PDA

Zobrazit normální verzi : Chyba: nezáujem o "fórum"



Charon35
18-09-11, 12:19
Chcel by som nahlásiť jednu chybu. Nezáujem o chod fóra.

1. Kotel:
Ako sme si už dlhšie mohli všimnúť, z tohto fóra nie je fórum, kde by sa nováčikovia niečomu priučili, stály členovia si pokecali atď., ale vznikol z toho cirkus plný Jurových kecov o ničom a následných 10 strán flamu. A nepíš zas, že to je naša vina. Ak chce ísť Kotelna ďalej, tak sa musí usporiadať a dať dokopy aj fórum. Hocičo bez pravidiel a následného dozerania na ne, je len bordel. Hlavne keď vekový priemer fóra je pod 15. Normálny členovia odchádzajú (napr. Chmod) a 15 ročné decká, ktoré stále obchádzajú ban a nevedia zniesť prehru, si tu stále vypisujú tie ich blbosti. Kotel, ak si myslíš, že danie ich do ignore listu niečo vyrieši, mýliš sa (stále tam tie posty budú). Som na ďalších štyroch fórach, ale to čo sa deje tu, som nevidel nikde a pochybujem, že na niečo také vôbec narazím. 2 roky riešiť jedno 15. ročné individuum z Martina je trochu moc.

2. JurOb ŠtajL CreW:
Zhrniem to: Písať stále tie isté otrepané frázy (NerOb, Hej? Super!, tučný gay, maslo, robot, zrobotizovaní, teórie o 5. dimenzií...) a pritom neustále obchádzať ban, NIE JE štýl! Píšete, že my sme ovce zmanipulované štátom (alebo kým vlastne, Big Brother či Matrix či čo) a pritom vy sa riadite nejakými pravidlami, ktoré vymyslel 15. ročný dmnt, ktorý neustále obchádza ban. Tak to je teda fakt štýl. Ak my sme ovce, vy ste potom čo? Svorka opíc pod vedením baču z Martinských kopcov a jeho "MoZo štýlom". Juro a nepíš zase, že som to začal ja. Tie tvoje výhovorky (to on začal, to mama mi kúpila 2 rovnaké tričká, som sa škrábal na čele...) len dokazujú tvoj vek a totálnu ignoráciu všetkých naokolo.

Čiže, pokiaľ sa nevyrieši JurObove obchádzanie banu a pridanie aspoň JEDNÉHO moderátora na fórum, končím minimálne s fórom. Nechcem byť súčasťou niečoho, čomu "velí" 15 ročný kid s jeho kecmi a konšpirančnými teóriami. Po skoro štyroch rokoch mi to je ale fakt ľúto, že to zašlo až sem.

boleslav
18-09-11, 12:55
lol Cháron, keďže si sa furt vyhováral ako potrebuješ čas na vytvorenie topicu, čakal som hlbšiu myšlienku z tvojej strany, ako len zopakovanie už tisíckrát zopakovaných nezmyslov (stokrát zopakovaná lož sa stáva pravdou, yes).

Nie je problém v nás ale v tom, že vy ten štýl nechápete a preto nás odsudzujete a urážate.

A nemusíš sa tu dookola oháňať banmi. Kotel bol nútený nás banovať, pretože ste mu neustále spamovali správy, tak sa prispôsobil väčšine. Takže ak si myslíš, že tým že odchádzaš podporíš kotlove zaoberanie sa nami, tak si na omyle. Kotel bude iba rád, že tu bude o jedného blbečka, ktorý do nás bezdôvodne rýpal a potom spamoval fórum sťažnosťami na nás, lebo sme si dovolili brániť sa, menej...

UFOusek
18-09-11, 13:13
lol Cháron, keďže si sa furt vyhováral ako potrebuješ čas na vytvorenie topicu, čakal som hlbšiu myšlienku z tvojej strany, ako len zopakovanie už tisíckrát zopakovaných nezmyslov (stokrát zopakovaná lož sa stáva pravdou, yes).

