PDA

Zobrazit normální verzi : klesajici popularita basebuilder serveru - navrhy na zmeny



Cip3r
07-12-13, 16:47
Jelikož je bb jak je, že všichni mají full vylepšení za 2-3 dny, což nikdo asi tak nechtěl, tak zde dam navrh jak by měl konečný basebuilder mod vypadat.
+ jak je všechno vše hned na full tak to hrače brzo přestane bavit-sniží se popularita, což jde teď vidět, server byl do doby než se zavedlo prochazení neustale plný i v pul 1 rano.

Začnu tím co se mělo udělat jako první, přidat nějaký bonus za to že na tebe zm chodí, takže nějaký ten bodík za to že zm zemře.(Prostě něco aby se zm snažily hrat a nebyly stále afk.)

Hlavní problém neprochazení zm je že CTcka na airu nemají moc šanci, takže buď si hrači uvědomí, na kterejch mapach maji šanci přežit na airu, nebo odebrat mapy s nizkým stropem, nebo zavest pravidlo Zm si nesmějí dělat žebřik,stolicku(fish) Jelikož na bb moc pravidel zavedených není tak tohle by mohlo být.

A prochazení zm má taky vadu na krase, kempy na zm nemají šanci teď vubec, jelikož je i 10 zm v sobě a postupne k tobě skačou+to samý na airu před překažkou se ti naschromaždí 10 zm a moc toho nezabiješ a většina popadá takže si moc nezahraješ no většinu hraču to nebaví s prochazením, každýmu ubereš max 100 hp.
A myslím si že vice lidí baví stavět kempy na zemi něž ve vzduchu.
Takže když se udělalo prochazení staví se jen airy, když neni prochazení tak se staví kempy na zemi + pastě.A když admin dal hlasovaní o tom jestli je to lepsi s prochazenim vyšlo NE.

Zbraně, ty zbraně které tam jsou teď nechat, jen přidat 1) H&K G3/SG-1 (D3/AU1) Unlock-za 20000 bodu/xp Vím že je to na bb mod sila, ale mam řešení na omezení, mužes si jí koupit až budeš mít 20 fragu/killu.
2) Sig SG-550 Sniper (Krieg 550 Commando) unlock třeba 30000 bodu/xp, mužeš koupit když budeš mít 25 fragu/killu.
Granade launchear(m79 nevim jak přesně) ten co je na normal zombie.

Levly-Všechny vylepšení by měly trvat nějakou dobu pravidelného hraní, navrhuji 50 levelu jak je to na většině bb serveru, takže 1 lvl nepatrny vylepšení/výhoda oproti ostatním, samozdřejmě až by měl někdo vše na max, měl by to být masakr.

Společné vylepšení ZM i CT
Hp- U každého druhu zm jinak, u ct max 150 ( Přiklad u ct 1 lvl=1hp)
Rychlost běhu

U CT-
Vylepšení dmg-50 levlu
Postupné zmenšovaní recoilu
Vetši zasobník-20 levlu
Rychlejší přebíjení-50 levlu
Dmg-50 levlu

Podle počtu bodu/xp by před nickem hrač hodnost např začatečník, expert, architekt atd..+skiny Ctcek

U zm-
Vylepšení hp
Imunita proti palbě(Armor)
Vyhybovaní kulce
Rychlost
Zde jak by to mělo vypadat-http://postimg.org/image/jzibb9f49/

odebrat z nyní upraveného bb-Regeneraci hp


Přidat jiné druhy zm, předělat nazvy-nové skiny -
speed zm(malé skoky)
Bhop zm
Tank zm







Postupně editnu když mě něco napadne, nebo když někdo bude mít nějaky navrh, tak prosím nespamujte a pište mi to do pm, přidám to ja at to tu neni zaspamovany, ale přehledny.

Co odebrat z nyní upraveného bb-Regeneraci hp

mapy pro přidaní http://uloz.to/xZCfJ1Ph/bsp-bb-maps-rar

Swagger
07-12-13, 17:37
Dobrý podvečer, myslím že je to velice dobrý nápad , moc se mi nelíbí neviditelnost ale budiž . Dal bych reset bodu a snížil bych ty body je to nějaké moc rychle už mam 16k (Hlavně když se zruší procházení budu spokojen , a myslím že i většina hráčů toto je dobré jen pro past a i ta se dá postavit bez toho procházení :) A snížila se aktivita a to o 60 procent . S pozdravem *Swagger^*

Kotel
07-12-13, 20:07
A já myslel, že jsem nedávno změny dělal. Tak to byl asi jen sen.

Cip3r
07-12-13, 20:25
A já myslel, že jsem nedávno změny dělal. Tak to byl asi jen sen.
Nikdo ani nechapal, kde jsi vzal navrh na ty zmeny co si udělal.Aspon ja a ostatní hrači které mam na steamu sme si myslely že budeme mít co dělat aby jsme si bb mod užily a měly co vylepšovat, a dlouho to netrvalo a vše je jinak.

hofy
15-12-13, 19:05
Tu regeneraci v modifikátorech bych určitě upravil.

+15% na 5 sekund stojí 38 bodů a v modifikátorech je +5% na celou mapu za 15 bodů. Ta cena podle mě není moc úměrná. Když si někdo koupí tu regeneraci na celou mapu, tak ho jeden CT nemá šanci zabít. Asi bych dal 2% nebo aby to bylo jen na jedno kolo (resp. do zabití).

halelujah
22-12-13, 13:14
Nebolo by zle kebyže je aj možnosť stavať verejné kempy kde by mohol ísť každý ale malo by to obmedzenie blokov .Keď je server plný tak ja osobne nemám šancu postavať kvalitnú kempu zo zopár blokov ale kebyže su verejné tak by hráč mohol dajme tomu postaviť i plošinu ale aspoň slabší hráči by si trochu zahrali i keď silnejší hráč by ich tam zabil.

