PDA

Zobrazit normální verzi : WH +c



Dev1L
18-09-11, 16:22
Nick:+c
Steam ID:STEAM_0:1:22849889
Ip:82.209.36.250 CZ
Demo:http://csko.cz/dema/upload/dir/1234.dem

Doporucujem pozriet cele je to vydno..

Dev1L
18-09-11, 16:54
Result?

ZEUS
18-09-11, 17:26
Já bych řekl že nic neměl... šel po zvuku. uvidíme co na to ostatní kolegové

bones
18-09-11, 17:33
Bolo tam par dier, ale skor by som to tipoval na luck+skill. WH sa z tohto usudit veru neda.

72 Virgins
19-09-11, 01:33
Já nevim kluci ale jde o jasný wh. Nechápu, že to nevidíte. Samozřejmě bylo by lepší si to potvrdit halucinací, ale je tam tolik momentů zásadních kdy jsou průstřely natolik přesný a kopírujou pohyb hráče, že to nic jiného než WH být nemůže.

Dev1L
19-09-11, 13:44
podla mna to je jasny WH ked strielal cez stenu tak stale mieril presne nanich

72 Virgins
19-09-11, 14:56
Ty Dáble neřikal jsem ti minule abys volal admina raději? :) S halucinací by i ti co váhají měli hned jasno.

Dev1L
19-09-11, 15:07
1. zavolam admina a nikto nepride..
2. zavolam admina a ked uz by ten hrac bol cheater tak mu dojde ze ho specujeme a odhlasil by sa
3. dajte mi prava a ja mu dam halucinaciu :)

Charon35
19-09-11, 15:43
1. zavolam admina a nikto nepride..
2. zavolam admina a ked uz by ten hrac bol cheater tak mu dojde ze ho specujeme a odhlasil by sa
3. dajte mi prava a ja mu dam halucinaciu :)

Tak prrr. 1. Admin si môže zmeniť nick. 2. Nemusí byť v specte aby ho spectoval, čiže ak bude mať iný nick a bude medzi hráčmi nedojde mu to.


podla mna to je jasny WH ked strielal cez stenu tak stale mieril presne nanich
Keď dieruješ je počuť či si trafil. Čiže keď vie dierovať jasne že striela do jedného miesta. (ale to len tak na okraj, demo som nevidel)

d3r0v4c
22-09-11, 17:28
podle mého názoru to WH má .... je tam několik okamžiku které to prokazují .... se sluchátkama se dá uddělat hodně ale takový zázraky ne

ParadoXX
23-09-11, 19:10
nic nemá a virginovi bych sebral práva.Je vidět,že o cs ví kulový a nejspíš po dobu,co má práva,zabanoval už asi pár dobrejch hráčů,který tu o unban nepožádali kvůlu low adminovi. a nechtěj se hádat.

Kotel
23-09-11, 22:41
Nevim o adminovi, co by nekdy neudelal chybu vcetne me. Proto davam po case unbany na steam. Porad tu doufam plati, ze steam hrac se pred banem proveri u vic adminu na foru. Opravdu 50% banu steam hracu je za skill.

ParadoXX
23-09-11, 23:28
jenže admin by takovýho hráče vůbec neměl banovat,respektive by ani neměl mít práva,když si neni jistej.A bohužel většina z vás si absolutně neni jistá,jestli steamař má cheaty nebo ne.Já se nemejlim.Já vždycky vim,jestli má cheaty nebo ne.Eště se mi nestalo,že bych někde někoho zabanoval neprávem.A že sem jich za těch pár let už zabanoval a objevil i ty,co měli místo aimbota,autoaim a ty low admini to nepoznali.Musel sem to odhalit já.já si hodně všímám a kolikrát na někoho přídu úplně náhodou.Proto nechápu,proč mi nemůžete dát aspoň na ten ultimate práva.Tam bych se o to postaral a když ty hráči uviděj,že je o ten server postaráno,bude jich tam chodit víc a nový přibydou.V tomhle už mam praxi a vim,o čem mluvim.Pokuď se ten server bude udržovat,aby se tam hrálo podle pravidel a okamžitě se budou eliminovat hráči,co tam dělaj bordel,lezou na textury nebo cheatujou,ty hráči si toho všimnou a uviděj,že se tam hraje podle pravidel a bez cheatů a začnou tam hrát a přibydou i nový.Tohle sem udělal na gs a během půl roku,než se to rozhlásilo,tam přibylo nespočet hráčů a prodej vip vylez brutálně nahoru.Já moc dobře vim,jak se o server starat.

