PDA

Zobrazit normální verzi : Žadost o Unban



nedlich
07-12-13, 21:53
Dobrý Den no tak je to nakej 2-4 roky na zpět když jsem hral u vás na furienu [Clan]===Nedlich===[Clan] a bavilo me to tam jednou jsem přišel na Public a tam jsem hral 5 minut a řikal jsem nakemu hrači že ma wh pak jsem šel na WC a ted my to napsalo Tady maš ban podívej do konzole tak jsem se kouknul a ted WallHack !!! toho admina jsem tak nesnašel že jsem rozbil klavesu a myš malem i Pc tak že prosim vás neberte adminy který maj 5 let a pak davaj BANY za nic tady je to co potrebujete nevim jestli tam někdo hral z mojí IP protože ani nevim co byl v ty dobe WH Ani AB,SH,NF,NS,NR,NM,ATD.... fakt nevim budu rad jestli my date UnBan protože vaš Furien miluji


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 48379)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): [Clan]===Nedlich===[Clan]
[AMXBANS] Tvuj nick: MajitelServeru
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:941774960
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:941774960
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.92.8.190
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.92.8.190
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: R3S
[AMXBANS] Server: Kotelna - OldSchool | csko.cz
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================

Prostě vše je nahoře Admin R3S

Dik:[Clan]===Nedlich===[Clan]

Bezdak
07-12-13, 21:56
Ban je stary uz rok.. to uz davno admin nebude mit demo. Smula mel sis pozadat hned po zabanovani o unban.

nedlich
07-12-13, 22:07
Ban je stary uz rok.. to uz davno admin nebude mit demo. Smula mel sis pozadat hned po zabanovani o unban.

Tak co mam delat

Bezdak
07-12-13, 22:37
Tvoje jediná možnost je, že si pořídíš originální hru.

matis
09-12-13, 09:07
Ako kolega spomenul, tak UB nie je mozny a zahras si jedine s origalkou na steame...zial zaziadal si si velmi neskoro