PDA

Zobrazit normální verzi : zm servry



kalabi
16-12-13, 18:41
Cau lidi nechtely byste zrusit nekolik zm servru je tam 5 zm servru a ani jeden neni skoro nikdy full a aby tam zustali jako kdysi 2 zm a nebo 3 max 5 servru je uz fakt zbytecny moc .......

PRAETORIAN
17-12-13, 16:08
Cau lidi nechtely byste zrusit nekolik zm servru je tam 5 zm servru a ani jeden neni skoro nikdy full a aby tam zustali jako kdysi 2 zm a nebo 3 max 5 servru je uz fakt zbytecny moc .......

A tobě vadí že je dostatek serveru? Pětku bych spíše předělal ale nerušil

kalabi
17-12-13, 20:57
no jako docela vadi a myslil si ze ne jenom me a to z toho duvodu ze je to uplne zbytecne a za dalsi ze ani jeden server neni nikdy plnej jako kdysi. 3,4,5 je tam vetsinou je max 10-5 lidi a kdyz je malo lidi na zm servru tak nemuzes mit nejake dobre score delat nakazu atd..... i ted na 2 uz neni nikdy plno bylo by to lepsi kdyby jich tam bylo min...

Toreto
17-12-13, 21:33
Ono natom niečo zrejme bude. Zm5 nerátam, tam skoro nikdy nikto nie je, ale zrušením zm4 by sa tí hráči boli nútení napojiť na 1,2,3 a tým pádom sa tam zvýšil počet hráčov.

Kotel
18-12-13, 11:13
Ted bude doma vic lidi, takze by to nemuselo stacit. Mozna po novem roce.

kalabi
18-12-13, 14:15
tak dobre ale stejne aspon 1 nebo 2 by se mohl dat pryc....

halelujah
22-12-13, 12:11
Súhlasím s toretom .Na internete existuje veľa druhov zm módu a mať 5 serverov kde su len minimálne zmeny nie je bohviečo kebyže sa napríklad 2,3 servery prerobia na iný zombie mód tiež zábavný tak by to hráčov prilákalo a tým čo by sa páčil pôvodný by chodili na tie dva.

Sparty
23-12-13, 08:54
A aký nový zombie mód? Daj mi prosím ťa pekne príklad, čo by tam mohlo byť, pretože vymýšľať nový mód je úplne zbytočné, aspoň z uhla môjho názoru.

PRAETORIAN
24-12-13, 15:36
Spíš bych z pětky udělal only Anthrax jakožto nej mapu a vidělo by se

Toreto
24-12-13, 16:13
Lol, to som navrhoval snad pred rokom.

halelujah
27-12-13, 20:41
A aký nový zombie mód? Daj mi prosím ťa pekne príklad, čo by tam mohlo byť, pretože vymýšľať nový mód je úplne zbytočné, aspoň z uhla môjho názoru.

Na nonsteam.cz (zoznam serverov) je plno serverov ktoré maju každý zm úplne inak nastavený a to isté i zahraničné servery niekde maju hráči napr. nekonečno ammo,niekde sa hrajú obrovské mapy niekde dokonca bez kempov,niekde maš pre každého hráča jetpack a su aj minimapy ale na kotelne máš 5 skoro totožných serverov kebyže mám 5 úplne iných serverov?A nepopulárny mód by sa odstránil za nejaký iný.

Toreto
27-12-13, 20:50
Na nonsteam.cz (zoznam serverov) je plno serverov ktoré maju každý zm úplne inak nastavený a to isté i zahraničné servery niekde maju hráči napr. nekonečno ammo,niekde sa hrajú obrovské mapy niekde dokonca bez kempov,niekde maš pre každého hráča jetpack a su aj minimapy ale na kotelne máš 5 skoro totožných serverov kebyže mám 5 úplne iných serverov?A nepopulárny mód by sa odstránil za nejaký iný.
ZM Escape, ZM Hard, Basebuilder ZM
Mody tu máš.

halelujah
27-12-13, 23:26
ZM Escape, ZM Hard, Basebuilder ZM
Mody tu máš.

