PDA

Zobrazit normální verzi : Problém se seam načítáním.



Despe
19-12-13, 22:28
Netuším, jak bych tomu mohl říkat, ale zkusím vám to vysvětlit, když zapnu hru a jdu dejme tomu na hns, tak se mi ukáže, kdo má staem(podle obrázku) přesněji v TABu, no a když jdu třeba sem tam si zastřílet dejme tomu na megapub, tak se mi tam prd zjeví, vidím, jakoby všichni byly NS hráči, vím je to drobná chybička, buď u mě, nebo na straně serveru, kdyby byl někdo tak ochotnej a zkusil mi říct, jestli se s tím dá něco dělat. Všem předem dík. :-)

peta
20-12-13, 05:30
Víš proč? Protože se Ti na některých serverech tak jako mě nenačte třeba SID a proto nevidíš všude avatary a server Tě bere jako NS hráče co má VALVE_ID. A počkat musíš až do rána kdy proběhne asi automaticky restart serveru a nebo možná zda by kotel dál sám restart serveru ale to pochybuji. Mimo jiné tenhle problém ze své strany neovlivníš ani nejde nijak max napsat o restart toho konkrétního serveru.

Despe
23-12-13, 13:36
Nene s tím nesouhlasím, mě se SID nenačetlo jednou v životě a to bylo na gatheru, vždy vidím někoho kdo má steam, jakože jen jednoho hráče třeba, polovinu vidím jako NS a jen mě prostě zajímá co s tím dělat, má na to vliv počítač, nebo co..

hofy
23-12-13, 15:19
Taky se mi to občas stává a netuším, čím to je. Většinou Steam vidím jen u hráčů, co se připojili až po mě a stávající hráče vidím jako NS. Reconnect obvykle pomůže.

Despe
23-12-13, 15:39
Jop, přesně, když dojde někdo po mě, taky se mi to ukáže, ten reconnect mi někdy pomůže, no někdy to musím udělat snad 3x krát.