PDA

Zobrazit normální verzi : Unban - jeziss



Nejakej Muerteeee
18-12-13, 19:21
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 90193)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): '.:MuErTe:. :) |SOUND|
[AMXBANS] Tvuj nick: '.:MuErTe:. :) |SOUND|
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1518908542
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1518908542
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.197.156.200
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.197.156.200
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Jezisko
[AMXBANS] Server: Kotelna - Vanocni server | csko.cz (fy_buzzkill)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ===============================
Ahoj, já vím že jsou na serveru admini a zapnu WH ani nwm jak se to do CS instaluje prosím o Unban nebo demo dík.

J3ZUsSs*
18-12-13, 19:29
http://csko.cz/dema/upload/dir/muerte2.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/muerte.dem

Nejakej Muerteeee
18-12-13, 19:45
Sry ale toto jako WH se mě nezdá.... prosím o Unban

Nejakej Muerteeee
18-12-13, 20:37
Dáte ten UB?

J3ZUsSs*
18-12-13, 20:46
Počkaj na vyjadrenia ostatných adminov.

Tupelko
18-12-13, 20:49
Na první jsem se díval tam jsou asi 2 časy, a druhé nemám mapu.

Nejakej Muerteeee
18-12-13, 20:53
2 časy a jaké?

Nejakej Muerteeee
19-12-13, 15:57
Jo a ještě skuste si zapnout zvuky ve hře a uslyšíte jak dupou... prosím moc o UB

vikernes
19-12-13, 19:21
Koukal jsem jenom na to fy_buzzkill bo jak se ta mapa jmenuje a už jenom to tvoje míření na hráče přes stěny.Na druhý demo se kouknu až budu mít tu drbnutou mapu.

J3ZUsSs*
19-12-13, 19:31
Od Jiriho (Toy)


demo Muerte2 : 1 : 38 - wallook, kdo by jel crossem tam ? to mi vysvětli 2 : 32, zase wallook, přesně na milimetr, do míst, kde stojí hráč Demo Muerte 09:36 pěkně wallaimuješ, a jen blbě čekáš až to vytáhne ,samosebou, ne tak přesně, aby to nebylo napadný, pak zatahneš na spawn, tam dáš další wallaim, ale nechaš se zabit, víš, že jsou na serveru admini a tak ti to strach nedovolí ho proděrovat na "pankáče" přes ten kopeček 11:00 takhle čistej hráč, určitě nezoomuje na jistotu. Potrženo sečteno, musel jsem kvůli tobě stahovat map pack, věnovat tomu čas, ale stalo to za to, pro mě jseš zaplej až to bolí a jako dalších X lidí se to snažiš trapně krejt, a to co nám tu tlačíš do hlavy, že hraješ na sound ? To ti neuvěří ani člověk, kterej právě stahl a nainstaloval csko-

Nejakej Muerteeee
19-12-13, 19:46
Oki, nebaví mě to.... přiznávám WH jsem teda neměl ale volal jsem přes skype ale myslím že bych neměl dostat ban jen já ale taky ten kdo semnou volal...
Promiňte že jsem lhal a že jste nad tým strávili nějakej čas... PROMIŇTE :( ale pro UNBAN mě to nepomůže vím jste naj hosting a chci vám popřát hodně štěstí ať to dotáhnete daleko a ti kteří ste mě tu nechtěli tak se vám to povedlo :( tak HODNĚ ŠTĚSTÍ A Šťastné Vánoce a Krásný nový rok. :(

Joseph
19-12-13, 19:49
Nechápem čo máš za charakter že potopíš aj kamoša čo s tebov volal..

E: a ani to ti neverím, to ti kamoš akože hovoril teraz pohni s crossom o pol centimetra a budeš s ním presne na enemy....

Tupelko
19-12-13, 19:55
Oki, nebaví mě to.... přiznávám WH jsem teda neměl ale volal jsem přes skype ale myslím že bych neměl dostat ban jen já ale taky ten kdo semnou volal...
Promiňte že jsem lhal a že jste nad tým strávili nějakej čas... PROMIŇTE :( ale pro UNBAN mě to nepomůže vím jste naj hosting a chci vám popřát hodně štěstí ať to dotáhnete daleko a ti kteří ste mě tu nechtěli tak se vám to povedlo :( tak HODNĚ ŠTĚSTÍ A Šťastné Vánoce a Krásný nový rok. :(
Ty si dobrej skrt

Zoyer
19-12-13, 19:55
stacilo mi to kolo s tim wipem ( cca 3 kolo na demu muerte )

J3ZUsSs*
19-12-13, 19:56
Hento určite skype nebol :D

Nejakej Muerteeee
19-12-13, 20:07
Prominte :( bude se mě stýskat. :( Ahoj.. Hodně štěstí kámoše neprásknu :( a to WH jsem 1 kolo s tankem měl a na buzzkill nebo jak se to menuje WH jsem taky měl promiňte za mou blbost... Uvědomil jsem si to co jsem udělal :( promiňte a Ahojte.
Prosím o Lock.

Tupelko
19-12-13, 20:08
ok čau