PDA

Zobrazit normální verzi : Sbohem



Cap
19-12-13, 15:59
Hraju na kotelně, a nikde jinde, už skoro dekádu, a když se po půl roční pauze vrátim nadrženej na server, tak mám permaban za nějakýho degenskýho cheatera? Chápu, že za to nemůžete, ale vy mi řeknete, že jediný východisko je koupě origi? Vim, že to stojí kačku, ale de mi o princip.. vy ste mě, kvůli nějakýmu kojotovi, zabanovali a radíte mi, ať si koupim csko, abych u vás mohl hrát zase? To vy ste csko vzali mně - vy mi kupte nový. Nazdar. :fyou:

vikernes
19-12-13, 16:01
čus měj se

kono159
19-12-13, 16:02
aha, takze to ze si ukradol csko valve je nic ze? papa a lock

Swagrid
19-12-13, 16:02
Jak by se řeklo lidově " sereš si do huby ".. tvoje mínus je, že si nelegálně stáhneš hru a potom to má svoje následky. Víš že je jediná možnost koupě hry, tak to akceptuj nebo tu nehraj. Jednoduchý jak facka.

E: Jak to stíháte tak rychle?

hofy
19-12-13, 16:03
My jsme nezabanovali tebe, my jsme zabanovali IP, ze které se cheatovalo. Nemůžeme za to, že sdílíš s cheaterem IP adresu a máš neoriginální hru, díky které nám nezbývá nic jiného, než tě identifikovat jen podle IP. A ani jsme ti žádné csko nevzali, protože žádné ani nevlastníš - jen neoriginální verzi.

Nevidím u tebe žádost o unban, takže těžko říci, jestli nejde problém vyřešit jinak (třeba je na IP jen jeden ban a ty máš bug na ValveID).