BAWSON
23-09-11, 23:32
Napisu ti to znovu - nauc se chovat a muzem premyslet o tom, ze bys dostal prava.

ParadoXX
23-09-11, 23:42
jenže chápeš,že na tom serveru je strašná demence.Tam když začne hrát někdo lepší,než sou ty děcka,co tam hrajou a který permanentně nadávaj každýmu do cheaterů i tady na foru,tak ten lepší hráč nemá šanci dostat práva,když se tu řešej práva přes právě ty děcka,co na tom serveru hrajou.Ikdybych tam půl roku nikomu nic neřikal a měl vyplej saytext,tak stejně byste mi ty práva nedali,protože by ty děcka,co mě tu celou dobu schazovali kvůli cheatování,aniž by něco o cs věděli a znali mě(podotýkám,že ste tu celou dobu mleli sračky díky ňákýmu vašemu rádobyadminovi o někom jinym,co sem ani nebyl já.Steamid,ip,bydliště nesouhlasilo s mym),měli plnou hubu keců o5.

apach29
24-09-11, 01:49
Ja uz nevim jak ti to rict, nase servery jsou pro vsechny a ne jen pro tvy kamarady "uberskilly". Navic nezalezi na hracich, ale vetsi vahu v zadostech o prava maji hlasy adminu a hlavne podle nich se o pravech rozhoduje.

uNfEiL
24-09-11, 20:30
Keď dieruješ je počuť či si trafil. Čiže keď vie dierovať jasne že striela do jedného miesta. (ale to len tak na okraj, demo som nevidel)
To je blbosť, ide to len s dierovačkami. A tie sa považujú tiež za WH :)

Charon35
25-09-11, 19:21
To je blbosť, ide to len s dierovačkami. A tie sa považujú tiež za WH :)

Keď je hneď za stenou je to počuť keď ho trafíš. Jasne, že nie keď je na opačnej strane mapy. Ono preto som dodal, že demo som nevidel, takže neviem v akej situácií to bolo. ;)

uNfEiL
25-09-11, 19:28
Keď je hneď za stenou je to počuť keď ho trafíš. Jasne, že nie keď je na opačnej strane mapy. Ono preto som dodal, že demo som nevidel, takže neviem v akej situácií to bolo. ;)
A ty si myslíš, že s dierovačkami počuješ že trafíš niekoho cez polku mapy? Je to tak, ako som to napísal. Nie je počuť keď ho trafíš, iba s dierovacími soundami, ktoré sa považujú tiež za WH.

bones
25-09-11, 19:37
Zabijal som dneska cez steny a krabice ludi len podla zvuku (staci si prejst chatlog z maxi jak mi nadavaju: bones wh) a som si urcite isty, ze wallhack nemam. Unfeil v tomto veru pravdu nemas. Ked uz mapu poznas a vies kto sa kde moze eventualne nachadzat, tak staci dierovat a dufat, ze tam su.

uNfEiL
25-09-11, 21:27
Tak ujasnime si to. Samozrejme cez stenu strieľať môžeš, a keď si počul, že niekto išiel napr. za stenu, tak ho samozrejme dieruješ, lebo vieš že tam je. A tak ako si napísal - môžeš len dúfať že si ho trafil, lebo to nepočuješ. Tak znova. Počul si že tam prišiel tak dieruješ, ale nepočuješ či si ho trafil! Neviem ako inak to vysvetliť.

kashpi
25-09-11, 22:20
To by ses divil, kolik věcí je s dobrýma sluchátkama slyšet :D A věř, že když někoho děruješ např na dust2 z Bčka do kat, tak slyšíš jestli někoho trefuješ nebo ne

A to je u víc map a na mnohem víc místech

bones
25-09-11, 22:30
Teraz k teme, ja som to demo pozeral 5x, ale stale sa moj nazor nezmenil, z tohto sa proste WH usudit neda. Vie dierovat, to ESP ti akurat mota hlavu, ze tam presne striela.

Mytrim
26-09-11, 08:24
Já si teda myslím že šel po zvuku jak už tady píšete mohl mít opravdu štěstí ale nwm no je to tak něco mezi :)