Nie je problém v nás ale v tom, že vy ten štýl nechápete a preto nás odsudzujete a urážate.

A nemusíš sa tu dookola oháňať banmi. Kotel bol nútený nás banovať, pretože ste mu neustále spamovali správy, tak sa prispôsobil väčšine. Takže ak si myslíš, že tým že odchádzaš podporíš kotlove zaoberanie sa nami, tak si na omyle. Kotel bude iba rád, že tu bude o jedného blbečka, ktorý do nás bezdôvodne rýpal a potom spamoval fórum sťažnosťami na nás, lebo sme si dovolili brániť sa, menej...

tak proc si ten svuj zkurvenej styl, o kterej tu nestoji nikdo krome tvejch vylizprdelu best friends forever, nevezmes a nejdes s tim spamovat jinam? Nechapu, ze ti to furt nedochazi, takze jeste jednou: Nikdo tu o tvuj styl nestoji, bez s tim zasirat nekam jinam a prosim vyser se na zbytecny kecy "vy ste si zacaly", protoze tohle uz tu bylo snad v kazdym threadu o vas. proc sem furt lezete, uz tu mate 150 banu kazdej + jurob 1 ve hre? je asi hrozna prdel si delat novy a novy ucty a psat sem picoviny.. co se tyce Kotla, nechapu, proc ho furt zminujes, bud mu lezes do prdele coz je imo zbytecny a nebo ses tak naivni a myslis si, ze te ma rad..

boleslav
18-09-11, 13:17
Dobre si naložil UFOusek, žiaľ, je to len ďalší dôkaz toho, čo ste zač.

UFOusek
18-09-11, 13:23
+ kvuli vasi husty patnactilety crew odchazej normalni slusny lidi jako chmod a charon, ktery jsou foru a celkove kotelne imo docela uzitecny, takze se na to fakt vyser a bez pryc k vasi sekte uznavat astara serana nebo na co to verite, protoze znova, tady vas a vas styl fakt nikdo nechce.

Kotel
18-09-11, 13:23
A jak to chces jinak resit? Blbecci tu budou porad. Krome toho, ty tu pises taky nesmysly.

Flash
18-09-11, 13:26
A jak to chces jinak resit? Blbecci tu budou porad. Krome toho, ty tu pises taky nesmysly.

Zrovna dneska v noci odesel jedinej clovek, kterej by to byl schopnej vyresit, jen k tomu nedostal moznost...

Kotel
18-09-11, 13:27
Fakt? A jak?

grEy
18-09-11, 13:29
Mazanie nezmyselnych prispevkov typu "Hej? Super!", lockovanie tem, kde sa snazia zoradit uroven zrobotizovania Kotelne a podobne vykvety stylu mozo, ktory samozrejme chapeme, respektujeme, ale nezelame si ho tu. Inak to asi napisat neviem

apach29
18-09-11, 13:32
A jak to chces jinak resit? Blbecci tu budou porad. Krome toho, ty tu pises taky nesmysly.

Udelat pravidla chovani na foru, jak je to na vsech ostatnich forech a i ve hre. Udelat jednoho, dva normalni lidi modama at tu dohlizeji na poradek a delaji poradek v postech a tematech. Lidi, kteri by pomahali vest toto forum na jinej level a udelat to tady trosku na lepsi urovni. Kotle ty to tu mas na haku a je to videt. Jestli chces mit oblibenej portal, musis mit i lepsi vedeni fora, at se tu na novacky a zadatele o unban a prava nestrhava porad flame a useri je porad neposilaji do hajzlu.

Smile
18-09-11, 13:34
Fakt? A jak?

Taky to byl jeden z mála lidí, co, jak se taky všichni vyjádřili, dokázal...


Kazdopadne moderator by mel umet odpovedet na vsechny dotazy a vzhledem k tomu, ze bludy pisou i admini, tak nevim, jestli rozeznas blud od hodnotneho prispevku.
...tohle.

