PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UNBAN



yoint
17-12-13, 17:14
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 90103)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): fu
[AMXBANS] Tvuj nick: fu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:36528080
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:36528080
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.91.154.5
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.91.154.5
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: dtr
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic (de_tuscan)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Zdravím vás před chvilkou jsem dostal na classicu ban za údajné WH od admina drt. Prosím o přezkoumání někým zkušeným. Díky za rychlé vyřízení yoint.

EDIT: Už to hraju nějakej pátek a to co se stalo nechápu. Jak admin dtr mohl dojít k závěru že používám WH ? Jen doufám že to nebylo kvůli té poslední akci kdy Jazy byl ve dveřích od kina a utíkal po schodech...(byl slyšet a vyndal celej náš team btw cinkání nábojnic slyšet bylo) Byl sem admin už na několika portálech. Nikdy sem ban za WH nedostal a tohle je můj první ( cg mr. dtr :D ) Dokonce se mi podařilo pomoci vypátrat admina s WH co to dost dobře skrýval. Na kotelně hraji od mala a nikdy sem WH nepoužíval nemám to zapotřebí poslední dobou hrajeme s přestávkami "ligu" ( nechci dělat reklamu )

dtr
17-12-13, 17:55
Zdravím :)
Demo (http://csko.cz/d/nTwvUwMD).

dtr
17-12-13, 18:47
Víš ono chvilku trvá, než udělám ty časy, tak mi promiň tvé zdržení :/..
zde je máš :
11:50 :
akce na midu. Po tom co buldozer zalezl do kina jsi o něm dál nemohl vědět. Mohl jit klidně nahoru do kina, ale on si zalezl do rohu. Zamiřil jsi na něj přes zeď 3x střelil přesně tam, kde on stal, ale pak jsi objevil, že to tam dirovat nejde :D... Tak sis na něj hezky přes zeď zamířil a vyběhl s begripem.
16:53 :
Počkaš si než ta arcka na spawnu přejde na levou stranu aby si mohl v klidu projít a stejným způsobem jak v prvním čase vyběhneš na toho v pravo u krabic. O tom jak sis na něj zase zamiřil přes zeď ani nemluvim :).
17:55 :
Tady ses nenapadně podival do zdi, aby jsi zjistil, jak na tom jsou ti co rushujou banan. Jestli tě stihnou nebo ne :D.. Hned po tom ses mrknul pod kino a jak jsi viděl že ten z pod kina stahuje, tak ses v klidečku otočil na ty z toho banánu.
19:24 :
Namíříš přes zeď jako vždycky a neohrabaně skočiš do čupu.. Btw do toho čupu skačeš ještě, kdy to CT nejde vidět :)..
21:43 :
Už jak to CT šlo za ten rožek jsi na něj koukal přes zeď.. Věděl jsi že tam je tak jsi vzal hečko do ruky a chtěl jsi mu ho tam hodit o tu zeď. Jenže si nečekal, že on na tebe v tu chvíli vyběhne.
21:58 :
Zase sis na něj namiřil přes zeď. Jen škoda že byl až za tou druhou zdí, tak si to vyběhnul retardovanym způsobem, přičemž ses koukal do krabice jak idiot..
23:03 :
Střilíš přesně na něj do zdi, kterou proděrovat nemůžeš.
23:06 :
Zamířil sis na něj do zdi vyběhl a zas ten tvůj neohrabaný skok do ducku, to mě vždycky pobavilo.
24:02 :
Tohle vypadá taky zajímavě :DD. Mohla to být náhoda a on tam jen tak střelil, jenže nikdy předtím tohle místo nekontroloval..
24:50 :
Pokažde si z těch dvojek házel granáty na mid, když si viděl že tam někdo jde. Teď sis to ale vyběhl s arckou jako by se nechumelilo bez jediného granátu, protože si věděl, že ten mid je clear :D
24:58 :
Na midu už se nic neděje, tak sundam aspoň toho co vybiha banan

Shrnutí tvé hry : Velice zajímavě hážeš granáty. Na mid si granaty házel vždycky když ten mid někdo běžel.. Když si na někoho vybíhal, tak sis vždycky zamířil přes zeď a vyběhl si jak úplný negramot :D. Když ses dostal do části, kdy si věděl že kolem tebe nikdo z nepřátel není, dělal si ze sebe úplnýho vola, snažil ses všechno dirovat a kde jaké kousky si u toho předváděl.

