PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban-BB-does



random
08-12-13, 21:05
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 89800)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 16 hodin, 27 minut a 44 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Kradeni bloku'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): *burtoNN^*
[AMXBANS] Tvuj nick: *burtoNN^*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:180691120
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:180691120
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 79.127.136.4
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 79.127.136.4
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: - dOeS -
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilderZombie (bb_nuke_b5)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Dobrý večer, admini.
Dnes jsem dostal ban na 3 dny od admina does, za kradení bloků. Tuším, že to bylo první kolo, a většina hráčů toto kolo zapomíná napsat /autolock(pro zamezení kradení bloků). Dostavěl sem svůj kemp, a když sem pak na něj lezl, dostal sem ban za kradení bloků. Hraju zde na BB už nějaký čas, a ještě sem neviděl, aby tento druh banu někdo dostal, věřím, že je oprávněný, i když si nevzpomínám, že bych někomu bral bloky a stavěl z nich svůj kemp, myslím, že všechny byly nikým nevzaté, ale to je v celku jedno. Díval sem se do banlistu, a dnes tento ban dostal celkem velký počet lidí, někdo na 1 den a někdo na 3 dny. Délka mi příjde celkem neadekvátní, ale budiž. Tímto se omlouvám a prosím o unban, nebo alespoň o zkrácení banu. Děkuji a přeji příjemný zbytek dne.
burtoNN

hofy
08-12-13, 21:19
Zdravím, ke kradení bloku došlo mapu před tím (protože předchozí mapu si hráči stěžovali na kradení bloků, tak jsem nahrával demo po celou dobu další mapy a potom jej zpětně analyzoval). Délka banu je určena podle závažnosti, proto někdo dostal den a někdo dny tři. Při stavbě kempu je potřeba podívat se, jestli není blok označen jiným hráčem, nebo není součástí kempu. Je tedy potřeba brát ohled na začátečníky, kteří neumí autolock správně používat a navíc také autolock nefunguje na sto procent (buguje při stavbě více hráčů společně, apod).


Přikládám tedy demo (respektive video) s důkazem: http://csko.cz/dema/upload/dir/hlae.rar


Netuším, jestli to bylo úmyslně nebo ne, každopádně za oprávněností banu si stojím, ale jsem ochoten ho zrušit/zkrátit pod příslibem, že si na to budeš dávat bacha.

random
08-12-13, 21:30
Ano rozumím, demo mluví za vše, úmyslně to nebylo a slibuji, že si na to budu dávat větší pozor.

hofy
08-12-13, 22:16
Ok, ban jsem tedy zrušil.

random
08-12-13, 22:31
Díky.

matis
09-12-13, 09:23
vyriesene