PDA

Zobrazit normální verzi : Knife problém - nastavení serveru & hratelnost



TKozuch
15-12-13, 19:24
Ahoj, takže na knifech už mně od prázdnin trápi jeden problem nikdo mi sním nebyl schopný pomoct tak to dám tady možna se někdo najde.
Takže hraju knife už opravdu dlouho více méne se stejným nastavením a před prázdninama v letě nebyl žádný problem ,ale jak jsem si přišel zahrát v záři najednou semi všichni hrači moji i enemy začli sekat ne nák brutálně ,ale poměrně hodně zjistil jsem že problém je v ex_interp já hraju skoro celý život na 0.01 a na vašem serevru mito po prázdninách v zaří s 0.01 děla tohle když změním na 0.05 tak je to v pořádku ,ale nevím jak to vysvětlit když celou dobu hrajete s 0.01 tak ja tam prakticky s tím 0.05 hraju tak na 50%...
Jinak jsem se ptál hraču co hrají taky s 0.01 a problém nemají takže nevím kde je problém jestli se změnilo náke nastavení serveru nebo ja jsem si něco dojebal je pravda že ted jsem čaroval s pc ,ale vše jsem dal do původního stavu. Jinak tohle mi děla jen na kotelně nikde jinde takže opravdu nevím co stím a už mně to opravdu pěkně sere.
Ja jsem na tohle úplně blbý takže jestli se někdo najde kdo by věděl co s tím mám tak budu velice vděčný.:)

rate "25000"
cl_rate "9999"
cl_cmdrate "101"
cl_cmdbackup "0"
cl_updaterate "101"
cl_dlmax "128"
cl_resend "1.5"
hpk_maxsize "0.1"
hideradar "1"
violence_hblood "0"
violence_ablood "0"
violence_agibs "0"
violence_hgibs "0"

Tohle je vše co mám v cfg upravené... ex_interp mám myslím na 0 ,ale podle rate se vždy nastaví na 0.01 nebo 0.009 což problém mám na obou hodnotách na všech ostatních hodnotách na ex_interp to jede v pohodě...

human
16-12-13, 16:05
Cim mas mensi interp, tym by sa ti malo lepsie sekat. Neviem cim to je ale je to tak. 0.01 je vraj uplna bomba. kedy si som to skusal ale nejak mi z toho sekalo cele cs, tak som to dal prec. Cize, ten problem nebude len u teba. Mozno to nastalo po update steamu. Na oldpacku by ti to mozno fachalo. Ten prikaz bol kedysi vraj zakazany.

Bolo by super, keby to bolo nastavene ako cl_lc 1. Defaultne je to myslim ex_interp 0.1. Vsetci by si boli rovni ale mozno je to blbost.

zyx
16-12-13, 17:32
Bolo by super, keby to bolo nastavene ako cl_lc 1. Defaultne je to myslim ex_interp 0.1. Vsetci by si boli rovni ale mozno je to blbost.
To bych nedělal. Mohlo by nastat právě toto a akorát by odešli hráči. Zkušenost např. s cl_lc 0 a 1. Hraje se úplně jinak..

human
16-12-13, 17:55
To je natom to blbe. Ked nie su zvyhodneni, tak utecu. To mi pride dost priejebane. Kedysi to tak nebolo a bola to bomba. Islo o skill a nie o taketo kraviny. Viac by to bavilo zaciatocnikov.

TKozuch
16-12-13, 21:56
Nene, zkoušel jsem to i ns pokažde stejně jakmile dám 0.01 nebo 0.009 všichni se sekájí... fps mám 100 NET mám optiku... takže tady problem nebude opravdu mne to sere protože mi to děla jen tady ,ale fakt nevím jiným hráčum s 0.01 nedělá mně to s 0.01 dělá jen pěknou duhu v net_graph...

human
17-12-13, 16:03
Neviem v com je problem ale ked som to skusal, tak som mal rovnaky problem. Daj si 0.1 jak mam ja a snaz sa :D