Ja len navrhujem riešenie určite sa naplní ľahšie zm 5 ak tam bude odlišný mód.

Sparty
28-12-13, 08:51
Asi je zbytočné vymyšľať nový mód, pretože každý je už zvyknutý na taký, aký mame tu, a netreba zmeniť, nahradiť by netrebalo nič, ale zrušiť zombie 5 by bolo myslím splniteľné.

halelujah
28-12-13, 17:35
Lenže ono netreba nič vymíšlať stačí prevziať mód niekde na internete alebo z iného zm aby bol odlišný.A je už len na kotlovi či sa mu to chce robiť pretože aj tam je nejaká práca.

kalabi
04-01-14, 00:59
fakt jak rika spartakus je to uplne zbytecnost delat novej mod je tam 4 druhy zm to uz staci a taky podle me je 4,5 zbytecna a taky proc na vsech zm musi byt zombie smoker to je taky omezeni nekterych hracu me to osobne vadi dost proto hraju jenom zm 2 fakt staci tam bohate 3 zm servry ja bych ale byl klidne i pro 2 zm jako kdysi a lidi byli spokojeni fakt k cemu tam je tolik zm servru a taky ostatnich servru je tam moc lidi si nevedi skoro co vybrat proto malo kdy je nejakej server full a zm taky ne....

halelujah
04-01-14, 12:36
Pretože ak niekto nemal vip tak sa tam nedostal .Inu je pravda že vtedy sme tam 20 hrali aj o 2 ráno.A ja ešte raz pripomeniem že žiadny mód sa robiť nemusí len sa stiahne z iného zm a nahodí na kotelnu.

kalabi
05-01-14, 00:45
k cemu stahovat novej mod kdyz je jich tam dost ale zase mohlo by se udelat nebo predelat 3zm na to ze by to byl mod bez vip takze ti kteri by nemeli vip tak by tam vzdy meli volnou cestu a 4.5 znovu reknu je zbytecna co takovejhle napad a nemusi se nic vymejslet....

halelujah
07-01-14, 07:33
k cemu stahovat novej mod kdyz je jich tam dost .Neviem ale mne nepride 5 tych istých serverov + dva mody na ktoré sa úplne kašle + mod kde keď typek vie ako tak všetkým pokazí hru resp. ak tam neni admin does.Kalabi rozmýšlam či nehráš na furiene alebo jaily a ku tomuto tématu sa vyjadruješ len aby si huntil posty pretože píšeš to isté dookola.

kalabi
08-01-14, 13:03
tak za prvi nejsem admin za druhy pisu to pro to ze tam je furt malo lidi a zm s malo lidma je na hovno chapes....

halelujah
11-01-14, 23:48
mohlo by se udelat nebo predelat 3zm na to ze by to byl mod bez vip takze ti kteri by nemeli vip tak by tam vzdy meli volnou cestu

A ešte dodám nikto by nešiel na iné servery kto by nemal vip len tam kde by mal vip zdarma.Okrem toho ak nevieš servery nefungujú na vzduch ani sa nekupujú zadarmo takže keď máš takéto podobné návrhy tak radšej ani nepíš.

kalabi
12-01-14, 12:44
co to ty tady chces nove mody. ja sem tim chtel rict ti co by nemeli vip tak by sli bez problemu na ten server ale taky to muze byt server bez mg a bz....

Draxter
18-01-14, 13:11
Nevím co se vám nelíbí na tomto modě...
Má to dobře vypracované
VIP- System
XP- System
Body- System
Zombie- System
Celý mod je v poho de možná o ty bugy no... Někdy se stane zombie policajtem a nejde ho zabít :D

kalabi
22-01-14, 20:17
co to meles ja nemam nic proti zm modu nechci ho zrusit jenom chci aby bylo jenom 3 zm servry