Kotel
23-12-13, 09:32
Mělo by jít nakódovat, že když zm stoupne na jinou zombie, tak se propadne. Bloky jsem chtěl udělat tak, že na základně by bylo nekonečno bloků (po prvním grabu by se blok naklonoval), takže by si každý mohl brát kolik chce, ale bylo by to omezeno třeba 20 bloků na hráče.
Ostatní nebude problém upravit. Koupení modifikátorů na celou mapu tedy zruším.
Předběžný návrh menu pro CT:

new nLen = format( szMenuBody, 511, "\yUpgrades Menu (trvale):^nBody: %d^n", g_body[id]);
nLen += format( szMenuBody[nLen], 511-nLen, "^n\y1. \wZdravi (+1 HP)");
nLen += format( szMenuBody[nLen], 511-nLen, "^n \wCurrent Level: \r%d/150", g_hunHPLevel[id]);
nLen += format( szMenuBody[nLen], 511-nLen, "^n \wCost: \r%d^n", g_hpHPCost[id]);
/*-------------------------------------------------------------------------------------------------------------*/
nLen += format( szMenuBody[nLen], 511-nLen, "^n\y2. \wZvysene poskozeni (+0,5%%)");
nLen += format( szMenuBody[nLen], 511-nLen, "^n \wCurrent Level: \r%d/50", g_hunAPLevel[id]);
nLen += format( szMenuBody[nLen], 511-nLen, "^n \wCost: \r%d^n", g_hpAPCost[id]);
/*-------------------------------------------------------------------------------------------------------------*/
nLen += format( szMenuBody[nLen], 511-nLen, "^n\y3. \wNizsi recoil (-1%%)");
nLen += format( szMenuBody[nLen], 511-nLen, "^n \wCurrent Level: \r%d/50", g_hunRECLevel[id]);
nLen += format( szMenuBody[nLen], 511-nLen, "^n \wCost: \r%d^n", g_hpRECCost[id]);
/*-------------------------------------------------------------------------------------------------------------*/
nLen += format( szMenuBody[nLen], 511-nLen, "^n\y4. \wRychlejsi prebijeni (+1%%)");
nLen += format( szMenuBody[nLen], 511-nLen, "^n \wCurrent Level: \r%d/50", g_hunPRLevel[id]);
nLen += format( szMenuBody[nLen], 511-nLen, "^n \wCost: \r%d^n", g_hpPRCost[id]);
/*-------------------------------------------------------------------------------------------------------------*/
nLen += format( szMenuBody[nLen], 511-nLen, "^n\y5. \wVetsi zasobnik (+1)");
nLen += format( szMenuBody[nLen], 511-nLen, "^n \wCurrent Level: \r%d/20", hg_unZASLevel[id]);
nLen += format( szMenuBody[nLen], 511-nLen, "^n \wCost: \r%d^n", g_hpZASCost[id]);
/*------------------------------------------------------------------------------------------


Jeste by chtelo vymyslet neco misto gravitace. Neviditelnost je k prdu, to pak kazdej bude akorat zapinat wh. Jinak to mam hotove.

Cip3r
23-12-13, 13:49
Misto graviceta asi nic, u zm stačí uplně v pohodě vylepšovat speed,hp(hodně hp),imunitu u CT -dmg,recoil,speed,rychlejší přebijení,vetší zasobník.

Jinak reset xp, zmenit zisk bodu-když CT zabije zm-6 bodu
-Když zm zabije ct- 15 bodu
-když zm umře (ct ho zabije) dostane zm 1 bod.

E: Kdyby si to chtěl trochu oživit, tak vip hračum nebo celkově ctckum přidat tenhle skin http://www.madness-gaming.cz/rs/infusions/pro_download_panel/download.php?did=486

hofy
23-12-13, 16:06
Mělo by jít nakódovat, že když zm stoupne na jinou zombie, tak se propadne.

To by bylo super, už mě to napadlo, ale myslel jsem, že by to nešlo realizovat :)



Bloky jsem chtěl udělat tak, že na základně by bylo nekonečno bloků (po prvním grabu by se blok naklonoval), takže by si každý mohl brát kolik chce, ale bylo by to omezeno třeba 20 bloků na hráče.

Dobrý nápad, ale asi by se to muselo nejdřív vyzkoušet, jak by se s tím hrálo. Protože já třeba začnu stavět kemp tam, kde je nějaký základní blok, který ke kempu potřebuju a pokud by se blok po menším přesunu naklonoval, tak by tam ten duplikát vadil. Takže by potom hrozilo, že by nebylo místo pro stavění, když by byl server plný. Na některých mapách jsou bloky třeba na 3/4 mapy (např. bb_egypted, bb_ff_hunt_v3, atd). Jako nápad je to dobrý, ale na některých mapách by to nefungovalo a hráči by neměli kde stavět.

Jinak to menu na vylepšení vypadá dobře, počet levelů dostatečný a cena se bude asi zvyšovat po každé koupi dalšího levelu, jako doposud?

Kotel
23-12-13, 16:31
Je to hotovy, takze se to rovnou zkusi.

halelujah
27-12-13, 19:39
Nebol by nejaký indikator blokov ?napr kebyže su všetky bloky obsadene tak by sa začali ďalšie dopĺnať.