TKozuch
08-07-14, 12:58
Ahoj, tak bych se chtěl zeptat jesli by s knifem nešlo něco udělat, problem stale trva a myslim že nejen u mně, opravdu třeba na takovem gs je to uplně něco ine, ale pošahane děcka po dvou killech zapnou kb a admini se scriptama nevi co dělat takže se tam opravdu hrat neda a tady? No tady normalni admini i hrači ale ta hratelnost? Nic horšiho jsme opravdu nezažil, ja se v nastaveni serevru nevyznam ale vim určitě že tady natom vašem je něco špatně, už na nakem serveru v srbku kde mam ping 40 se mi hraje lip jak tady jasně muže te mi řict tak si di hrat tam ,ale opravdu jsme tady hraval rád fajn lidi a tak a je škoda že se to tak dosralo opravdu přesně minuly rok nak kolem prazdni vše bolo v pohodě po prazdninach bum na ex interp 0.01 a 0.009 net_graph jedna velak duha tohle mi nikde neděla v net_graphu jen u vas... takže určitě neni problem u mne, kdyby se nato kotel mohl podivat na hratelnost si myslim nestěžuju jen ja, mne nejde oto mit ja nevim 100 ku 15 na 1hp mne je uprdele jaky mam skore chci si jen zahrat, a opravdu kdyz to napojite jednou date vsechny 2x zasebou pak vas 10 kol po sobe daji a pak zas date vsechny je to jeden velky luck prejmenoval bych to na lucky knife nebo tak něco, kdyby se stim něco udělalo byla byto opravdu bomba a urcite byse vratila spousta hraču....

human
08-07-14, 15:34
Ahoj, tak bych se chtěl zeptat jesli by s knifem nešlo něco udělat, problem stale trva a myslim že nejen u mně, opravdu třeba na takovem gs je to uplně něco ine, ale pošahane děcka po dvou killech zapnou kb a admini se scriptama nevi co dělat takže se tam opravdu hrat neda a tady? No tady normalni admini i hrači ale ta hratelnost? Nic horšiho jsme opravdu nezažil, ja se v nastaveni serevru nevyznam ale vim určitě že tady natom vašem je něco špatně, už na nakem serveru v srbku kde mam ping 40 se mi hraje lip jak tady jasně muže te mi řict tak si di hrat tam ,ale opravdu jsme tady hraval rád fajn lidi a tak a je škoda že se to tak dosralo opravdu přesně minuly rok nak kolem prazdni vše bolo v pohodě po prazdninach bum na ex interp 0.01 a 0.009 net_graph jedna velak duha tohle mi nikde neděla v net_graphu jen u vas... takže určitě neni problem u mne, kdyby se nato kotel mohl podivat na hratelnost si myslim nestěžuju jen ja, mne nejde oto mit ja nevim 100 ku 15 na 1hp mne je uprdele jaky mam skore chci si jen zahrat, a opravdu kdyz to napojite jednou date vsechny 2x zasebou pak vas 10 kol po sobe daji a pak zas date vsechny je to jeden velky luck prejmenoval bych to na lucky knife nebo tak něco, kdyby se stim něco udělalo byla byto opravdu bomba a urcite byse vratila spousta hraču....


S tym plne suhlasim. Aj na rezervovanom sa to chova uplne inak ako na klasickom knife.

TKozuch
08-07-14, 17:33
Screeny

Kotelna:http://www.2imgs.com/b617d0fa29

GS:http://www.2imgs.com/e34285af7c

Klidne muzu hodit i dalsi knife servery ale vsude to je stejne jak na gs...

Upravene prikazy v cfg:

rate "25000"
cl_rate "9999"
cl_cmdrate "105"
cl_cmdbackup "0"
cl_updaterate "101"
cl_dlmax "128"
cl_resend "1.5"
hpk_maxsize "0.1"
hideradar "1"
violence_hblood "0"
violence_ablood "0"
violence_agibs "0"
violence_hgibs "0"

ex_interp se podle cl_updaterate nastavuje auto na 0.01.

Edit. screen jsou ze steamu ,ale hraju na ns už delši dobu.

Ted jsme si rezervoval knife server na kotelne a tam je to normalni.... Screen http://www.2imgs.com/1dac6b4192

Smith.
09-07-14, 21:01
Taktiež suhlasim. Keď porovnám ako sa hraje na hocijakom inom knife servery je to veľký rozdiel. Pamätám si asi 2 roky do zadu keď som si dával hráčov tak že som len stál na mieste... teraz je to nemožné nech sa snažím ako len chcem, tým chcem povedať že niečo nieje fakt dobre nastavene, stačí keď si rezervujem knife server tu na kotelne ako písal jolo a hrá sa úplne inak.

Kotel
09-07-14, 21:16
Na serveru je zrejme maly rate, Zvednu ho. To je prvni vec, co se mi nezda. I kdyz se nastaveni serveru nemenilo nekolik let.

human
09-07-14, 21:35
Nechces tam dat ratechecker? alebo ako sa tomu nadava.

Kotel
09-07-14, 22:01
Ne, kazdej to ma nastaveny podle sebe a kdyz mu to zmenime, tak pujde jinam, protoze se mu bude cs sekat.