
06-12-13, 15:09
Nechápu proč nepoužíváš ten jejich, místo toho máš ten old, který je stejně k ničemu bo to furt háže nějaký chyby po určité době. Když si najdeš na netu všechny fixy, atp.. dá se to slušně hrát ze začátku s tím byl problém docela si na tom zahrát, ale teď to šlape dobře teda mě..

Britny
06-12-13, 15:18
Tak stará verze je o 100% lepší, kvůli fps, rozlišení, grafice + kdo hraje se steamem na JB tak může slyšet ostatní hráče. Takhle by si admini z JB museli dát práva na NS, teda nejspíš za chvíli asi budou muset, pokud se to nepodaří zase někomu obejít.

Cip3r
06-12-13, 15:18
Nechápu proč nepoužíváš ten jejich, místo toho máš ten old, který je stejně k ničemu bo to furt háže nějaký chyby po určité době. Když si najdeš na netu všechny fixy, atp.. dá se to slušně hrát ze začátku s tím byl problém docela si na tom zahrát, ale teď to šlape dobře teda mě..
Proto že se mi lépe hraje na oldpacku, a protože je to jediná chyba co mě trápí.Takže když budu chtít přehrat demo dam si ten jejich new pack, nebo co to je.
Asi na tom neni co řešiš, mužete lock

Britny
06-12-13, 15:21
Proto že se mi lépe hraje na oldpacku, a protože je to jediná chyba co mě trápí.Takže když budu chtít přehrat demo dam si ten jejich new pack, nebo co to je.
Asi na tom neni co řešiš, mužete lock

Ano, ale ten oldp už nedáš zpět, už to nepůjde. Dřív nebo později stejně bude asi muset každý no.

Cip3r
06-12-13, 15:33
Ano, ale ten oldp už nedáš zpět, už to nepůjde. Dřív nebo později stejně bude asi muset každý no.
Zatím to jde :)

flexx.said
06-12-13, 16:54
Britny, jsi nějak pozadu ne? Už jsem to dávno vyřešil :) http://csko.cz/forum/showthread.php?22702-Counter-Strike-OLDPACK-FIX!

peta
06-12-13, 17:11
Britny, nic ve zlým ale já mám i na new stabilně 100.5 fps http://cloud-3.steampowered.com/ugc/491187589925776371/546BD0A5C82B520B0093A8585739CFFF9FB659E1/ se mrkni takhle to mám stále takže nevím jak u Vás ale mě to jede na 100% a jsem spokojený.
Tak kvůli JB to chápu ten sice nehrají ale budiž. Ale jako jináč ten oldpack mi přišel více otravný než dobrý čistě můj názor na tohle.

Janoska, tak já Ti nevím mě to přišlo ve směs stejný obojí dokud jsem neměl na to fixy, spouštěcí parametry tak to byl docela vopruz ale teď je to dobré.

Britny
06-12-13, 17:50
Já teda ne, já občas JB hraju a opravdu si kvůli tomu stahovat NS nebudu. Práva tam mám taky. Navíc mě blblo docela slušně rozlišení a citlivost myši byla na nic, když sem měla v nastavení 5.0 a myš mám na 3 rychlosti, tak sem se pohybovala, jak kdybych měla citlivost 1 :) Pro mě je nový patch zlo a to nemluvím o příšerné grafice. Sice pack musím občas aktualizovat cca do roka asi 3x ale nevadí mi to..