Jestli bude třeba vyčasuju tě klidně i z hltv jestli bude k dispozici. Ale zabíjet tebou můj večer nehodlám :D:).

Kacko
17-12-13, 19:23
Hledáš časy tam, kde nejsou. 16:53, 17:55, 21:43 a 21:58 jsou úplně mimo, očividně netušil, že tam někdo bude. Dalších x časů je zvuk a profláklý místa, jedinej fakt haluzní čas je 24:02 a možná drobně 24:58, ale takovejch časů má lepší hráč milion za den a na ban fakt nejsou.

yointa znám a vim, že by nezap, tolik k případné otázce, proč se vyjadřuju zrovna do týhle žádosti.

Zoyer
17-12-13, 19:46
za mě clear

human
17-12-13, 20:10
podla mna ciste

yoint
17-12-13, 20:23
11:49 - buldozer vystřelil .. vzal sem na vědomí že tam je ... mno je jasný že mohl jít nahoru a taky mohl zůstat na místě ... proto sem se tam podíval jak se podíval a o tom že to nejde děrovat nevím navíc byl poslední kam by utíkal ? HMMMM :DDD
---
16:53 - nějak nechápu z prava a z leva přilítnou 4 flashe a já tam poběžím ? a to že zrovna přešel byla náhoda a s esp je jasný že to vypadá na wh
---
17:55 - tohle je vtipný opravdu si myslíš že kdybych měl WH tak se dívám pod kino ? ne hodil bych flash na banán a vyběhl na ně a podíval sem se protože nejspíš dupnuli ..:/
---
19:24 - ty snad přes zeď nikdy nemíříš viď ? btw do čupu se se skáče abys byl menší cíl
---
21:43 - to hečko sem chtěl původně hodit na plant ale on vylezl a já se díky tomu netrefil protože abych se mi to povedlo musel bych udělat ještě pár kroků do předu místo toho jsem trefil krabici a tudíž to dobře dopadlo...
---
21:58 - tak nějak tuším že kdybych měl WH tak poznám za jakou je zdí ( ale nevím já WH v pc nikdy neměl !) ? hele a proč ti připadám jak retardovanej idiot ?
---
23:03 - no to že to děrovat nejde nevím děruji kde co pro jistotu víš? btw víš že střelba z AK dobře zakryje kroky spolu hráče ? to jen tak mimochodem
---
23:06 - neohrabanej skok do ducku tady más popis co sem zmáčkl nauč se to když tě to tak pobavilo ( CTRL + CTRL, D, CTRL, +FIRE ) ? dělám begrip na ctrl jen kvůli/díky kotelně ! :-)
---
24:02 - tady nějak nechápu co myslíš ? to jak probíhal v kině a já zkoušel děrnout krabici ?
---
24:50 - ten flash z čekačky se hází těm co rushujou sze spwanu na mid ... né těm co čekají před spawnem tam se hází mě nejlíp o ten kopec... používat RADAR by neuškodilo (týpek za mnou s bombou tam vyběhl a zkontroloval to)
---
24:58
---
toho sem chtěl sundat už z minulého kola nebo mapy že mě dával wipkem... hned co zabil prochyho tak sem se tam rozběhl

dtr
17-12-13, 21:11
Tak tady mi asi nezbývá nic jinýho, než ti dát unban. Hádat o časech se tady nebudu, asi je to zbytečný. Omlouvám se za způsobený problémy. :drinks:
Hezký zbytek dne :)

yoint
17-12-13, 21:19
V pohodě, trošku mi z toho narostlo ego... jsme jen lidi díky za unban :-)