PDA

Zobrazit normální verzi : A zase nějaký CHEATER mi vlezl na IP Prosím Unban



LoTriK
17-12-13, 16:29
Zdravím,tak pár měsíců klidu a zase se nepřipojím kvůli nějakýmu lamákovi co neumí hrát normálně a hraje jen s Hackama...Nejhorší je že ten inteligent hraje pod stejnou IP adresou takže ostatní lidi si zahrát nemohou viz. konzole

Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 84748)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): jedu non stop
[AMXBANS] Tvuj nick: [Sg.1].:LoTr!K:.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1109094810
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:988455850
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 195.191.202.19
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 195.191.202.19
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: BoobsMakesMeHappy
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] =================================
Prosím vás o unban,nikdy jsem nehrál pod cheatama a ani nechci.Vím,abych těmto banům předešel mám si koupit steam...,ale pro mne to jsou vyhozený prachy,protože CS si zahraju občas s kámošema atd... steam nevyužiju..skuste tento problém pochopit z hlediska mé pozice(jsem normální hráč a nehraju pod jiným nickem než pod [Sg.1].:LoTr!K:. chci si jít jen zahrát ne jak nějaké malé děti co to neumí a tak si stahují Cheaty... o toto mi nikdy nešlo,jen si zahrát toto je vše doufám že to nějak pochopíte s Pozdravem Lotrik :)

DarwiN
17-12-13, 16:45
Je to smola, ale ty musíš pochopiť nás. Keď ti dáme unban tak sa zas pripojí aj ten cheater . Jediná možnosť , ako sám vieš , je originálka .

Prepáč

LoTriK
17-12-13, 16:50
a máte DEMO?

hofy
17-12-13, 16:56
Demo není potřeba, ban byl udělen před dvěma měsíci. Bohužel, jinak než s originálkou to nejde. Ještě můžeš zkusit restartovat router, pokud máš dynamickou ip.

LoTriK
17-12-13, 17:06
Nojo no co se dá dělat,zároveň vás chápu že chcete mít na Serveru pořádek,ale s tímto mám zkušenosti(není to poprvý),ale dostal jsem vždy unban jenže zas po 1roce(přibližně prostě po delší době to začlo zas) a to Demo by se mělo uchovávat jako dukaz že to nebyl omyl..Teda takto to funguje na více serverech ten Ban jsem zjisti tet co jsem sem dal toto téma takže nevím jak to tu je dlouho (půl roku jsem nehrál).Prosím skuste to promyslet a přiklonit se ke mně...děkuju za pochopení...

Joseph
17-12-13, 17:12
čo tak počkať na vianočne akcie a kúpiť si originálku za 2eura ? a budeš mať pokoj navždy :)

LoTriK
17-12-13, 17:13
Hmm to by šlo no ja steam mám,ale nemám na něm koupený csko.. hraju přes steam MX vs ATV Reflex :D

Maly Buu
19-12-13, 19:30
tak prikup