PDA

Zobrazit normální verzi : Cheat!!



OmNi
08-12-13, 11:36
OMG all staff na csko.cz vy ste asi retardovyný omg na vašich serveroch je kopa cheaterov a vy s tým s prepáčením hovno robíte.... ako sorry ja som na vašich serveroch vyrastal, hrával som aj ked tam bolo tolko cheaterov a za celé to moje hranie (také 1-2 hod. denne) som videl iba možno 3x aby admin aj niečo robil a nemal všetko v paži...

Rail
08-12-13, 11:50
Hele..
Admini nemůžou stíhat všechno...
Když vidíš nějakého cheatera tak vem Ip adresu, toč ho a pak dej sem na fórko..
Tady říkáš jak je to lehké tam bejt furt a přitom, když pořád vidíš nějakého Cheatera, tak ho toč a hoď sem,
nebo napiš do chatu /cheater vyber a nebo hlaš přes "!". Pokud máš Steam tak tam můžeš taky :)

OMG all staff na csko.cz vy ste asi retardovyný omg na vašich serveroch je kopa cheaterov a vy s tým s prepáčením hovno robíte.... ako sorry ja som na vašich serveroch vyrastal, hrával som aj ked tam bolo tolko cheaterov a za celé to moje hranie (také 1-2 hod. denne) som videl iba možno 3x aby admin aj niečo robil a nemal všetko v paži...
Mírni slovník.. A když už chceš něco takového napsat, tak to nepiš pokud ani nevíš jak se to píše...
A to tvoje Extra hraní je teda proti ostatním úplně super.. Až jsem z toho Oslepnul..

E: Příspěvek 200 :33

Del!k98
15-12-13, 20:41
Požadej si o práva a hned tam bude atmin.