PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



Hermi
17-09-11, 21:33
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem bones
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: '29 tydnu, 5 dnu a 8 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_666:88:666'
[AMXBANS] Tvoje IP: '78.80.226.164'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

Co to je za pičo*inu ? Normálně hraju a najednou baned...Rád bych viděl demo !

bones
17-09-11, 21:35
http://csko.cz/dema/upload/dir/hemidnb.dem

Nechal si sa nachytat.
Enjoy!

hermi
18-09-11, 08:55
Díval jsme se na to demo tak 50× a ani jednou mě nepřipadalo jako WH. Mám kvalitní sluchátka + csko nehraju týden. Když dupají, tak lehce víš odkud můžou jít. Takže bych chtěl unban a dokážu ti, že cko hrát umím ! a nikdy v životě jsme nepoužíval cheaty !

bones
18-09-11, 09:19
No to uz si dokazal. Strielal si do naklonovaneho hraca, ktoreho vidia len hraci s WH a admin, ktory to prave sleduje. Na deme je to jasne vidiet, skoda, ze som to len tak klikol prvykrat a zacal si do toho strielat, ked som zacal natacat, tak uz si si daval pozor, nevedel si co to je. Bohuzial, z tohto sa nevykrutis, navyse nepriamo sledujes hracov cez steny aj ked walkuju. Su tu jasne dokazy, keby si bol aspon chlap a priznal si to, pretoze ides hlavou proti muru.

uNfaiL
18-09-11, 09:26
csko nehraješ týždeň. Kúp si radšej steam

hermi
18-09-11, 11:38
jo aha já sme zapoměl oni walkovali..jo tak určitě walkovali, když sem je pořád slyšel omg....jinak steam už mi jde poštou...je to už 2. protože 1. mě ukradli, ale neřeší situaci, ale když bude steam bude unban ?

bones
18-09-11, 11:44
Ak budes cheatovat aj na steame, tak budes mat zabanovany aj steam. Ak ti ukradli steam, napis supportu, pripadne si klikni lost password a ak mas email a vies vsetky veci, ktore si zadaval pri registracii, tak ho dostanes naspat.

hermi
18-09-11, 12:01
bones neboj vím vše ;) support nemá prej nějaký prává z českou poštou, že chcou papír s dc klíčem, ale mě přišel cd klíč na mail tak mě to neuznali a vyfakovali mě a email mě taky uradli takže ....jak dojde steam pošlu id

UFOusek
18-09-11, 12:15
je neco, co ti neukradli?

kashpi
18-09-11, 20:27
Steam ti ukradli nebo ti ho zabanovali? :D Tak si pockej az ti dojde novej a nerozciluj se tady

Hermi
19-09-11, 08:47
Poprvadě byl jsme zrovna v prváku na lyžáku a můj malej brácha tam hrál a nějaký vůl mu nakecal, že potřebuje heslo a e-mail, že to má nějaký vylepšení. Tak samozřejmě se nechal nachytat a jak vůl mu všechny moje údaje poslal a co se nestane....Jak jedu nazpěz z lyžáku, tak se těším jak si zahraju a hovn*.... OK omlouvám se a počkám až dojde steam.