Flash
18-09-11, 13:34
Ja si myslim, ze ti je to jasny... chmod tu mel mesic zadost o prava moderatora, kterou si prehlizel. Chapu, ze nemas cas vysedavat na foru a cist po nas ty sracky ale podle me je to soucast portalu a myslim si, ze dost dulezita soucast, proto je potreba aby se o to nekdo staral. Ja moc dobre vim, ze se taky nechovam vubec podle pravidel a zaslouzil bych si ban stejne jako Jurob, no a prave proto aby nas tu nekdo srovnal toho moderatora potrebujes. Rek bych, ze ted je ten spravnej cas se nad tim zamyslet, protoze prave odesel jedinej clovek, kdo se tu snazil novackum pomahat a radit.

NUME
18-09-11, 13:46
Je nezbytně nutný, aby tady byl někdo rozumnej jako moderátor, jinak to tady můžeš rovnou celý smazat a založit si nový fórum s názvem "5.dimenze a její vedlejší účinky", Kotle.
Tohle nemá úroveň. Všude na všech fórech jsou moderátoři, jinak to prostě nefunguje. Jestli včas nezakročíš, tak to tu půjde do hoven, a to svinským krokem...
A dost mě zaráží, že se k tomu nemáš, Kotle. To tady vážně chceš mít TOTÁL BINEC? Bandu dimenzionálních dementů s IQ 70 a pár newbies?
To bude opravdu fórum nepoužitelný na cokoliv. Už se nemůžu dočkat, až si počtu něco o tučnosti v CS1.6.
Nabývám dojmu, že na to fórum někdo pěkně sere....

UFOusek
18-09-11, 13:56
jedinej rozumnej adept na moderatora pred chvili odesel.. jinak nume, souhlas

uNfaiL
18-09-11, 14:07
Jur0b nemá 15 a ten mozo štýl je zábava skús si ho vyskúšať

lightworker
18-09-11, 14:12
Kotel, čo ja porušujem? Už dlho nikomu nenadávam, ani nikoho neurážam, narozdiel od 80% aktívnych členov kotelny. UFOusek nadáva každému koho vidí, to je dobre? Ja som už aj spravil Thread, kde píšem o tom, že sa nebudem brániť pred urážkami ostatných, tak v čom je ešte problém? Niekto sa tu regne, napíše 100 bezpointných príspevkov a potom napíše, že odchádza z fóra, lebo sa mu nepáči Karl0sov nick, tak ho budeš banovať? Nespravodlivosť Ti fórum nezlepší, kvôli niektorým zákonom, ktoré nevnímaš... povedz čo porušujeme, Kotel... teraz keď sa už nebránim pred urážkami iných, tak neporušujem nič. Chmod písal, že odíde z kotelny, aby si získal "srdce" ďalších robotov, ktorí si myslia, že nenávidieť štýl, ktorý "nedáva zmysel" (čiže ktorí neodpovedá ich robotickým vzorcom myslenia), je super. Prečo sem nemôžeš normálne napísať čo porušujeme a riadiš sa ostatnými? viac ako 99,9999% ľudí sú aspoň z časti ovládaní. Prosím, napíš tu aspoň niečo čo porušujeme my a zároveň si uvedom, že byť sám sebou alebo písať niečo, čo sa nepáči iným – není vyvolávanie flamu.

to Cháron: 15 rokov som mal iba rok. Pochop! Po 2 rokoch sa vek zmení.

Fro
18-09-11, 14:17
Vidno tá ľahostajnosť, lenivosť voči fórum. Kotel to nechce robiť, starať sa o to, ale musí byť to tak, že on všetko riadi. Inak by sa už nemohol chváliť, že riadi celý portál keby mal moderátorov. Takto to vidím ja.

NUME
18-09-11, 14:20
Jur0b nemá 15 a ten mozo štýl je zábava skús si ho vyskúšať

Je jedno kolik mu je let. Takový hovna by neměl na veřejnosti vypouštět nikdo, pokud je trochu rozumnej a má se rád.
Jinak ze sebe prostě dělá mentála a mimomísoidního otrapu. Nulu.
To ten člověk v sobě nemá kousek sebeúcty? Je nezbytně nutný otravovat normální lidi naprostýma kravinama? Mě to hlava nebere, a to jsem něco zažil.
Zkús si vyskúšať mozek štýl, je to víc...

