PDA

Zobrazit normální verzi : Ban za nic



*=DaweCZ=*
06-12-13, 18:48
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 89571)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 47 minut a 32 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Nebere si simona, neschopnost, vymluvy na nizke urovni, odpojil ses coz ti jen prihorsilo [pr'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): angel122 *girl* :*
[AMXBANS] Tvuj nick: Dawe - Safe pojd Skype :)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:855145801
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:855145801
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.181.212.60
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.181.212.60
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Leryx
[AMXBANS] Server: Kotelna - JailBreak 4 | csko.cz (jb_snow)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================

Ségra hrála na Jailbreaku 4, měla lagy, sekalo se jí to a byla u CT...Tak se odpojila ze hry [protože měla lagy] a ještě před tím jí Leryx (Admin) vyhrožoval, že jestli se odpojí bude mít ban...Přece nebude hrát, když se jí to seká takže se odpojila a Leryx jí dal bezdůvodný ban na všechny servery.

vikernes
06-12-13, 18:51
Zrovna když jí to Leryx řekl tak se odpojila dost divné nebo jen náhoda hmmm???A když má lagy a nebere simona tak nemá vůbec co lést k CT je to v pravidlech a stále vám to připomínáme.

E:Byl bych maximálně pro změnění banu na ban k CT.

*=DaweCZ=*
06-12-13, 18:56
Tak aby jsme si to ujasnili...za 1. Je jí 10 let, za 2. simona brala i když měla lagy ale čím dál větší - koukal sem na ní a potom už to nešlo ani hrát a kolo předtím zrovna simona měla a dávala spartu...a hned další kolo jí Leryx říkal ať si vezme simona tak se odpojila asi nebude hrát když má lagy (Tak uvolnila místo u CT - co je na tom špatnýho??!!)...A Leryx jí dal ban

Maly Buu
06-12-13, 19:30
nevi proc nevolite radeji kick ... jeste ban na 7 dni at to bylo tak, ci tak ... neblaznete porad

vikernes
06-12-13, 19:43
nevi proc nevolite radeji kick ... jeste ban na 7 dni at to bylo tak, ci tak ... neblaznete porad


Ban k CT při nebraní simona nebo při no mic je bežná věc a navíc když ji admin vyzve k tomu ad si veme simona a on se hned po tom odpojí tak jak to pak vypadá asi tak že utíká před banem k CT ale co mě to je jedno napsal jsem že bych byl pro změnu banu na ban k CT dál aď už si to vyřeší Leryx.

*=DaweCZ=*
06-12-13, 21:46
Ban k CT při nebraní simona nebo při no mic je bežná věc a navíc když ji admin vyzve k tomu ad si veme simona a on se hned po tom odpojí tak jak to pak vypadá asi tak že utíká před banem k CT ale co mě to je jedno napsal jsem že bych byl pro změnu banu na ban k CT dál aď už si to vyřeší Leryx.

1. MÁ MIKROFON 2. SIMONA BRALA 3. LAGOVALO SE JÍ TO, PROTO ODEŠLA...
Nechápu co na tom nechápete...

Leryx
06-12-13, 23:41
Naprosto běžnej scénář, u CT kid kolem 10 let, nechce brát simona, když si ho vezme, řekne že dá mod, já na to, že né, že bude hrát normální kolo, ...bum i přesto dá mod,... příští kolo opět vyzvu k tomu aby si vzal/a simona a namísto toho se odpojí. Odpojenému hráči nejde dát zákaz k CT pouze normální ban. A já pokaždé nebudu kopírovat ID z chatu, vyhledávat na webu info a pak to ručně zadávat do banlistu, na to já fakt nemám čas, ale zároveň nejsem ten typ co by to nevyřešil a nechal to ležet. Proč nevolíme kick? To je otázka bože,... proč ty hráče banujem? Abychom tam hned poté co odejdu nedělali zase bordel. Jak říkáš 10 let, to tam u CT fakt nepotřebujeme desetileté děti, na to nikdo nemá nervy, a je to tvoje chyba, že si tam segru nehlídáš. BTW: Kolet by mohl přidat nějak možnost jak odpojenému hráči dát i zákaz k Ct ne pouze Ban.