PDA

Zobrazit normální verzi : Ban od Lee



spido
17-12-13, 19:45
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 90113)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'WH - skus radsej nejaku inu hru'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): som asocial
[AMXBANS] Tvuj nick: klavesar <3 V
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1604757979
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1604757979
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 193.87.99.187
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 193.87.99.187
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Lee
[AMXBANS] Server: csko.cz | Aim
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================


Žiadam o unban. Hral som na aime. Sledoval ma, ale nebral som to úvahy, vedel som že ma sleduje... však bol milion minut v specte... Poradím Ti Lee, radšej používaj iné spectovanie hráčov a to také, že si nastavíš old styles menu a stlačíš m, vyberieš si team, ale nevyberieš si hráča, takto si môžeš preklikávať medzi hráčmi a sledovať ich. Si admin, takže vieš sledovať všetkých.
On si myslel, že mám WH, ale nemal som nič. Cs už hrám 10 rokov a hocikedy mu to naložím kľudne. Nie je to problém. Poprosím o prehodnotenie inými adminmi, lebo asi medzi vami, nie sú zrelý cheathunteri.. Adminoval som aj na iných portáloch, nemám mať prečo ban. Choďte na D2 a spýtajte sa na hráča klavesar <3 V, Legendarny spido, poznaju ma tam určite. Už hram 2 tyzdne na vašom portali, a myslel som si, že to je portál na úrovni tak si to nechcite pokaziť. Tak isto som hraval aj na awp serveri aj inde... prehodnotiť a odbanovať. Ďakujem

ViRPo
17-12-13, 20:41
Hm

Vahal som, ci to dat, hlavne s tym, ze na tom serveri nemam co robit, pozrel som si to demo aj spatne 2 krat, ja vam ho prilozim, co si myslite o mojom uvazovani
Na aime som hraval davno, chodila z tade halda hlaseni a aj cez steam ma prosili o pomoc hraci, ktorych usudku verim (nevymenujem, nebudem sa vyhovarat na inych)

Ze to bol skill ti uz lahko uverim, hras to tymto padom dlhsie ako ja

http://files.virpo.sk/asocial.dem

Ak to nie je WH, tak sa z toho videa ucte a teste, ako pekne hra ;)
Reagovat musis tym padom aj na spicku nohy, ktora dakde trci...
Za usvedcujuce som povazoval to, ze si sa prakticky stale aj cez debny pozeral na hracov

Priznam si, neverim si, UB mas, ak by niekto bol proti, dostanes znovu ban
A nabuduce stiahnem chvostik medzi ritne polky a budem cusat v rohu na furiene ;)

Pekny zvysok dna prajem

spido
17-12-13, 20:48
hrám to vyše cez 10 rokov a pri ceesku som strávil bohužial, celé destvo, ale nie som ten typ človeka, čo pije a fajčí čo sa len dá, ale sa radšej učím novým veciam a radšej nevyhladávam spoločnosť mladých. Medzi rovesníkmi som si nenašiel seberovných, takých ako ja rozmýšľajú, až 35+ a to mám 23 rokov... takže toľko k tomu. Mal som aj steam, len som neplánoval už hrať, tak som dal kamarátovi a on ho predal ("kamarát") ale nevadí, ja som sa k tomuto už nechcel vrátiť a predsa som tu! :)
idem si pozreť to demo, len tak čo som tam postváral :D :D :D

A ďakujem za UB.
Prajem pekný večer. A veľa úspechov, nie v csku, ale v živote ľudia ;)

ViRPo
17-12-13, 21:00
Nehádajte sa tu kvôli môjmu banu, to som spôsobiť nechcel. Mier a pokoj! GL in Real Life

Hral som vysoku hru na pieskovisku, kde nemam korunku admina :D
Je to moj problem, ak som daco dal nepravom

UB s tym, ze to tak zostane, ak nikto nebude mat nieco proti som dal preto, ze clovek, ktory sa vie vyjadrovat a pisat bodku na konci (aha, to nerobim ani ja, nevadi) asi nevidi zmysel v cheatovani v nejakej hre
Aby som zas nevyzeral, ze si hned za nazorom nestojim a zlaknem sa...
Srale by som rad, aby ste sa pozreli na to demo a povedali, co by ste si o tom mysleli vy ostatni

A tebe tiez vela stastia

spido
17-12-13, 21:14
Pozrel som si to demo Aj ja. Jedine prvá situácia v úvode dema je zrelá na wh, ale to je len predstrel. Ostatné nie. Buď hráč za krabicou zabil iného hráča tak preto som o nom vedel a tak. Priestorové cítenie zvuku je tiež doležité a prehľad o hre. Radar je podstatný tiež. ;)
a z Vianoc nestresujte, tešte sa, že máte rodiny pri sebe, že môžete byť s nimi... lebo keď odíde jeden člen z rodiny tam kam nechcete aby išiel, potom sa budete trápiť a budete ľutovať, čo ste mohli spraviť a nespravili ste. Ale toto už nepatrí do cska, ale do pochopenia bytia. :) Usmejte sa na každého.