Charon35
18-09-11, 16:39
Kotel, čo ja porušujem? Už dlho nikomu nenadávam, ani nikoho neurážam, narozdiel od 80% aktívnych členov kotelny. UFOusek nadáva každému koho vidí, to je dobre? Ja som už aj spravil Thread, kde píšem o tom, že sa nebudem brániť pred urážkami ostatných, tak v čom je ešte problém? Niekto sa tu regne, napíše 100 bezpointných príspevkov a potom napíše, že odchádza z fóra, lebo sa mu nepáči Karl0sov nick, tak ho budeš banovať? Nespravodlivosť Ti fórum nezlepší, kvôli niektorým zákonom, ktoré nevnímaš... povedz čo porušujeme, Kotel... teraz keď sa už nebránim pred urážkami iných, tak neporušujem nič. Chmod písal, že odíde z kotelny, aby si získal "srdce" ďalších robotov, ktorí si myslia, že nenávidieť štýl, ktorý "nedáva zmysel" (čiže ktorí neodpovedá ich robotickým vzorcom myslenia), je super. Prečo sem nemôžeš normálne napísať čo porušujeme a riadiš sa ostatnými? viac ako 99,9999% ľudí sú aspoň z časti ovládaní. Prosím, napíš tu aspoň niečo čo porušujeme my a zároveň si uvedom, že byť sám sebou alebo písať niečo, čo sa nepáči iným – není vyvolávanie flamu.

to Cháron: 15 rokov som mal iba rok. Pochop! Po 2 rokoch sa vek zmení.

Len ako perlička na torte: Niekto sa tu regne, napíše 100 bezpointných príspevkov a potom napíše,...napíše ďalších 100 blbostí do chatu. Nepripomína ti to Jura?! To je zároveň aj odpoveď na tvoju otázku, čo porušuješ. 1. ban za spam, nie za urážky. Ostatné za obchádzanie banu?

jj, mal si 15, už máš asi 16, ale vystupovaním tu máš pre mňa stále 15 a to ešte s nadsázkou.

@KOTEL: Sory, že 100% mojich príspevkov nie je prospešných pre dobro celého sveta a že som ešte nevymyslel liek na rakovinu. Nie som expert, ale aspoň sa snažím pomôcť, hlavne novým. Či už na fóre, alebo hlavne v hre. A pokiaľ sa dá, neísť do zbytočného flamu v threadoch. Ale sám vieš, že problém s Jurom sa ťahá dosť dlho. A za celú Kotelnu thx za Apacha a Bones-ka.

uNfaiL
18-09-11, 16:59
charon ty si nemal odísť?

Smile
18-09-11, 17:08
charon ty si nemal odísť?

A ty jsi musel přijít? Když bych shrnul tvoje působení na tomhle fóru, jsi tu jen aby jsi nám dokazoval, jak je Jur0b skvělej a úžasnej. Si tudiž jedna z jeho análních víl. Jsi tu tak zbytečnej, že když si čtu tvoje posty, dokonce i ty Sedlyho mi začínají dávat smysl. Zamysli se, jestli by jsi to tu neměl zabalit.

UFOusek
18-09-11, 17:08
charon ty si nemal odísť?

kotle, eliminuj jeste tohohle prosim

uNfaiL
18-09-11, 17:35
kotle, eliminuj jeste tohohle prosim
za čo?

UFOusek
18-09-11, 17:49
za čo?

tak len

Charon35
18-09-11, 17:59
charon ty si nemal odísť?

Nauč sa čítať až potom niečo komentuj! Nastali zmeny? Nastali. Tak prečo by som mal?!
Že ty si len ďalší Jurov náhradný účet na fóre na zvyšovanie ego a aby si nemal len 1 paleček nahor od Boleslava. ;)