Zoyer
17-12-13, 21:19
do píči můžete se tu přestat hádat ? ani jeden jste se na to demo nekoukli ale píčujete tu po sobě jak kokoti v žádosti o UB. to si řešte v PM
kouknu demo a editnu

E1: ok nekdo jim smazal ty posty.. to je jedno toto tu necham a jdu na to demo :D
E2:za me je to clear, ale pockame jeste na dalsi adminy.

ViRPo
17-12-13, 21:25
Pozrel som si to demo Aj ja. Jedine prvá situácia v úvode dema je zrelá na wh, ale to je len predstrel. Ostatné nie. Buď hráč za krabicou zabil iného hráča tak preto som o nom vedel a tak. Priestorové cítenie zvuku je tiež doležité a prehľad o hre. Radar je podstatný tiež. ;)
a z Vianoc nestresujte, tešte sa, že máte rodiny pri sebe, že môžete byť s nimi... lebo keď odíde jeden člen z rodiny tam kam nechcete aby išiel, potom sa budete trápiť a budete ľutovať, čo ste mohli spraviť a nespravili ste. Ale toto už nepatrí do cska, ale do pochopenia bytia. :) Usmejte sa na každého.

Hehe, tusim ta mam rad :)
Kam historia chatlogu siaha, mna na aime nenajdes, hram furien mody, na zvuk a citanie zo zvuku som nebol z takehoto servra zvyknuty, bolo zlym rozhodnutim skusat tam daco odhalit
To si necham na inokedy, alebo vobec

Ja som si vzdy myslel, ze Vianocny stres je len vymysel, posledny predvianocny tyzden som ale videl takmer 2 havarie a kopu nadavok vsade okolo seba... nerozumiem tomu, ale ludi to zasiahnut vie
A to vsetko predpokladam kvoli darcekom
Pre mna Vianoce a darceky znamenaju viac, nez niekomu kupit nejaku haraburdu, aby nemal pod stromcekom prazdno... Chcem vybrat vzdy nieco, co mne aj obrdarovanej osobe bude blizke, teda s rozmyslanim, pripadnym nakupovanim zacnem skor = no stress :)

Pekne sviatky

Aj tebe Britny, aj tebe Tupelko, aj ostatnym

Za AT sa ospravedlnujem, chodte radsej pozerat inych nahlasenych hracov, nez by ste sa tu mali hadat nad somarinami :)

spido
17-12-13, 21:28
Ja som len normálny chalan čo sa snaží dať veci na pravú mieru. Ak bude na serveri cheater, určite ho nahrám a nahlásim. Aj keď by som rád adminoval, ale určite máte plno tak to nechám ešte na neskôr, keď sa udomácnim na portáli, a možno to nenechám na nikdy.

uži si aj Ty sviatky hlavne s rodinou, tú máš len jednu ;)
a ano vplyva to dost na psychiku, na psychiku vplyva vsetko, ako sa ludia nahanaju za pracou za peniazmi a znovu a za pracou a za peniazmi az si uvedomia, ze maju 60 rokov a zivot im usiel pomedzi prsty. Treba obcas aj vypnut.

matis
17-12-13, 21:29
Prosim admina o upload dema niekde inde, tento odkaz je rozbity

spido
17-12-13, 21:31
aj keď nie som admin:
http://uloz.to/xC7EHvqP/asocial-dem

ViRPo
17-12-13, 21:34
Prosim admina o upload dema niekde inde, tento odkaz je rozbity

Zaujimave, mne to funguje
Spidovi ocividne tiez, link tu uz mas

Charon35
17-12-13, 22:22
Všetko MIMO TÉMY a rozumu delete. Hádajte sa aspoň v AF. Na demo nemám čas. UB sa dáva až po vyriešení sťažnosti.

Joseph
17-12-13, 23:57
Hmm, tak za mna tiez clear, na aime sa to wh zisťuje drobek horšie, takto podľa mna na aime hrá každý slušný hráč, ale no neviem tiež si niesom 100percentne istý.

matis
20-12-13, 09:51
vyriesene - lock